Ειδικά θέματα > Τα καλύτερα...

Carvin ελλάδα?

<< < (3/4) > >>

GreekDudeCovers:
Thank you!

GiorgosVolos:
Εγω ενδιαφέρομαι για τον carvin vintage 16.Πηρα τηλεφωνο τον Ντουκα στα Γιαννενα κ μου είπε οτι δεν τους φέρνει πλεον.Επαιρνα κ στον τσιτιριδη που ειναι ο αντιπροσωπος στην Αθηνα αλλα δεν απαντουσε ολο το πρωι σημερα.... ελπιζω να τον βρω κ να τους εχει σε λογικη τιμη  :-X :-\ :-X

Serviani:
Κοίτα ο Τσιτιρίδης εδώ και κάτι μήνες έχει το μαγαζί κλειστό,έχει έναν χώρο στην ίδια πολυκατοικία πάνω σε κάποιο όροφο και προφανώς κάνει τις δουλειές του απο εκεί.
Έχει αναρτήσει και ένα σημείωμα το οποίο δεν θυμάμαι τι γράφει,ίσως κάποιο άλλο νούμερο τηλεφώνου,ξαναπροσπάθησε να τον καλέσεις απο βδομάδα.
Τσέκαρε και το link που έδωσε ο φίλος πιο πάνω,ίσως βρείς αυτό που θέλεις.

GiorgosVolos:

--- Παράθεση από: Serviani στις 05/07/08, 17:58 ---Κοίτα ο Τσιτιρίδης εδώ και κάτι μήνες έχει το μαγαζί κλειστό,έχει έναν χώρο στην ίδια πολυκατοικία πάνω σε κάποιο όροφο και προφανώς κάνει τις δουλειές του απο εκεί.
Έχει αναρτήσει και ένα σημείωμα το οποίο δεν θυμάμαι τι γράφει,ίσως κάποιο άλλο νούμερο τηλεφώνου,ξαναπροσπάθησε να τον καλέσεις απο βδομάδα.
Τσέκαρε και το link που έδωσε ο φίλος πιο πάνω,ίσως βρείς αυτό που θέλεις.

--- Τέλος παράθεσης ---

Μαλιστα.Σε ευχαριστώ πολύ για την ενημέρωση  :)
Ελεγα να μην μπλεξω με πιστωτικες κ τράπεζες αν τον επαιρνα απο εδω σε ιδια τιμή ( 600 )  :-\

Ibanezακιας:
Έχω την εντύπωση πως είναι και ο Κοντοσταυλάκης - Art Music στην Ακαδημίας...

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

[*] Προηγούμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση
Mobile View