Η σελίδα της Κιθάρας > F.A.Q. αυτών των σελίδων

Πρόβλημα στο κατέβασμα τραγουδιων

(1/2) > >>

zaf1981:
Όταν ανοίγω ένα τραγούδι και το κάνω save σε μορφή txt τότε στο αποθηκευμένο αρχείο μου βγάζει:
κιθάρα

Τι πρέπει να κάνω για να το αντιγράφει κανονικά εκτός απο "copy" - "paste" όλο το τραγούδι;

Σπύρος:
Γιατί δεν κάνεις save as... html τη σελίδα;

Κώστας:
Auto symvainei giati to site einai ftiagmeno me frames. To frame opou vrisketai to tragoudia exei mia monadikh onomasia opws px Κιθάρα - Εγώ είμ' αητός . Τa opoia frames pou exei h kathe selida pou vlepeis sto kithara ftiaxoun mia selida pou legetai framespage. Oles loipon oi framespage exoun ton titlo Κιθάρα. Eitai thn soseis loipon os txt eitai ws html o titlos einai o idios. Opote mallon kalytera na dineis onoma tou arxeiou pou theleis xeirokinhta.
Yparxei vevaia kai allos tropos alla einai poio texnikos... :-X

Σπύρος:
Ακόμα καλύτερα είναι να πατάς στο link εκτύπωση που ανοίγει το τραγούδι σε νέο frame και να το σώζεις από εκεί.

zaf1981:
Ρε παιδιά αυτό που θέλω είναι να αποθηκεύω ένα τραγούδι σε δισκέτα και να μπορώ να το εκτυπώνω και σε εκτυπωτή που δεν έχει Ίντερνετ, χωρίς να πιάνει πολύ χώρο στη δισκέτα.
Ως τώρα χρησιμοποιώ τη χειροκίνητη μέθοδο αλλά είναι κουραστική για όσα τραγούδια εχουν tabs γιατί μου τη βγάζει σε μια γραμμή αντί σε έξι :-\ :-\ :-\

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση
Mobile View