Ειδικά θέματα > Τα καλύτερα...

Service hlektrikhs Salonika

(1/7) > >>

larsson:
Hi paidia!!!thelw na kanw ena service thn hlektrikh(de thn exw kanei pote..)kai de kserw pou na paw sth SAlonikh phga rwthsa liolio kai mou pe 35 euro kai mou fanhkan polla ....egw ypologiza gyrw sta 20-25(ennoeite de syberilamvanodai oi xordes)Akouw protaseis!!!!!!

kotsos_ee:
Φίλε μου όλοι στα λεφτά που σου είπε ο λιόλιος είναι(-+5€). Εγώ θα σου πρότεινα τον τσέλιο στην πλατεία ναυαρίνου γιατι πιστεύω κάνει την καλύτερη δουλειά σε αντίθεση με τον λιόλιο που τουλαχιστον προσωπικά μου φαίνεται λίγο τσαπατσούλης.

larsson:
enas xodros pou exei ena magazi epishs sth nayrinou kapou s ena steno en onomati "xordes"kanei kalo service?

Mistral:
Sigoura airsto service sth salonika kanei o Zozef.To paidi ekei poli e3ipiretiko klp klp...Vevaia sfazei ligaki...Sthn dikia mou me service , klp klp klp + Limarisma tastwn mou xe parei 100 an thymamai kala...mono to service kana 50ari tha xrewnei...polla ta lefta alla toulaxiston eimai sigouros oti tha to parw swo pisw to organo ...rwthse to poli poli...

kotsos_ee:

--- Παράθεση από: larsson στις 13/09/05, 01:20 ---enas xodros pou exei ena magazi epishs sth nayrinou kapou s ena steno en onomati "xordes"kanei kalo service?

--- Τέλος παράθεσης ---
Δεν τον γνωρίζω που ακριβώς στην ναυαρίνου?

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση
Mobile View