Μουσικά όργανα και εξοπλισμός > Εφέ

Review DIY Pedal KITs 2009-12

<< < (4/14) > >>

m@ster k@frer:
wow...Καθε φορα που κανεις ενα αρθρο DIY μου πεταγονται τα ματια οξω... ;D
Μπραβο ρε παλικαρε...φοβερος

indie-anos laternative:
adr1ane μας έχεις σπάσει τα νεύρα. δεν υποφέρεσαι πια!!! ;D ;D

περαστικά και γρήγορα μάλιστα! αν έμενες λίγο ακόμη κλινήρης θα έφτιαχνες περισσότερα πετάλια από τη boss.

τι άλλο να πω; πόσο ζηλεύω και θαυμάζω αυτά που κάνεις;;;

Δημήτρης (Gear):
Υπέροχο review  ;D

zeromancer:
Λοιπον τωρα αρχιζω να το διαβαζω...
Οντως μας εχεις σπασει τα νευρα.δλδ χαλας την πιατσα.Δεν γινεται εμεις να δινουμε απαντησεις του στυλ"καλο πεταλι με ωραια καθαρα" και μετα να βλεπουμε τα δικα σου αρθρα(γιατι αρθρα ειναι και μαλισα απο αυτα που θα ζηλευαν πολλοι).δλδ μερσι ρε συ μερσι
Παντως εγω περα απο το μπραβο θελω να σου πω και ευχαριστω γιατι οντως με εχουν βοηθισει πολυ τα αρθρα σου να καταλαβω αρκετα πραγματα.

Υ.γadr1ane εισαι απιστευτος.Καλα ρε συ σου ειπαν οι γιατροι να ξεκουρασεις το χερι και εσυ εγραφες 2 σελιδα ποστ για καθε ερωτηση μας???και εκανες και 12 πεταλια???δλδ αν σου λεγαν "ντξ δεν ειναι τπτ "τι θα εκανες???

Και τωρα το διαβασα.Να σαι καλα ειλικρινα.
1)ειναι ωραιο γιατι μερικα απο τα πεταλια τα παρακολουθησαμε μεσα απο το φορουμ και βλεποντας τα τωρα ειναι ολα τα λεφτα
2)εχει μεγαλο ενδιαφερον για εμας να βλεπουμε την εξελιξη σου ειτε στυλιστικα στα πεταλια σου,ειτε σε επιπεδο μοντας
3)πρεπει να ανεβασεις φωτο με ολο το pedalboard και οχι μονο των πεταλιων που εφτιαξες εσυ(ετσι απο περιεργεια)
4)(Σημείωση στον εαυτό μου: να θυμηθώ να του το πουλήσω, πριν ξεχάσει ότι είναι δικό μου..!...!...)
ολα τα λεφτα....οχι αληθεια ειναι ολα τα λεφτα.και να το κανεις και γρηγορα.εγω εχω δωσει εναν ενισχυτη σε φιλο και τωρα μου λεει"απο την στιγμη που ειναι τοσο καιρο σπιτι μου μην εχεις την απαιτηση να τον παρεις πισω"(μα γιατι οχι??????γκρρρρρ).Μη σου πω οτι και στον μπασιστα το πεταλι που το πας για δωρο να του το μαυραγοριτικοπουλησεις.(σορρυ ρε συ μπασιστα αλλα....)
5)Δεν παιζει να πεινασεις ποτε >:D >:D >:D(το ξερω οτι δεν σε ενδιαφερει να πουλας αλλα δεν θα πεινασεις)

faser:
Adriane, thx για ακόμα ένα πολύ αναλυτικό και εμπεριστατωμένο post (ή μάλλον posts) ;).. Όπως είπα και σε ένα άλλο topic από την συγκεκριμένη εταιρία αγόρασα το Shredder το οποίο λέω να το φτιάξω μια "καλύτερη" μέρα (από άποψη υγρασίας) για αποφυγή προβλημάτων λόγω στατικού ηλεκτρισμού.. Απλά μου έκαναν εντύπωση οι βαφές κάποιων πεταλιών.. Να φανταστώ ότι είναι κάποιο αυτοκόλλητο ή μπορείς άνετα να φορέσεις μια περούκα-αφάνα και να γυρίσεις επεισόδια αντί του Bob Ross στην ΕΤ-3; Ειδικά το reverb και ο Ratatouille είναι τέλεια σχεδιασμένα..

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

[*] Προηγούμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση
Mobile View