Καλλιτεχνικές μας δημιουργίες > Δικοί μας αυτοσχεδιασμοί και διασκευές

My Little Pony - Metal cover

<< < (2/2)

tezcatlipoca4:

--- Παράθεση από: modfori στις 20/03/21, 20:51 ---πάρα πολύ καλό κ ευφάνταστο. μπράβο φίλε!

--- Τέλος παράθεσης ---
Thanks! Είπα να το διασκεδάσω λίγο με κάτι εντελώς "χαβαλετζίδικο" γιατί έτσι όπως πάει το πράγμα με την καραντίνα, θα λαλήσουμε όλοι στο τέλος!

tezcatlipoca4:

--- Παράθεση από: GVen στις 20/03/21, 21:54 ---
--- Παράθεση από: tezcatlipoca4 στις 17/03/21, 22:56 ---Thanks που το τσέκαρες. Άμα σου πω ότι η ιδέα μου ήρθε πριν μερικές μέρες που είχαμε τα χιόνια και τραγουδούσα "λιώνει το χιόνι, λιώνει το χιόνι πάνω στα βουναααααα" , θα με πιστέψεις; :D

--- Τέλος παράθεσης ---

Δε σου το χα πάντως.....χαχαχαχα

--- Τέλος παράθεσης ---

Μπορώ και ακόμα "χειρότερα". Άμα ρίξεις μια ματιά στα bloopers που έχω ανεβάσει στο κανάλι θα πάρεις μια γεύση :p

Βραζίλης:
Πολύ μου άρεσε... Πήρες μια αγαπημένη παιδική μελωδία και την έκανες βαρυμεταλλική για να γουστάρουμε, μπράβο ρε!
Ωραία τα σολάκια και τα γυρίσματα και η ρυθμική κιθάρα.

tezcatlipoca4:

--- Παράθεση από: Βραζίλης στις 23/03/21, 14:23 ---Πολύ μου άρεσε... Πήρες μια αγαπημένη παιδική μελωδία και την έκανες βαρυμεταλλική για να γουστάρουμε, μπράβο ρε!
Ωραία τα σολάκια και τα γυρίσματα και η ρυθμική κιθάρα.

--- Τέλος παράθεσης ---

Ευχαριστώ για το feedback. Να πω την αλήθεια, δεν είμαι και σίγουρος πως έφτασα τελικά να το κάνω διασκευή! :P Ξεκίνησε σαν πλάκα εκείνες τις μέρες που είχε τα χιόνια και άρχισα να χαζολογάω πάνω στην κιθάρα και να δοκιμάζω διάφορα. Ε, μετά το ένα έφερε το άλλο και φτάσαμε εδώ :D

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[*] Προηγούμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση
Mobile View