Μουσικά όργανα και εξοπλισμός > Τα καλύτερα...

Συγκρισεις πολυεφφε.

<< < (59/60) > >>

Αυτάρεσκο Καθίκι Isnogood:

--- Παράθεση από: Dark_kronos στις 10/12/07, 19:27 ---http://www.thomann.de/gr/line6_pod_xt_live.htm

Σε παρακαλω παρα πολυ αν τα εχεις βρει οντως στης τιμες που αναφερεις να μου δωσεις link, γιατι δεν χανω τετια ευκαιρια

--- Τέλος παράθεσης ---

Το απλό POD, για το οποίο μάλλον μιλάει, έχει 299...Τώρα τη GT-8 σε αγγελίες, τη βρίσκεις 3 κατοστάρικα μεταχειρισμένη

panos83:
επειδη ειμαι αναμεσα στο ΠΟΔ 2 και στο V-AMP2 , πιο να λετε να παρω? πειτε μου παρακαλω

ΠΑΝΜΕΓΙΣΤΟΣ - EOSFORUM - SOTRIANI -:
   ...εγω παντως to v-amp θα αγοραζα! ειναι παρομοιο, ΑΛΛΑ εχει σχεδον τα μισα λ7!

kotas:

--- Παράθεση από: dunkan στις 14/08/07, 16:41 ---τα μονα πολυεφε που εχω δουλεψει αρκετα ειναι το gnx3 και το gfx8.το gnx3 ειναι για τα μπαζα για να μην πω τιποτα χειροτερο.1000 φορες το zoom.και σαν ευχρηστια και σαν επιλογες εφε και σαν ποιοτητα κατασκευης

--- Τέλος παράθεσης ---
ξέρεις ποθ μπορώ να το αγοράσω μεταχειρισμένο?

Ibanezακιας:
Είμαι κατά των Line6 γιατί δεν τα θεωρώ καθόλου ευέλικτα από ενισχυτές μέχρι πετάλια. Είμαι ανάμεσα σε Boss και Vox τελικά ψήφισα την Vox διότι είμαι υπέρ της λυχνίας. Κατα τη γνώμη μου οι άλλες πεταλιέρες δεν αξίζουν καν ψηφοφορίας είναι για πολύ αρχάριους

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

[*] Προηγούμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση
Mobile View