Η σελίδα της Κιθάρας > F.A.Q. αυτών των σελίδων

Τι καθοριζει την ιεραρχια;

<< < (2/18) > >>

ΠΑΝΜΕΓΙΣΤΟΣ - EOSFORUM - SOTRIANI -:
   Το χειροτερο ειναι οταν καποιος ρωταει κατι και απαντανε "μπα! εγω δεν ξερω". Μου τη δινει τοτε δεν ξερω! Περα απο τον αριθμο τον μνματων, αμα δεν ξερεις ρε φιλε μην απαντας!

Κλασικα παραδειγατα:

--- Παράθεση ---- Τι **** εχετε?
- Δεν εχω!

- Ποιος ειναι ο καλυτερος ****?
- Δεν ξερω!
--- Τέλος παράθεσης ---

και αλλα πολλα!

bartatilas:
Καλά θα μας τρελλάνεις? Κατακρίνεις κάτι που κάνεις κι εσύ? Όλοι το κάνουν για να αυξήσουν τα μηνύματα. Σαν και σένα δηλαδή...!

Απόλλων:

--- Παράθεση από: ΣΤΑΜΑΤΗΣ στις 21/04/03, 15:47 ---Καλά θα μας τρελλάνεις? Κατακρίνεις κάτι που κάνεις κι εσύ? Όλοι το κάνουν για να αυξήσουν τα μηνύματα. Σαν και σένα δηλαδή...!
--- Τέλος παράθεσης ---

Χωρίς καμία πρόθεση να γίνω συνήγορος του sotriani, αν αναφέρεσαι σε κάτι σχετικό που είπε σε μια άλλη συζήτηση, είχα την εντύπωση ότι μιλούσε ειρωνικά.  Και βέβαια είναι μάλλον αυθαίρετο συμπέρασμα ότι ΟΛΟΙ στέλνουν ανόητα και ανούσια μηνύματα για να αυξήσουν το συνολικό αριθμό των μηνυμάτων τους.  Αν μη τι άλλο είναι εμφανές ποιοί έχουν κάτι να πουν και ποιοί αρκούνται σε συντομότατες "απαντήσεις" όπως αυτές που ανέφερε ο sotriani (Κeep on, συμφωνώ, ωραία τα λες, δεν ξέρω) προκειμένου να αναρριχηθούν ταχύτερα σε αυτή την περίφημη "ιεραρχία".  Ελπίζω ότι σύντομα οι συντονιστές θα ξεκαθαρίσουν την κατάσταση...

ΠΑΝΜΕΓΙΣΤΟΣ - EOSFORUM - SOTRIANI -:

--- Παράθεση ---Καλά θα μας τρελλάνεις? Κατακρίνεις κάτι που κάνεις κι εσύ? Όλοι το κάνουν για να αυξήσουν τα μηνύματα. Σαν και σένα δηλαδή...!
--- Τέλος παράθεσης ---

Kατ αρχην με ποιο δικαιωμα αναφερθηκες στο ατομο μου?
Κατα δευτερο, βαλτε κατω και τα 1000-τοσα μνματα που εχω και διαβασε τα ενα προς ενα και μετα πες μου...
   ...Αντε λοιπον ξεθαψτε κανα "αρχαιο" ποστ να κανετε κανα μνματακι και αφηστε μας ησυχους!
   Το ποσο εχω βοηθηθει και το ποσο εχω βοηθησει σε αυτο το site φαινεται στους πινακες μνματων που καποιοι αγνοουν εντελως...

Θοδωρής:
Δεν νομίζω ότι υπάρχει λόγος για παρεξηγήσεις .
Η υπομονή και η ηρεμία είναι σημαντικό στοιχείο ένος μέλους της κιθάρας και ενός μουσικού. !!!!

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

[*] Προηγούμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση
Mobile View