πωλητε ενισχυτης ηλεκρικης marshall mg15cfx

Περισσότερες φωτογραφίες
Τιμή:120.00 EUR 0 προσφορές
Κλειστή

Περιγραφή: πωλητε αυτος ο ενισχυτης ηλεκτρικης marshall mg15cfx, και η σελιδα του https://marshallamps.com/products/amplifiers/mg-carbon-fibre/mg15cfx/ , ειναι το τελευταιο μοντελο της marshall, τον εχω λιγοτερο απο ενα χρονο, τον αγορασα καινουργιο απο ριχαρδο θεσσαλονικη( δεινω μαζι και την αποδειξη που ειναι η εγκυηση του για ενα χρονο) τον εχω παιξει το πολυ τρεις ωρες, ολοκαινουργιος, δεινω μαζι και τα χαρτια του(βιβλιαρακια κτλ), τον αγορασα καινουργιο οπως ειπα 150ευρο και τον δεινω 120ευρο (στην ουσια τον δεινω 110ευρο, επειδη ειμαι απο χαλκιδικη 50 χιλιομετρα απο θεσσαλονικη τον δεινω +10ευρο για τις βεζινες για να ερθω θεσσαλονικη, αν ερθεις να τον παρης εσυ τον δεινω 110ευρο), χαρακτηριστικα:
gain,bass,middle,treble,reverb(studio-spring),volume,fx(chorus-phaser-flanger-delay-octave),master,δυο καναλια clean-crunch και δυο overdrive od1-od2, (σημειωση το delay εχει κουμπι που ρυθμιζετε ποσο γρηγορο ή ποσο αργο να ειναι και εχει και κουμπι αποθηκευσης γενικα για τα καναλια, τηλεφωνο 6971582310 νικος, πμ και email δεν πολυδιαβαζω οποιος ενδιαφερετε ας παρη τηλεφωνο, thanks

Περιοχή θεσσαλονικη
Εμφανίσεις: 254
Ημερομηνία καταχώρησης: 19/10/15 21:20
Εναπομείναντας χρόνος: 0 ημέρες 0 ώρες 0 λεπτά 0 δευτερόλεπτα
Λέξεις-κλειδιά: ενιχυτης marshall 

Κοινοποίηση

Όνομα μέλους: nickrahm
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος
Μέλος από: 11/08/13, 15:18

Στείλτε μήνυμα στον πωλητή
Εμφάνιση καταχωρήσεων του μέλους

Ποσοστό θετικών αξιολογήσεων: 0%
Θετική αξιολόγηση: positive
Ουδέτερη αξιολόγηση: 0 netural
Αρνητική αξιολόγηση: negative
Μέσος όρος αξιολόγησης: 0

Υποβολή αξιολόγησης για nickrahm
0 Μέλη και 1 επισκέπτης βλέπουν αυτήν την καταχώρηση.

Σχόλια

Επιστροφή στις Αγγελίες