Ειδικά θέματα > Ηχογραφήσεις και Στούντιο

Το φορητό μου στούντιο™

<< < (3/11) > >>

gers:
Το avs audio editor το ξέρετε? Μπορεί ή ούτε κατα διάνεια δεν μπορεί να αντικαταστησει το άλλο πρόγραμμα? Κάποιο άλλο πρόγραμμα που μπορεί να κάνει την ίδια δουλειά??

freemind:
Ολα τα audio editing προγραμματα κανουν την ιδια δουλεια. Εγγραφη και επεξεργασια ηχου. Καποια θεωρουνται πιο επαγγελματικα απο τα αλλα, λογω της πολυπλοκοτητας και των επιλογων που προσφερουν. Εαν εσυ εχεις συνηθισει με εναν συγκεκριμενο editor και βλεπεις πως καλυπτει τις αναγκες σου, τοτε δεν πιστευω πως χρειαζεται να "προβιβαστεις" σε αλλο προγραμμα.

Shreder:

--- Παράθεση από: mogli στις 08/10/06, 19:20 ---τα 300ευρω του προγραμματος δεν μπορεις να τα γλιτωσεις κατεβαζοντας το απο το ιντερνετ?

--- Τέλος παράθεσης ---

Μπα... Κάποια είναι κλειδωμένα με usb token.... (Τα οποία απο οτι νομίζω ειναι και τα πιο σοβαρά της κατηγορίας)
Μέχρι στιγμής δεν υπάρχει κάποια μέθοδος να πλαστογραφήσεις ενα usb token...
Νομίζω ομως οτι υπάρχουν και αλλα που κυκλοφορούν σπασμένα, οχι ομως της ίδιας κλασσης.

Αυτάρεσκο Καθίκι Isnogood:

--- Παράθεση από: Shreder στις 03/07/07, 13:41 ---Μπα... Κάποια είναι κλειδωμένα με usb token.... (Τα οποία απο οτι νομίζω ειναι και τα πιο σοβαρά της κατηγορίας)
Μέχρι στιγμής δεν υπάρχει κάποια μέθοδος να πλαστογραφήσεις ενα usb token...

--- Τέλος παράθεσης ---

Μπα...Τα ξεκλείδωσαν και αυτά απο όσο ξέρω... Απλά το πρόγραμμα δεν ψάχνει το usb token...

Salinas:
Κιθαρωδέ, τι πυκνωτικό θα συνιστούσες για ένα σύστημα σαν το δικό σου;

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

[*] Προηγούμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση
Mobile View