Καλλιτεχνικές μας δημιουργίες > Συνεργασίες μελών

example for a fantastic jam (για ακουστε εντος )

<< < (3/3)

hot_sauce (φλουτσ):
νομίζω θα βόλευε να δηλώναμε εμείς τα ζευγάρια...για αυτή τη φορά τουλάχιστον ώστε να μπορέσει να επιτευχθεί η ταυτόχρονη ηχογράφηση....
μίλησα το απόγευμα με Ριχάρδο Μαυροπερισσότερο (όνομα κι αυτό.... :P ) και λέμε να γράψουμε μαζί μιας και είμαστε φίλοι και έρχεται συχνά από εδώ.....

ΡιχάρδοςΜαυροπερισσότερος:

--- Παράθεση από: hot_sauce στις 10/05/11, 22:36 ---νομίζω θα βόλευε να δηλώναμε εμείς τα ζευγάρια...για αυτή τη φορά τουλάχιστον ώστε να μπορέσει να επιτευχθεί η ταυτόχρονη ηχογράφηση....
μίλησα το απόγευμα με Ριχάρδο Μαυροπερισσότερο (όνομα κι αυτό.... :P ) και λέμε να γράψουμε μαζί μιας και είμαστε φίλοι και έρχεται συχνά από εδώ.....

--- Τέλος παράθεσης ---

Παρών...! φωνάξατε...?Άντε παιδιά να το βάλουμε μπροστά γιατί και στο novocaine ήθελα να μπω αλλά με τα τρεξίματα δε πρόλαβα...

hot_sauce (φλουτσ):
τι θα γίνει ρε παιδιά?
θα το κάνουμε?
έεεελα εδώ το καλό τζααααααμ!

Υπνοβάτης...:

--- Παράθεση από: hot_sauce στις 10/05/11, 19:52 ---
--- Παράθεση από: Υπνοβάτης... στις 10/05/11, 14:12 ---Δηλώνω οτι θα πέθαινα για τριπλέτα με τους έρωτες μου, masterkafrer & theVrachnoprof αλλά δυστυχώς έσπασα το χέρι μου κ θα μαι εκτός για πολύύύύ καιρό... :(

--- Τέλος παράθεσης ---
δικαιολογίεεεεεεεεεεεεεεεεες.....
αφού με τα δάχτυλα παίζουμε! γύρνα το λίγο....ναι...έτσι κάπως!!....και έτοιμος για ένα ακόμα shred! ;D

--- Τέλος παράθεσης ---

]Εσπασα το πεμπτο
(i think) μετακάρπιο στ αριστερό... Όπως καταλαβαίνεις...:P

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[*] Προηγούμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση
Mobile View