Η σελίδα της Κιθάρας > F.A.Q. αυτών των σελίδων

Περιμένετε μερικά δευτερόλεπτα...

(1/4) > >>

christosl:
Γεια σας.Τον τελευταιο καιρο,οταν προσπαθω να δω ενα τραγουδι στο site,εμφανιζεται αντι αυτου μια λευκη σελιδα,στην οποια γραφει:"Συνέβη ένα λάθος:
Συγγνώμη, πάρα πολλές εντολές από την διεύθυνση IP σας (195.14.132.185)...
Περιμένετε μερικά δευτερόλεπτα και ξαναπροσπαθήστε! "
Για να καταφερω να δω ενα τραγουδι πρεπει να πατησω refresh.Μετα,πατώντας back για να επιστρεψω στη λιστα των τραγουδιων μου βγαζει ξανα τη λευκη σελιδα με τα λογια που προανεφερα.Εχουν σπασει τα νευρα μου.Το προβλημα παλια δεν υπηρχε,τωρα τελευταια αρχισε να υφισταται.Μηπως αντιμετωπιζει κανεις το ιδιο προβλημα?Μπορει κανεις να με βοηθησει?

casper:
Φιλτατε christoslazarou ,αυτο συμβαινει γιατι μεταξυ δυο ανοιγματων δυο κομματιων η δυο περιοχων πρεπει να μεσολαβουν οπως γραφει 5 δευτερολεπτα τουλαχιστον.Αυτο εχει γινει εδω και πολυ καιρο για λογους προστασιας απο την υπερφορτωση αφου πολλοι προσπαθουσαν με την μια να κατεβασουν ολο τον ογκο των κομματιων.
Μπορεις αντι για refresh να κανεις back και να ξανανοιξεις το τραγουδι. Αλλα παντα να αφηνεις 5 δευτερολεπτα αναμεσα στις εντολες.
Δεν ξερω αν βοηθαω σε κατι ... αν δηλαδη εννοεις αυτο η εχεις καποιο προβλημα πιο ειδικο απο αυτο.

Χρήστοςς:
Εγώ πάντως θα πρότεινα στους αντμιν να επιτρέπουν στην είσοδο σε παραπάνω από 50 τραγούδια και αν ξανασυμβεί το ίδιο φαινόμενο να επιτρέπετε η είσοδος μόνο σε μέλη.

Σπύρος:
Μάλλον έτσι θα γίνει , αλλά μετά το καλοκαίρι.
Δεν ξέρω αν προκύψουν τεχνικά προβλήματα αφού η σελίδα δέχετε περίπου 1000 επισκέψεις την μέρα και οι χρήστες θα πρέπει να είναι αρκετοί χιλιάδες

loud:
γεια σου φίλε Χρήστο. απλά να σε καθησυχάσω ότι μου συμβαίνει πάρα πολυ συχνά κι εμένα αυτό και απλά κάνω στοπ και ριφρέσ και φυσικά αφήνω 5 δεύτερα ανάμεσα στις εντολές. οκ, είναι σπαστικό αλλά τί να γίνει. τουλάχιστον έτσι δουλεύει

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση
Mobile View