Μουσικά όργανα και εξοπλισμός > Τα καλύτερα...

Τι ηλεκτρική να αγοράσω μέχρι 1500 ευρώ?

(1/19) > >>

andre:
Καλησπερα παιδια,

σκεφτομαι να αγορασω μια ηλεκτρικη γιατι οι αναγκες εχουν αυξηθει και αυτη που εχω τωρα κανει μονο για να την βαψω μπλε και να την σουταρω στη θαλασσα.Η κιθαρα θα αγοραστει απο αμερικη(music123 κλπ)Μπορω να διαθεσω μεχρι 1.500 ευρω(χωρις μεταφορικα αφου θα την παρω απο εκει)Εχω βαλει στο ματι την esp horizon nt 2 και την eclipse 2 αλλα θα ηθελα να ακουσω αποψεις και για αλλες κιθαρες.Στυλ hard rock και μεταλ. Ευχαριστω....Περιμενω τη γνωμη σας....

Holy Diver:
Άμα μπορείς να διαθέσεις τόσα λεφτά γιατί δε παίρνεις κανένα λεσπόλι;

nicktzimas:
Ναι αλλα θα τον βολεψει?Μην ξεχνας οτι ειναι αρκετα βαρια και απ'οτι βλεπω ο φιλτατος δεν θα πρεπει να γουσταρει δοκιμες....Ειναι και 1500Ε ρε συ...Αμα ειναι America παρε μια jACKSON.Ρωτα τον Cornholio γαι αυτην που πηρε...

andre:
Eυχαριστω για τις απαντησεις....Το σκεφτομαι και το λεσπολι αν και ξεφευγει λιγο σε τιμη-παει κοντα στα 1700(classic)-αλλα αν αξιζει τα λεφτα μπορει να την κανω την υπερβαση.....Παρολαυτα θα ηθελα να ακουσω και αλλες αποψεις(cornholio που εισαι??)Και αν γινεται ας γρψει και κανενας κατοχος λεσπολιου(τι λεξη και αυτη) τις εμπειριες του....

nicktzimas:
Andre βρεs τον Cornholio και ρωτα τον πραγματικα θα σε διαφωτισει.Ο κυριος εχει πολλες εμπειριες...πραγματικα σε καθε τεχνικη η οχι απορια-θεμα που εχω ειναι ο πρωτος που απανταει και το θεμα ειναι πως ο τροπος απαντησης ειναι κατι παραπανω απο πληρης...

Α!!!(εχει και λεσπολι)

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση
Mobile View