Μουσικά όργανα και εξοπλισμός > Τα καλύτερα...

Πεταλιερα απ'τα χερακια μου

<< < (2/13) > >>

fenderiarhs:

--- Παράθεση από: Απόλλων στις 04/02/07, 20:50 ---Πολύ καλή έμπνευση. Και καθώς δεν έχω δει στο εμπόριο κάτι παρόμοιο, αναρωτιέμαι γιατί κανείς δεν σκέφτηκε νωρίτερα να κατασκευάσει κάτι τέτοιο. Μήπως ανακάλυψες κάτι που έλειπε από την αγορά, φίλε Φεντεριάρη;

--- Τέλος παράθεσης ---

lol..........δεν νομιζω............ για ριξε μια ματια εδω...... ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::)  :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

http://www.trailertrashpedalboards.com/

Απόλλων:

--- Παράθεση από: fenderiarhs στις 04/02/07, 21:24 ---
--- Παράθεση από: Απόλλων στις 04/02/07, 20:50 ---Πολύ καλή έμπνευση. Και καθώς δεν έχω δει στο εμπόριο κάτι παρόμοιο, αναρωτιέμαι γιατί κανείς δεν σκέφτηκε νωρίτερα να κατασκευάσει κάτι τέτοιο. Μήπως ανακάλυψες κάτι που έλειπε από την αγορά, φίλε Φεντεριάρη;
--- Τέλος παράθεσης ---

lol..........δεν νομιζω............ για ριξε μια ματια εδω...... ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

http://www.trailertrashpedalboards.com/
--- Τέλος παράθεσης ---

:o

Γηράσκω αεί διδασκόμενος... :-\

Jezus:
Ωραιος!!! Ειχα φτιαξει και εγω μια χειροποιητη παλιοτερα, αλλα η δικη σου ειναι πολυ καλυτερη, προφανως εχει πολυ περισοτερο μερακι και ελευθερο χρονο!  ;D

Βραζίλης:
Εγώ νόμιζα οτι λέτε για πεταλιέρα-πολυεφέ, δηλ. δική σας ηλεκτρονική κατασκευή.

Τεσπα. Στην τάβλα σου, fenderiarhs, καλό είναι να βάλεις 2 χερούλια για να τη μεταφέρεις. Επίσης, ένα καπάκι για να μην σκονίζονται τα πετάλια αλλά και για να μπορείς να τα μεταφέρεις όλα μαζί χωρίς να σου "χύνονται" τα πετάλια (αλήθεια, έχεις στερεώσει κάπως τα πετάλια στη θέση τους; Θα μπορούσες με αυτή τη ταινία που κάνει χριτς-χρατς)

j.free:

--- Παράθεση από: fenderiarhs στις 04/02/07, 19:14 ---Ξερετε πως ειναι οι γυναικες.......βλεπουν τα πεταλακια στο πατωμα και σου λενε χρυσε μου δε μπορω να σκουπισω.....βαζε τα πανω στο τραπεζι....  τι να τους εξηγησεις μετα απο αυτο για το flanger, για τους ποδοδιακοπτες κ.λ.π........

--- Τέλος παράθεσης ---

Λογικό είναι ρε συ... με τέτοια συλλογή απο πεταλάκια χύμα στο πάτωμα στέλνω τη μάνα μου στο ψυχειατρείο....     ;D

Πάντως θα σου προτείνω κ εγω ενα καπάκι ωστε να μπορείς κ να τη μεταφέρεις αλλα κ για να προστατέυεται καλύτερα   ;)

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

[*] Προηγούμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση
Mobile View