Καλλιτεχνικές μας δημιουργίες > Συνεργασίες μελών

Kithara Jam

(1/4) > >>

Eagle Of Kamelot:
Λοιπον, μιας και τον τελευταιο καιρο ψαχνομαι με τα DAW και τα VST και τα ρεστα, λεω να κανουμε ενα ομαδικο jam, αρχικα για το χαβαλε του πραγματος και κατα δευτερο λογο, για να εξοικειωθω περισσοτερο με αυτα τα διολια  ;D

Εχω ενα song στα σκαρια, οχι τιποτα ιδιαιτερο, αλλα θα χαιρομουν αν μου στελνατε μερικοι τα solos σας. Σας δινω το mp3 παρακατω, εσεις απλα ηχογραφηστε το σολακι σας (ξεχωριστα, παρακαλω, οχι μαζι με το ρυθμικο) και στειλτε το μου. Κοψε-ραψε κλπ, θα τα κανω εγω, αρκει να ειστε στα μετρα. Το κλιπ εχει δυο μετρα, παρακαλω πολυ να σολαρετε τοσο ο καθενας, μη βγει Dream Theater το κομματι. Ελπιζω να εχετε εμπνευση και ορεξη να συμμετασχετε...

http://www.megaupload.com/?d=3ZFZFWC0

Υπνοβάτης...:
Δώσε δευτερόλεπτα ρε συ για να μαστε μέσα! Πές ξερώ γώ από το 0:08 εώς το 0:12

Μια χαρά ήχο έχεις πάντως.

groovymood:
Αυτά τα crash που επαναλαμβάνονται κάθε μέτρο στο addictive είναι λίγο σπαστικά... ::)

Μια χαρά κατά τ'άλλα... 8)

Eagle Of Kamelot:

--- Παράθεση από: Υπνοβάτης... στις 09/01/11, 03:30 ---Δώσε δευτερόλεπτα ρε συ για να μαστε μέσα! Πές ξερώ γώ από το 0:08 εώς το 0:12

Μια χαρά ήχο έχεις πάντως.

--- Τέλος παράθεσης ---

Στο clip που εδωσα, μπορειτε να σολαρετε σε ολη τη διαρκεια...αυτο που θελω να αποφυγω εινα να μου στειλει ενας 1 λεπτο σολο. στα 20 δευτερα που εχω πασαρει, αυτοσχεδιαστε ελευθερα.

Eagle Of Kamelot:

--- Παράθεση από: groovymood στις 09/01/11, 05:07 ---Αυτά τα crash που επαναλαμβάνονται κάθε μέτρο στο addictive είναι λίγο σπαστικά... ::)

Μια χαρά κατά τ'άλλα... 8)

--- Τέλος παράθεσης ---

Χαχα, εμενα μου αρεσουν, τουλαχιστον γι' αυτο το στυλ που θελω σε αυτο το Jam, να εχει μια Live αισθηση.

Οταν εχετε κατι, στειλτε μου pm.

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση
Mobile View