Διάφορα > Κάδος ανακύκλωσης

ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΑΝΑΛΥΣΗ

<< < (52/53) > >>

panixgr:

--- Παράθεση από: hot_sauce (φλουτσ) στις 10/02/20, 19:59 ---Παιδιά...απλά για να το αποσαφηνίσουμε...όποτε μου πείτε πως κουραστήκατε ο Vasilis μπανάρεται για σπαμ/πρόκληση κτλ κτλ. Απλά τον αφήνω γιατί βλέπω πως ξεδίνετε!  ;D

--- Τέλος παράθεσης ---

βάση ποιού γραπτού κανονισμού του φόρουμ παρακαλώ? έβρισε (όχι)? σπάμαρε σε καποια ενότητα άσχετη? (όχι ήδη το έχετε μετακινήσει στον κάδο ανακύκλωσης) ? προκάλεσε.... εχμμμμ πρωτον ήταν πολύ πιο κόσμιος απο πολλούς εδω, και 2ον παρακαλώ να ενημερωθώ για τον όρο που έχει παραβιάσει.

kotsos_ESP:
Νταξ παιδιά, ο κόσμος υπάρχει εδώ και 7000 χρόνια, δεινόσαυροι δεν υπήρξαν ποτέ, κι η εξελικτική θεωρία είναι λάθος. (Ελπίζω να μη ξεχνάω τίποτα.) Όλα καλά... και, πάνω απ' όλα, φυσιολογικά!  8)

panixgr:

--- Παράθεση από: vegos στις 11/02/20, 15:32 ---Aυτό που ξεχωρίζετε τους ανθρώπους σε φυσιολογικούς και μη, να το κοιτάξετε...
Ελπίζω να μην το κάνετε και σε άλλες περιπτώσεις...

--- Τέλος παράθεσης ---

Να το κοιτάξω, φαντάζομαι, σε ψυχολόγο ως άνθρωπος που έχω κάποιο θέμα, σωστά, αρα μη φυσιολογικός? οκ.... οπότε ....

--- Παράθεση ---Aυτό που ξεχωρίζετε τους ανθρώπους σε φυσιολογικούς και μη, να το κοιτάξετε...
Ελπίζω να μην το κάνετε και σε άλλες περιπτώσεις...

--- Τέλος παράθεσης ---

panixgr:

--- Παράθεση από: kotsos_ESP στις 11/02/20, 16:23 ---Νταξ παιδιά, ο κόσμος υπάρχει εδώ και 7000 χρόνια, δεινόσαυροι δεν υπήρξαν ποτέ, κι η εξελικτική θεωρία είναι λάθος. (Ελπίζω να μη ξεχνάω τίποτα.) Όλα καλά... και, πάνω απ' όλα, φυσιολογικά!  8)

--- Τέλος παράθεσης ---

νταξ μωρε ήταν ναουμ εκει μια τρυπα και έγινε ένα μπαμ, χορίς θαιό αινωήτε, και ταιληκά αίγειναι η ζοί σοιγά σοιγα (αντιγράφουμε εδω και κανα αρθρο απο national geographic έτσι για να ανέβουμε λύγω σε κήρως ραι πεδοί μου...) .μαιτά αιγηναι οι αιξαίλοιξει τον υδόν .. για πηών Θαιώ μηλάν δαιν μπωρό να καταλάβο.... ζίτοοοοοο μώλης απωδύξαμαι ωτη δαιν ιπάρχυυυυυυυ θαιώςςςςςς

panixgr:
Ακόμα μια φορά ...... το θέτω ......

--- Παράθεση από: panixgr στις 11/02/20, 15:35 ---
Και επαναλαμβάνω (για μην πάρω ξανά απάντηση) ...

ΣΤΗΝ ΔΙΚΗ ΣΑΣ ΖΩΗ/ΒΙΟ?ΕΡΓΑΣΙΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΦΤΙΑΧΤΗΚΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΦΥΣΗ? Ή ΜΕ ΣΤΟΧΕΥΣΗ ΚΑΙ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟ ΑΠΟ ΕΣΑΣ??

--- Τέλος παράθεσης ---

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

[*] Προηγούμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση
Mobile View