Μουσικά όργανα και εξοπλισμός > Τα καλύτερα...

Tι ηλεκτρική να αγοράσω μέχρι 300€?

<< < (3/62) > >>

Panos1984:
kita, kalitera na ksekiniseis me mia fthini, diladi giro sta 300 E. pano se aftin tha matheis, tha kaneis ta lathoi sou... meta apo kana 2 xronia pou tha pezeis k 2 pragmata k tha exeis apofasisei ti theleis na kaneis, pare mia kali.
an thes na pekseis metal pare 2 diplous k ena mono diladi kita pio poli se ibanez. akousetes k an sou aresei xtipa mia (me to m***ko e).
pistevo oti i (piotita k i timi diladi) prepei na afxanete se sxesi me tin tin gnosi k ti deksiotexnia pano sto organo. apeiros kitharistas - fthini kithara, kalos kitharistas - kali kithara... afto isxiei sxedon padou (athlitismo, epistimi, texnes)

yamaha den tha sinistousa, epiphone oxi poli metaliariki
pados boreis na kitaksis k pio agnostes markes.

kali sinexeia

spiro:
υπαρχει κιθαριστας επωνυμος μαυρος που ξεκινησε την κιθαρα στα 43...(και καλος κιθαριστας).αντε και καλη επιτυχια.spiro

NAXIOTHS:
Γεγονός είναι οτι με 300 Ε δεν πρέπει να ελπίζεις σε κάτι πολυ καλό. Έτσι δύο είναι τα τεινά ή θα πάρεις τώρα μια κιθάρα σε αυτά τα λευτά, ή θα περιμένεις όσο γίνεται περισσότερο για να μαζέψεις περισσότερα και να αγοράσεις καλύτερα. Εγώ σε συμβουλεύω να κάνεις το πρώτο γιατί ο χρόνος περνάει ανελέητα γρηγορα, και έχεις χάσει ίδη κάμποσο. Έτσι πάρε μία τώρα αλλά κοίταξε να έχει προοπτικές βελτίωσης (να μπορείς να βάλεις καλύτερους μαγνήτες κ.ο.κ.)
Ελπίζω να βοήθεισα.
GOOD LUCK

ΠΑΝΜΕΓΙΣΤΟΣ - EOSFORUM - SOTRIANI -:
   συμφωνω και εγω! ιδανικη κιθαρα με αυτα τα χαρακτηριστικα ειναι η fender made in Mexico!

--- Παράθεση ---ΜΕΓΑΣ
--- Τέλος παράθεσης ---

D@ve Murray:
Εγω εχω μια μεξικανα και παιζει πολυ καλα...της εχω πεταξει και ενα ντανκαν στην μεση και παιζει πολυ καλα...καλη επιλογη για αρχη....

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

[*] Προηγούμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση
Mobile View