Η σελίδα της Κιθάρας > Λάθη και προτάσεις

βρήκα ένα λάθος

(1/2) > >>

Tzeleberfidon:
Παιδια γεια χαρά,

παρατήρησα ότι ενω καταχωρώ νέα μυνήματα ο αύξων αριθμός παραμένει σταθερός πολλές φορές. πχ απαντώ κάπου το μύνημά μου έχει αριθμό 76, μετάαπαντώ κάπου αλλού και το νούμερο είναι πάλι το ίδιο. Κάτι δεν πάει καλά με το site. Για κοιτάξτε το και πείτε μου τι γίνεται.

Ευχαριστώ

master of puppets:

--- Παράθεση από: Tzeleberfidon στις 20/08/05, 12:44 ---Παιδια γεια χαρά,

παρατήρησα ότι ενω καταχωρώ νέα μυνήματα ο αύξων αριθμός παραμένει σταθερός πολλές φορές. πχ απαντώ κάπου το μύνημά μου έχει αριθμό 76, μετάαπαντώ κάπου αλλού και το νούμερο είναι πάλι το ίδιο. Κάτι δεν πάει καλά με το site. Για κοιτάξτε το και πείτε μου τι γίνεται.

Ευχαριστώ

--- Τέλος παράθεσης ---

Μπορεί πολύ απλά να πάνε στον κάδο κάποια άλλα μηνύματά σου..

Tzeleberfidon:
Όλα τα μυνήματά μου τα βλέπω. Για παράδειγμα γράφω σε 3 - 4 θέματα, μπαίνω τα βλέπω και όλα έχουν το ίδιο νούμερο. Αλλες φορες δουλεύει καλα. Κατι άλλο γίνεται.

thanks

Tzeleberfidon:
Βρήκα τι συμβαίνει. Στο ίδιο θέμα οι απαντήσεις έχουν το ίδιο νούμερο, αλλά σε άλλο αυξάνουν. Ετσι δουλεύει το site?

blue_jazz:

--- Παράθεση από: Tzeleberfidon στις 21/08/05, 12:09 ---Βρήκα τι συμβαίνει. Στο ίδιο θέμα οι απαντήσεις έχουν το ίδιο νούμερο, αλλά σε άλλο αυξάνουν. Ετσι δουλεύει το site?

--- Τέλος παράθεσης ---

Δεν το έχω προσέξει. Ο αριθμός των μηνυμάτων είναι ένας αριθμός που συντροφεύει το profile σου. Αν απαντήσεις κάπου θα έχεις τον ίδιο αριθμό παντού. Δεν είναι αύξοντας ο αριθμός. Τα μόνα μηνύματα που δεν αυξάνουν τον μετρητή είναι αυτά του Κάδου

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση
Mobile View