Διάφορα > Κάδος ανακύκλωσης

Η συμμορία των κιθαρωδών......(οργανωση ληστείας στο σπίτι του mace...:P)

<< < (21/23) > >>

Baroness:

--- Παράθεση από: King_Mob/Roufus στις 11/02/09, 17:11 ---King_Mob με το παλουκι και τις αντιασφυξιογονες μαχες (ξεμειναν απο την τελευταια πορεια αλληλεγγυης στους διωκωμενους της κιθαριστης εξεγερσης) λεγοντας "εχω ετοιμασει την προκυρηξη για το σημερινο χτυπημα".... οι αλλοι απαντησαν...

--- Τέλος παράθεσης ---

...'παλι αυτες οι μαλακιες? δεν παμε να κανουμε τρομοκρατικο χτυπημα, κιθαρες παμε να σηκωσουμε'. Εκεινη την στιγμη....

FAIRY-The return!:
μαζεύτηκαν καποια παλια καδοπεδα σαυτο το thread! Εΐμαι συγκινημένη. Καιρο ειχα να δω τοσους παλιος καδοφιλους μαζεμενους. λετε αυτο να σημαινει την αρχη της επιστροφης του necromayhem?

master of puppets:

--- Παράθεση από: Leanhau Shee (ex fairy)BACK στις 19/02/09, 00:05 ---μαζεύτηκαν καποια παλια καδοπεδα σαυτο το thread! Εΐμαι συγκινημένη. Καιρο ειχα να δω τοσους παλιος καδοφιλους μαζεμενους. λετε αυτο να σημαινει την αρχη της επιστροφης του necromayhem?

--- Τέλος παράθεσης ---

o necromayhem θα επιστρεψει when the time is right....ειχα μια σύντομη συνομιλία μαζί του και ξέρω........beware......the beast is near.....

mace:
Εφτασε η ευκαιρια σας....ειμαι Θεσσαλονικη απο σημερα μεχρι Σαββατο....μονο ο μοβορος σκυλος-φρουρος εμεινε πισω,κι αυτος οχι σιγουρα.... :) :)

hot_sauce (φλουτσ):
Παίδες φύγαμε!

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

[*] Προηγούμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση
Mobile View