Μουσικά όργανα και εξοπλισμός > Τα καλύτερα...

Tι ηλεκτρακουστική να αγοράσω μέχρι 850€ ?

<< < (2/4) > >>

Απόλλων:
Εγώ θα σού πρότεινα να κοιτάξεις και τις Tanglewood. Δες π.χ. την TW-15CEB ή την TW-1000CE.

Όσο για την Taylor 310, είναι πολύ καλή κιθάρα αλλά αποκλείεται να τη βρεις με λιγότερο από 1000 Ευρώ. Απ' ότι γνωρίζω κοστίζει περίπου 900 με 1000 λίρες εδώ στην Αγγλία.

Gabriel6th:

--- Παράθεση από: Απόλλων στις 17/04/06, 20:15 ---Εγώ θα σού πρότεινα να κοιτάξεις και τις Tanglewood. Δες π.χ. την TW-15CEB ή την TW-1000CE.

Όσο για την Taylor 310, είναι πολύ καλή κιθάρα αλλά αποκλείεται να τη βρεις με λιγότερο από 1000 Ευρώ. Απ' ότι γνωρίζω κοστίζει περίπου 900 με 1000 λίρες εδώ στην Αγγλία.

--- Τέλος παράθεσης ---

Έχεις μήπως καμιά ιδέα ποιος τις φέρνει στην Ελλάδα? Έχω διαβάσει πολύ καλές κριτικές στο Harmony Central για αυτές και τις Larrivee.

Απόλλων:
Από το site της Tanglewood:

K. TSITIRIDIS SA
88 ACADIMIAS STR
106 78 ATHENS
GREECE 

Telephone: 0030 210 382 6483

Acanthor:
Αν μένεις στην Αθήνα, πρέπει οπωσδήποτε να πας στον Κουρμπή, Ιπποκράτους 69 και να δεις τις Starford. Όσοι τις άκουσαν κι έπαιξαν ενθουσιάστηκαν. Και σε πολύ προσιτές τιμές. Από 650€ και η πιο ακριβή της γύρω στα 1200€ αν θυμάμαι καλά.

Εγώ θα πήγαινα πρώτα εκεί και μετά θα κοιτούσα για άλλες κιθάρες αποφεύγοντας τις επώνυμες για τις οποίες πληρώνουμε πάντα ένα ποσοστό λόγω ονόματος.

Gabriel6th:

--- Παράθεση από: Acanthor στις 17/04/06, 22:56 ---Αν μένεις στην Αθήνα, πρέπει οπωσδήποτε να πας στον Κουρμπή, Ιπποκράτους 69 και να δεις τις Starford. Όσοι τις άκουσαν κι έπαιξαν ενθουσιάστηκαν. Και σε πολύ προσιτές τιμές. Από 650€ και η πιο ακριβή της γύρω στα 1200€ αν θυμάμαι καλά.

Εγώ θα πήγαινα πρώτα εκεί και μετά θα κοιτούσα για άλλες κιθάρες αποφεύγοντας τις επώνυμες για τις οποίες πληρώνουμε πάντα ένα ποσοστό λόγω ονόματος.

--- Τέλος παράθεσης ---

Μήπως έχει κάποιο site η εταιρία για να κοιτάξω τα μοντέλα?

Έψαξα καi Harmony Central και δεν βρήκα τίποτα.

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

[*] Προηγούμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση
Mobile View