Μουσικά όργανα και εξοπλισμός > Τα καλύτερα...

Αλλαγή Μαγνητών

<< < (2/22) > >>

Luciferis:

--- Παράθεση από: Arg0 να του μοιασω? στις 19/07/05, 15:23 ---Επισης υπαρχει η λυση των EMG Active αλλα φοβαμαι οτι οσο θα σου αρεσουν στα καθαρα τοσο θα τους μισησεις στα βρωμικα.

--- Τέλος παράθεσης ---

:o

Mhpws ennoeis to antitheto ??? ???
H ennoeis tous S,SA?(kaloi einai sta brwmika)

Arg0:

--- Παράθεση από: Luciferis στις 19/07/05, 17:27 ---Mhpws ennoeis to antitheto ??? ???
H ennoeis tous S,SA?(kaloi einai sta brwmika)

--- Τέλος παράθεσης ---

Δεν εννοω το αντιθετο... Διοτι αυτο θελει ο profsokin...

--- Παράθεση από: profsokin στις 19/07/05, 11:19 ---ο ήχος της μου φαίνεται όλο και πιο μέταλ(για κακό το λέω-δεν ακούω όυτε παίζω μέταλ). Αν αλλάξω τον neck μαγνήτη(..στην ουσία μόνο αυτόν χρησιμοποιώ..) μπορώ να βάλω μαγνήτες που να κάνουν πιο γλυκό τον ήχο(classic rock);
--- Τέλος παράθεσης ---

profsokin:
Thanks Arg0 είσαι παλικάρι.. Μήπως θα μπορούσες να μου πεις πόσο περίπου να κοστίζουν..; Αν άλλαζα μόνο τον neck; Έχω μείνει ταπί και δε θέλω να ζητήσω από γονείς και ιστορίες..Καταλαβαίνεις..Δεν θα καταλάβουν καν τη διαφορά..Βασικά παίζω διάφανα κρίνα και led zeppelin αλλά γενικά βρίσκω ότι τραγούδι μ'αρέσει. Πάντως κρίνα και zeppelin είναι τα βασικά μου ακούσματα..

Luciferis:
Eksakolouthw na yposthrizw oti oi diploi Emg den einai kaloi sta kathara.
Den exw dokimasei outo ton 89 oute ton 85 alla an exoun ligo kalytera kathara apo'ton 81 tote den exoun kala kathara ;D
-Filika

profsokin:
Απ'ότι έχω ακούσει μέχρι στιγμής, είμαι ανάμεσα σε duncan και gibson. Το κακό όμως με τους μαγνήτες είναι ότι δε μπορείς να τους δοκιμάσεις και τους δύο στην κιθάρα σου και να αποφασίσεις.. Οπότε θα με βοηθούσε αν μπορούσατε να μου αραδιάσετε μειονεκτήματα και μειονεκτήματα καθώς και την δική σας προτίμηση..

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

[*] Προηγούμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση
Mobile View