Μουσικά όργανα και εξοπλισμός > Ενισχυτές

Κατασκευή DIY: Λαμπάτος Ενισχυτής HighOctane Ax84, Class A, 5-20w

<< < (4/17) > >>

Jezus:
Αυτο παει να πει αυτοσχεδιασμος, μπραβο, πολυ ωραιο και με πολυ μικρο κοστος!  :D
Στον επωμενο με τραπεζι ΙΚΕΑ για πιο καλη αισθητικη  ;D
Αμα εχεις χρονο μπορεις να παρεις και πηχακια και ενα υφασμα, να τα ενωσεις σε ορθογωνιο σχημα, να τεντωσεις το υφασμα πανω τους και να το πιασεις με συραπτικο απο πισω, και να το στερεωσεις στο κουτι πανω απο το σασι!  :)

adr1anos:

--- Παράθεση από: Jezus στις 15/03/10, 22:09 ---Αμα εχεις χρονο μπορεις να παρεις και πηχακια και ενα υφασμα, να τα ενωσεις σε ορθογωνιο σχημα, να τεντωσεις το υφασμα πανω τους και να το πιασεις με συραπτικο απο πισω, και να το στερεωσεις στο κουτι πανω απο το σασι!  :)

--- Τέλος παράθεσης ---

Είναι πολύ καλή ιδέα, το έχω εφαρμόσει παλαιότερα σε ένα ζευγάρι μεγάφωνα που έφτιαξα για το οικιακό στέρεο, αλλά στους ενισχυτές μου αρέσει να βλέπω τις λάμπες αναμμένες, δεν θέλω να τις κρύβω, τους λαμπάτους τους χαίρομαι περισσότερο έτσι..

Μητσάκος:
Τότε βάλε ένα μεταλικό πλέγμα σαν λεπτή σίτα, θα δείχνει και πιο heavy  ;D ...

ΠΑΝΜΕΓΙΣΤΟΣ - EOSFORUM - SOTRIANI -:
ποσο κοστισε το ολο εγχειρημα?

adr1anos:

--- Παράθεση από: ΠΑΝΜΕΓΙΣΤΟΣ  -  EOSFORUM  -  SOTRIANI  - στις 27/03/10, 15:02 ---ποσο κοστισε το ολο εγχειρημα?

--- Τέλος παράθεσης ---

Ρίξε μία ματιά στις τιμές του Doberman, από όπου παράγγειλα το κιτ με όλα τα υλικά.
http://shop.dobermanamps.com/ProductDetails.asp?ProductCode=KIT-HO

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

[*] Προηγούμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση
Mobile View