Η σελίδα της Κιθάρας > Λάθη και προτάσεις

Τι έχει ο Ρουβάς;

(1/7) > >>

blue_jazz:
Παρατήρησα σήμερα ότι στην κεντρική σελίδα του forum στην υποενότητα "Περί Παντός" στα Διάφορα λέει:
Οτιδήποτε *δεν* έχει σχέση με κιθάρα, μουσική και τραγούδι (π.χ. για ανέκδοτα, Αφρικανικό ποδόσφαιρο, τον Ρουβά κλπ).
Ο Ρουβάς δεν έχει σχέση με μουσική και τραγούδι; Θα πρότεινα να αλλαχθεί. Όσο και αν είναι έξω από τα γούστα μερικών είναι μέλος της pop μουσικής σκηνής και αποδεκτός από πολύ κόσμο.

oldnavy:
Και όχι μόνο της μουσικής σκηνής να συμπληρώσω !!!!!
Η συνεισφορά του στην γαστρονομική τέχνη είναι μνημειώδης !!!
(βλέπε ... μακαρόνια με κιμά εις την ελληνική ... και ουχί μπολωνέζ εις στην βαρβαρική)
Μνημείο σύγχρονου ελληνικού πολιτισμού.....
Ότι και να λέτε για το "παληκάρι" ζηλεύω του κοιλιακούς του... 5 συναπτά χρόνια παλεύω να του μοιάσω (.... ε... μόνο στους κοιλιακούς....) και δεν τα καταφέρνω....

A... και σε τυχόν συνέντευξη για το φόρουμ ... θα ήθελα να ρωτήσω "Το κανελώνει το ριζόγαλο ?"

Kική:
Δεν το είχα παρατηρήσει ποτέ...
Κι εμένα δεν μου αρέσει ο Ρουβάς ,για την ακρίβεια τον θεωρώ γελοίο,
 αλλα έτσι όπως το θέτεις μπορεί να έχεις και δίκιο.

Baphomet (Πέτρος):
κι εγω προτείνω να αλλαχθεί... η φωνή του μου αρέσει κι έχει πει και κάποια ωραία τραγούδια. Αν θελετε κατι χιουμοριστικο εκεί ας έχει και νόημα...βάλτε τον σουγκλάκο ξέρω γω ή την μπεζαντακου. ;D ;D ;D

lavigne:
safos prepei na alaxtei kai sthn thesi na valete tin mpezentakou, gia skefteite to

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση
Mobile View