Η σελίδα της Κιθάρας > Λάθη και προτάσεις

ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΑΚΙΑ

(1/22) > >>

bartatilas:
Λοιπόν, υπάρχουν πολλές προτάσεις για νέα καραγκιοζάκια. Όσοι θέλετε βάλτε τις εδώ. Η δική μου είναι να φτιαχτεί ένα με τούρτα.

WINNIE:
πολύ καλή η σκέψη σου Σταμάτη!! εγώ προτείνω να κάνουμε ένα να οδηγάει αυτοκίνητο για τους μελλοντικούς "δολοφόνους" της ασφάλτου!! (Σωτήρη για σένα ήταν αυτό σε περίπτωση που δεν το κατάλαβες!) ;) ;D :D :-*

lidia:
...εγώ το έχω δηλώσει πολλές φορές...φτιάξτε επιτέλους ένα καραγκιοζάκι να τρέμει από το φόβο του... ;D
...το έχω χρειαστεί πολλές φορές, όταν με εκφοβίζουν με παϊδάκια και τέτοια... ::)

Panos324:

--- Παράθεση από: lidia στις 05/03/03, 14:39 ---
...εγώ το έχω δηλώσει πολλές φορές...φτιάξτε επιτέλους ένα καραγκιοζάκι να τρέμει από το φόβο του... ;D
...το έχω χρειαστεί πολλές φορές, όταν με εκφοβίζουν με παϊδάκια και τέτοια... ::)

--- Τέλος παράθεσης ---

Πάντως lidia όταν συζητάμε εμείς οι δυό έχεις ιδιαίτερη προτίμηση στα καραγκιοζάκια τα οποία πετάνε ντομάτες,χιονόμπαλες αλλά και σου βγάζουν μια γλώσσα 100 μέτρα  :P :P :P (άντε... ;D)

sourwtiri:
merikes epeksigiseis: to episimo onoma einai KARAGIOZAKIA kai to xaideftiko sou GAZOZAKIA! afto pou exei simasia einai oti o arxwn ton karagiozakiwn vasilis o administratoros DEN ftiaxnei ta karagiozakia alla ta pairnei apo dw ki apo kei opote iparxei megali pithanotita kati pou tha zitisete na min iparxei..

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση
Mobile View