Η σελίδα της Κιθάρας > Νέα και όχι μόνο

Διαγωνισμός kithara.gr - Κρουαζιέρα θα σας πάμε!

<< < (3/16) > >>

rage:

--- Παράθεση από: XoLiDoXoS στις 18/05/12, 01:00 ---" Με μια κιθάρα ηλεκτρική και άλλη μια ακουστική, περνάνε ωραία
τα χέρια σφίγγουνε σφιχτά, σε σχήματα μελωδικά, πάνε παρέα

Kυκλώματα ηλεκτρονικά, ψηφιακά - αναλογικά, τους ηλεκτρίζουν
διαβάζουν νότες, συγχορδίες γρατζουνάν, κουρδίζουν, ξεκουρδίζουν

12 χρόνια είναι μαζί, μία κοινότητα ζωντανή, άγριο μελίσσι
που όποιος τυχαίνει να περνάει,
στήνει τα αυτιά του και γροικάει
και από τους ήχους, ξεκινά να τραγουδήσει. "

--- Τέλος παράθεσης ---

Πολυ ωραιο...

SaturnOfBass:
Καλησπερα , σας εστειλα και εγω με την σειρα μου,τα αρχεια ειναι ολα ζωγραφισμενα απο εμενα αλλαγες στα  χρωματα αν θελετε γινονται,ελπιζω να σας αρεσουν !απλα δεν ειμαι σιγουρος αν εγινε σωστα το upload!

noe13:
Επειδη ο διαγωνισμος αφορα τη βελτιωση του σαιτ και ειδικα το λογοτυπο,να προτεινω ο νικητης να βγει απο τα ιδια τα μελη του φορουμ?Κατι σαν ψηφοφορια δηλαδη!

Βραζίλης:
SaturnOfBass,
αν είναι τα 3 αρχεία που έστειλες σήμερα στις 13:33, τότε είναι ΟΚ.

noe13,
Το λογότυπο είναι κάτι πολύ πιο ιδιαίτερο από π.χ. μια νέα εμφάνιση του φόρουμ. Δεν είναι μόνο θέμα γούστου των μελών. Το λογότυπο θα πρέπει να αντιπροσωπεύει το περιεχόμενο του site, την κατεύθυνσή του, τα μέλη του, κ.ά., αλλά και να οπτικοποιεί την οντότητα και το όραμα του site στα μάτια των δημιουργών του μέσα σε μερικές γραμμές και χρώμα(τα). Δεν είναι τυχαίο που υπάρχουν επαγγελματίες σχεδιαστές που αναλαμβάνουν τον σχεδιασμό λογοτύπων που θα δημιουργήσουν την μεγαλύτερη δυνατή εντύπωση στο κοινό που απευθύνονται. Εμείς όμως -οι δημιουργοί/διαχειριστές- προτιμήσαμε να δώσουμε στα μέλη την ευκαιρία να σχεδιάσουν κάτι για να δούμε τι εικόνα σχηματίζεται στα μάτια τους όταν σκέφτονται το  για το kithara.gr, αλλά και επίσης για οικονομικούς λόγους καθώς το site έχει ελάχιστους οικονομικούς πόρους και δεν κερδοσκοπεί.

SaturnOfBass:
Ναι αυτα τα 3 ειναι απλα καταλαβα οτι τα ονομασα kithara1,2,3 και οχι με το nick,συγνωμη για αυτο.

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

[*] Προηγούμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση
Mobile View