Η σελίδα της Κιθάρας > Λάθη και προτάσεις

Η τεράστια δύναμη τόσων μελών..........

<< < (5/5)

Πέτροc:
... χμμμ ... ούτως ή άλλως εγώ είμαι μέσα  ;D ... με την παρακάτω (παλιά) ιδέα :

ΠΑΡΑΓΩΓΗ ΤΟΥ 2ου CD TOY Kithara

(μιλάμε για επαγγελματική πια παραγωγή, διάθεση πανελλαδικά, "διαφήμηση" ;D, μπλέξιμο με εταιρεία/ες κλπ...)

Εγώ μπορώ να κάνω :
1. Γενική Εποπτεία/Συντονισμός συλλογής τραγουδιών
2. Ενορχήστρωση/Παραγωγή CD

και μπορώ να βοηθήσω όπου αλλού μου ζητηθεί ...  ;D

... Άιντε ... ν΄ανοίξω λίστα εθελοντων ? Χρονοδιάγραμμα ?   ;D

/nEwBiE  8)

ερεβος:
Εγω new ειμαι μεσα....Θα γραψουμε με τη μπαντα ενα κομματι αποκλειστικα για το cd....

Ikaros:

--- Παράθεση από: έρεβος στις 07/06/05, 01:45 ---Εγω new ειμαι μεσα....Θα γραψουμε με τη μπαντα ενα κομματι αποκλειστικα για το cd....

--- Τέλος παράθεσης ---

Ναι ειμαστε μεσα...ηδη δουλευουμε κατα καποιο τροπο καποιες ιδες με τον ερεβο....σε λιγο καιρο θα σου στειλουμε το κομματι!Να περασει πρωτα η εξεταστικη!Ερωτηση:Μεχρι ποσο ροκ-μεταλ μπορει να ειναι το κομματι?

Twix:
Είναι μια πολύ ωραία πρόταση αλλά θα συμφωνήσω με την Holiday.
Δεν γνωριζόμαστε κι απ' ότι έχω καταλάβει ελάχιστα μέλη γνωρίζονται πραγματικά μεταξύ τους, για να γίνει μία τόσο μεγάλη συλλογική προσπάθεια θα πρέπει σαν πρώτο βήμα να γνωριστούμε όσα μέλη ενδιαφερόμαστε ανά πόλη, να βρεθούμε αρκετές φορές κι ύστερα κατόπιν ψηφοφορίας ( κατά την γνώμη μου )να οριστούν κάποια μέλη ως " συμβούλιο" ας πούμε, το οποίο θα πρέπει να μαζεύει τις εισφορές, να κατανέμει τις διαφορές εργασίες, κλπ.
Για πείτε μου λοιπόν πόσο εύκολα θα δίνατε την ψήφο σας σε ένα άτομο που θα το γνωρίζατε κάποιες ελάχιστες μόνο ώρες και για να διεκπεραίωση όλες αυτές τις σημαντικές δραστηριότητες για εμάς!!!!

Αυτό ήτανε το πρώτο που σκέφτηκα όταν διάβασα την πρόταση και με σταμάτησε! ??? ??? ??? ???

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[*] Προηγούμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση
Mobile View