Αποστολέας Θέμα: Πεταλι για Loop και ηχογραφησουλες!!!  (Αναγνώστηκε 7218 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος O_Menelaos

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 165
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρευω τις ασπρες κιθαρες..!!
    • Προφίλ
Καλησπερα σε ολο το φορουμ!!!

Παιδια θελω να παρω ενα looper πεταλακι, πιο πολυ για εξασκηση, αλλα και για να μπορω να ηχογραφω τραγουδακια και να τα περναω στο PC!!
Ουσιαστικα δηλαδη, δε θελω μονο το loop, αλλα και ενα mini-cubase αν το θελετε για να κανω προχειρες ηχογραφησουλες σε κομματια!!

Εχετε καποιο πεταλι υπ'οψην σας??
Τα μονα που βρει ειναι το RC-2(XL) , Digitech JamMan , Line 6 JM4 Looper!!
Απ'οτι εχω διαβασει το DIgitech υπερεχει αυτων...

Τα φωτα σας παρακαλω :)
O Sephiroth ειναι καλος..

Αποσυνδεδεμένος adr1anos

  • Συντονιστής
  • Συναλλαγές: (2)
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 4476
  • Φύλο: Άντρας
  • Πάρα πολλές ιδέες, πολύ λίγος χρόνος..
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • My LinkedIN Profile
Απ: Πεταλι για Loop και ηχογραφησουλες!!!
« Απάντηση #1 στις: 25/11/09, 17:51 »
Από αυτά που περιέγραψες το καλύτερο είναι το Jamman, για πολλούς και διάφορους λόγους, που έχουν συζητηθεί σε μεγάλη έκταση εδώ:
Απ: θελω να LOOPαρω!!!!!

Απλά άνοιξε τα φτερά σου!.. Τα υπόλοιπα θα έρθουν μόνα τους.



→ ΕΥΡΕΤΗΡΙΟ DIY Άρθρων μου στο Kithara.gr 

Αποσυνδεδεμένος O_Menelaos

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 165
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρευω τις ασπρες κιθαρες..!!
    • Προφίλ
Απ: Πεταλι για Loop και ηχογραφησουλες!!!
« Απάντηση #2 στις: 25/11/09, 18:26 »
Από αυτά που περιέγραψες το καλύτερο είναι το Jamman, για πολλούς και διάφορους λόγους, που έχουν συζητηθεί σε μεγάλη έκταση εδώ:
Απ: θελω να LOOPαρω!!!!!


Ανδριανε σ'ευχαριστω ακομη μια φορα για την βοηθεια σου και την απαντηση σου!!!

Οποτε απο ολα αυτα που κυκλοφορουν σε αυτην περιπου την τιμη, το JamMan θεωρειται το καλυτερο??
Διαβαζα για το Line6 JM4 και εβλεπα παντου τα χειροτερα και δεν το περιμενα!!
Επισης για το reverse που εχει το Boss εχω τροπο να το λυσω με την πεταλιερα μου!!

Εγω το πεταλι ομως το θελω και για ηχογραφησεις..δηλαδη να μπορω να παιζω κατι, και μετα να το περναω στο pc!!Αυτο γινεται??
Ακομη, το extra πεταλι το FS, δεν καταλαβα ακριβως τι κανει..μπορεις εχεις ηχογραφησει 5 πραγματα, και να τα βαλεις, τεχνητα παντα, να παιξουν το ενα μετα το αλλο??
O Sephiroth ειναι καλος..

Αποσυνδεδεμένος Dr Bluz (G.K.)

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1572
  • Φύλο: Άντρας
  • Στράααατα Stratούλαα
    • Προφίλ
Απ: Πεταλι για Loop και ηχογραφησουλες!!!
« Απάντηση #3 στις: 25/11/09, 18:36 »
Κοιταξε, αν εχεις ενα σχετικα καινουριο pc που να μπορει να ''σηκωσει'' 2,3 προγραμματακια, η καλυτερη λυση θα ηταν μια καρτα ηχου.
Εφοσον βεβαια σε ενδιαφερει η ηχογραφηση. Με ενα απλο guitar rig θα μπορεις, χωρις ενισχυτη, να κανεις τα πρωτα σου βηματα στις ηχογραφησεις, οι οποιες πιστεψε με θα σε βελτιωσουν και παικτικα αλλα και δημιουργικα...
Αν τωρα το πρωτο σου μελημα ειναι να σολαρεις πανω απο μια μελωδια αυτο που χρειαζεσαι ειναι ενα looper.
Αρα τσεκαρε το λινκ του Αδριανου.
Ελπιζω να βοηθησα. ;)


Αποσυνδεδεμένος O_Menelaos

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 165
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρευω τις ασπρες κιθαρες..!!
    • Προφίλ
Απ: Πεταλι για Loop και ηχογραφησουλες!!!
« Απάντηση #4 στις: 25/11/09, 18:46 »
Koιτα για το pc μου δεν παιρνω και ορκο :Pμπορει να βγαλει ποδια μια μερα και να αρχιζει να τρεχει δεν το χω απιθανο μ'αυτα που χει περασει :D

Ως καρτα ηχου μπορω να βαλω την πεταλιερα μου, το Pod X3 Live, η οποια εχει και σχεδον μηδενικη καθυστερηση, και επειδη την εχω δοκιμασει (σε αλλο σπιτι) κανει πολυ ομορφες ηχογραφησεις!!Αλλα εχω ενα προβλημα χωρου εκει που ειναι ο υπολογιστης και κυριως χρονου γιατι ωσπου να στησω πρεπει να τα ξαναπακεταρω γιατι εχω παρα πολυ διαβασμα!!
Τωρα εσυ τι λες, ειναι καλυτερα να μην παρω πεταλακι και να ασχολιθω το κατα δυναμην με το Guitar Rig??Το προγραμμα δεν το ξερω καθολου μα καθολου, και περα απο τηυν πλακα 4 pc εχω στο σπιτι σιγουρα ενα θα το αντεξει!!
Στο jamman θα εχω καποια προτερηματα που στο guitar rig δεν θα εχω??


ΥΓ: Δεν εχω απολυτως καμια ιδεα ομως ρε γ**ωτο στο να φτιαχνω τις συνδεσεις με το pc κλπ...θα μπορουσα καπου να βρω βοηθεια γι'αυτο??Μια φορα προσπαθησα με το Cubase και μια με το Adobe, καταφερα τελικα στο Αdobe να ηχογραφησω, αλλα δεν ακουγα τι επαιξα!!Μονο τα ηχοκυμματα εβλεπα ;DΚΟΥΛΟΣ!!
O Sephiroth ειναι καλος..

Αποσυνδεδεμένος Dr Bluz (G.K.)

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1572
  • Φύλο: Άντρας
  • Στράααατα Stratούλαα
    • Προφίλ
Απ: Πεταλι για Loop και ηχογραφησουλες!!!
« Απάντηση #5 στις: 26/11/09, 00:12 »
Κοιτα και εγω κουλος ειμαι σε αυτα!
Μια καρτα ηχου αργα η γρηγορα θα την παρεις. Αλλα αφου τα βολευεις με την πεταλιερα μια χαρα...
Τωρα για το guitar rig. Εχω χασει τι παιζει με τα versions αλλα μπορεις να αγορασεις ευκολα ενα. Μπορεις βεβαια και να το κατεβασεις δωρεαν με torrent αλλα ειναι παρανομο και δεν ξερω πως γινεται (μηπως με κανα search στο google??? xmmmm).


Αποσυνδεδεμένος O_Menelaos

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 165
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρευω τις ασπρες κιθαρες..!!
    • Προφίλ
Απ: Πεταλι για Loop και ηχογραφησουλες!!!
« Απάντηση #6 στις: 26/11/09, 14:22 »
(μηπως με κανα search στο google??? xmmmm).

χεχεχεχεχεχεχε ;D

Ξερεις τι ζηταω ρε συ, θελω να κανω loopες για να παιζω απο πανω τους, αλλα θελω κιολας αν μου ερθει η ορεξη να γραψω κατι, να μπορω να το ηχογραφησω εκει και οχι απαραιτητα να το loopαρω!! ???
Επισης καλο α ητανε να μπορω να περναω στο pc αυτα που γραφω, και ισως να μπορω να φορτωνω στο jamMan κανα sample κομματακι και να το παιζει συνεχεια??Γινονται αυτα η ειναι απο αλλο πλανητη??
O Sephiroth ειναι καλος..

Αποσυνδεδεμένος Arg0

  • The Downstroker
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3257
  • Φύλο: Άντρας
  • Είμαι συναυλιάς... τι να κάνουμε?
    • Προφίλ
Απ: Πεταλι για Loop και ηχογραφησουλες!!!
« Απάντηση #7 στις: 26/11/09, 14:41 »
Δε κοιτάς και το Line6 Backtrack?
If we are here not to do
What you and I wanna do
And go forever crazy with it
Why the hell are we even here?

Αποσυνδεδεμένος O_Menelaos

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 165
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρευω τις ασπρες κιθαρες..!!
    • Προφίλ
Απ: Πεταλι για Loop και ηχογραφησουλες!!!
« Απάντηση #8 στις: 26/11/09, 16:06 »
Xμμμμμ...δεν ειναι και ασχημο!!
Και τα βγαζει και σε wav αυτα που ηχογραφει!!
Αλλα δεν ειναι ακριβως loop station οπως τα αλλα..ειναι κατι αλλο που δεν ξερω πως ονομαζεται :P
O Sephiroth ειναι καλος..

Αποσυνδεδεμένος Dr Bluz (G.K.)

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1572
  • Φύλο: Άντρας
  • Στράααατα Stratούλαα
    • Προφίλ
Απ: Πεταλι για Loop και ηχογραφησουλες!!!
« Απάντηση #9 στις: 26/11/09, 18:10 »
Δε κοιτάς και το Line6 Backtrack?


Δεν το ειχα υποψη μου αυτο!
Νομιζω Μενελαε ειναι οτι χρειαζεσαι... ;)


Αποσυνδεδεμένος O_Menelaos

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 165
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρευω τις ασπρες κιθαρες..!!
    • Προφίλ
Απ: Πεταλι για Loop και ηχογραφησουλες!!!
« Απάντηση #10 στις: 26/11/09, 19:10 »
Δε κοιτάς και το Line6 Backtrack?


Δεν το ειχα υποψη μου αυτο!
Νομιζω Μενελαε ειναι οτι χρειαζεσαι... ;)


Λες??μου φαινεται και φτηνη λυση..αλλα δεν εχει πεταλακια και λοιπα για να ρυθμιζεις τι θες και τι οχι..να πω την αληθεια κοιταξα πολλα στο ιντερνετ, αλλα ακομη δεν καταλαβα γενικα πως δουλευει.. ???
Θα ειναι ανταξιο ενος JamMan ???
O Sephiroth ειναι καλος..

Αποσυνδεδεμένος jkstigma

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 305
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Πεταλι για Loop και ηχογραφησουλες!!!
« Απάντηση #11 στις: 26/11/09, 20:55 »
εχω το boss rc20xl και ειναι πολυ ευχρηστο για jam και μελέτη.


Αποσυνδεδεμένος O_Menelaos

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 165
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρευω τις ασπρες κιθαρες..!!
    • Προφίλ
Απ: Πεταλι για Loop και ηχογραφησουλες!!!
« Απάντηση #12 στις: 26/11/09, 22:52 »
εχω το boss rc20xl και ειναι πολυ ευχρηστο για jam και μελέτη.

Kαλησπερα φιλε!!
Το ξερω οτι ειναι πολυ ευχρηστο..αλλα δεν συνδεεται με pc και δεν περνει καρτα μνημης που ειναι οτι πιο βασικο για μενα.. :(γιατι με 16 λεπτα ηχογραφησης δεν κανεις τιποτα..
O Sephiroth ειναι καλος..

Αποσυνδεδεμένος zeromancer

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Πεταλι για Loop και ηχογραφησουλες!!!
« Απάντηση #13 στις: 26/11/09, 23:02 »
επειδη και εγω εψαχνα για Loop,οπως θα δεις στο λινκ που εστειλε ο adrianos,την εψαξα λιγο και ειδα οτι το jamman ειναι οτι καλυτερο στα λεφτα του...ειδικα με το FS3Χ τα σπαει..απλα περιμενω να ερθουν τα Xmass για να το παρω...πιστευω οτι δινει μεγαλη ελευθερια στο παιξιμο απο την στιγμη που γραφεις και αλλαξεις την σειρα.
GARFIELD FOR PRESIDENT

εκατομμυρια μυγες δεν μπορει να κανουν λαθος...φαε κ εσυ σκατα!!!

People should not be afraid of their governments,governments should be afraid of their people

Αποσυνδεδεμένος O_Menelaos

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 165
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρευω τις ασπρες κιθαρες..!!
    • Προφίλ
Απ: Πεταλι για Loop και ηχογραφησουλες!!!
« Απάντηση #14 στις: 27/11/09, 07:44 »
Φιλε μου Zeromancer διαβασα αυτο που μου εστειλε ο Ανδριανος και οχι μονο!!Ξοιταξα απειρα reviews στο νετ, και βρηκα οτι ειναι φοβερο πεταλι!!Εκτος δηλαδη απο το οτι δεν εχει reverse play, και οτι δεν εχει fade out, νομιζω οτι ολα τα αλλα στην τιμη του αλλα και πιο πανω τα παταει για πλακα!!

Ειτε το Boss ειτε το Εlectro Harmonix 2880, ειτε το Akai Head Rush, ειναι πολυ καλα μεν, αλλα υστερουν στην δυνατοτητα να ηχογραφουν ωρες, και να συνδεονται με το pc εκτος απο το EHX αν δεν κανω λαθος που συνδεεται!!Επισης το EHX θεωρειται κατατι δυσκολο στη χρηση χωρις το switch του, γιατι ολα πρεπει να τα κανεις με τα χερια, και ο μετρονομος του δεν ειναι ακριβης γιατι δεν εχει οθονη, εχει ενα slide και μαλιστα χωρις νουμερα!!Και μην ξεχασω το footswitch του EHX κανει πανω απο 100 ευρα...οποτε παμε πολυ μακρια!!

Για της line 6 το JM4, δεν το συζηταω καν, μακραν οτι πιο αποτυχημενο σε Loop pedal!!Και αυτο που εδειξε ο Arg0 πιο πανω το BackTrack ειναι παρα πολυ ωρεο, το εψαξα, αλλα δεν ειναι ακριβως Looper, και σου περνει ωρα για να βρεις αυτο που θες!!
Παρ'ολα αυτα, υπαρχουν σε αλλα λεφτα οπως ειναι και αναμενομενο καλυτερα loopers, αλλα με αστρονομικη τιμη :PΤο καλυτερο εκ των οποιων που εχω βρει κατα τη γνωμη μου, ειναι το Gibson Echoplex, το οποιο αν διαβασεις τι κανει...ηρθε απο αλλο πλανητη ;D
O Sephiroth ειναι καλος..

Αποσυνδεδεμένος zeromancer

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Πεταλι για Loop και ηχογραφησουλες!!!
« Απάντηση #15 στις: 27/11/09, 11:10 »
o_menelaos...πολλα λεφτα ρε συ.φαινεται δυνατο "πεταλι" αλλα ειναι αρκετα λεφτα και εγω δεν μπορω να τα δωσω.+φωνω οτι η ελλειψη του fade out με χαλασε και μενα(ειναι ωραιο εφε)αλλα δεν τρεχει και τιποτα.προσφρει πολλα για να σταθω μονο σε αυτο.οσον αφορα το reverse play εγω εχω το EHX memory man delay που αυτο εχει πανω του reverse play.αυτο που δεν ξερω ειναι αν γινεται να ηχογραφισω κατι στην Loopα του EHX,να το reversαρω στο EHX και απο εκει να το περασω στην LOOPα του jamman....Ξερει κανεις αν γινεται?Φανταζομαι πως θα γινεται παντως απλα δεν ξερω σε τι ποιοτητα θα περαστει η καινουργια loopα
GARFIELD FOR PRESIDENT

εκατομμυρια μυγες δεν μπορει να κανουν λαθος...φαε κ εσυ σκατα!!!

People should not be afraid of their governments,governments should be afraid of their people

Αποσυνδεδεμένος Fteo

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1423
  • Φύλο: Άντρας
  • If it's too loud, you are too old!
    • Προφίλ
    • The Thermoshredders
Απ: Πεταλι για Loop και ηχογραφησουλες!!!
« Απάντηση #16 στις: 27/11/09, 11:34 »
Το καλυτερο εκ των οποιων που εχω βρει κατα τη γνωμη μου, ειναι το Gibson Echoplex, το οποιο αν διαβασεις τι κανει...ηρθε απο αλλο πλανητη ;D
Εδώ
είναι ένα video που χρησιμοποιεί ένας τύπος δύο Echoplex και στήνει τραγούδι σε πραγματικό χρόνο μόνος του!!!

Αποσυνδεδεμένος gers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2533
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Πεταλι για Loop και ηχογραφησουλες!!!
« Απάντηση #17 στις: 27/11/09, 13:45 »
Καταπληκτικό βιντεάκι ρε συ Fteo!! :o

Αποσυνδεδεμένος Fteo

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1423
  • Φύλο: Άντρας
  • If it's too loud, you are too old!
    • Προφίλ
    • The Thermoshredders
Απ: Πεταλι για Loop και ηχογραφησουλες!!!
« Απάντηση #18 στις: 27/11/09, 14:54 »
Καταπληκτικό βιντεάκι ρε συ Fteo!! :o
Και είναι και κομματάρα, άσε το έχω λιώσει!  :)

Αποσυνδεδεμένος O_Menelaos

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 165
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρευω τις ασπρες κιθαρες..!!
    • Προφίλ
Απ: Πεταλι για Loop και ηχογραφησουλες!!!
« Απάντηση #19 στις: 27/11/09, 23:53 »
o_menelaos...πολλα λεφτα ρε συ.φαινεται δυνατο "πεταλι" αλλα ειναι αρκετα λεφτα και εγω δεν μπορω να τα δωσω.+φωνω οτι η ελλειψη του fade out με χαλασε και μενα(ειναι ωραιο εφε)αλλα δεν τρεχει και τιποτα.προσφρει πολλα για να σταθω μονο σε αυτο.οσον αφορα το reverse play εγω εχω το EHX memory man delay που αυτο εχει πανω του reverse play.αυτο που δεν ξερω ειναι αν γινεται να ηχογραφισω κατι στην Loopα του EHX,να το reversαρω στο EHX και απο εκει να το περασω στην LOOPα του jamman....Ξερει κανεις αν γινεται?Φανταζομαι πως θα γινεται παντως απλα δεν ξερω σε τι ποιοτητα θα περαστει η καινουργια loopα

Λοιπον Zeromancer κοιτα, πρωτον για το fade out που λες, ειναι μεν ενα μειων, αλλα για μενα που δεν εχω σκοπο να το χρησιμοποιησω σε live κλπ παρα μονο στο σπιτι, δεν ειναι και κατι παραπανω απο "αισθητικο" αν το θες!!Δηλαδη δεν με χαλαει και καθολου να τελειωνει αποτομα το κομματι!!Απ την αλλη αν ντε και καλα θελεις να ηχογραφησεις κατι και να τελειωνει με fading, μια απλη λυση ειναι να το βαλεις στο cubase, μιας και τα αρχεια που βγαζει το jamMan ειναι σε wav, και να το φτιαξεις πολυ απλα και γρηγορα απο κει!!

Οσο για το reverse ισχυουν αλλα πραγματα!!Δεν καταλαβα ακριβως τι εννοεις εκει περα με τις λουπες να σου πω την αληθεια μπερδευτηκα λιγο :Pαλλα να σου πω τι ισχυει!!
Δεν μπορεις αν εχεις φτιαξει ενα loop να το reversαρεις μετα με εξωτερικο εφφε..ο μονος τροπος για να δουλεψει αυτο ειναι να να ηχογραφησεις την loopα απο την αρχη με reverse delay, μετα ομως δεν θα χεις την κανονικη :Pδεν ξερω αν με καταλαβαινεις ???

Fteo καταπληκτικο το βιντεο!!Καταπληκτικο το οτι απ το πουθενα μπορει να στηθει ενα ολοκληρο κομματι!!Η μαγεια της μουσικης :)
Το Echoplex παντως ειναι φοβερο εργαλειο..
O Sephiroth ειναι καλος..

Αποσυνδεδεμένος Fteo

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1423
  • Φύλο: Άντρας
  • If it's too loud, you are too old!
    • Προφίλ
    • The Thermoshredders
Απ: Πεταλι για Loop και ηχογραφησουλες!!!
« Απάντηση #20 στις: 27/11/09, 23:59 »
Οσο για το reverse ισχυουν αλλα πραγματα!!Δεν καταλαβα ακριβως τι εννοεις εκει περα με τις λουπες να σου πω την αληθεια μπερδευτηκα λιγο :Pαλλα να σου πω τι ισχυει!!
Δεν μπορεις αν εχεις φτιαξει ενα loop να το reversαρεις μετα με εξωτερικο εφφε..ο μονος τροπος για να δουλεψει αυτο ειναι να να ηχογραφησεις την loopα απο την αρχη με reverse delay, μετα ομως δεν θα χεις την κανονικη :Pδεν ξερω αν με καταλαβαινεις ???
Εννοεί ότι το Memory man έχει ένα υποτυπώδες looper με δυνατότητα reverse, οπότε γράφει τη λούπα με το Memory man την γυρίζει ανάποδα και την λουπάρει με το Jamman.  :P Πολύ φασαρία για να το κάνεις αυτό ζωντανά, εκτός και αν την έχεις έτοιμη από πριν, αλλά δε λέει να παίζεις με σκονάκια!

Αποσυνδεδεμένος O_Menelaos

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 165
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρευω τις ασπρες κιθαρες..!!
    • Προφίλ
Απ: Πεταλι για Loop και ηχογραφησουλες!!!
« Απάντηση #21 στις: 28/11/09, 00:10 »
Εννοεί ότι το Memory man έχει ένα υποτυπώδες looper με δυνατότητα reverse, οπότε γράφει τη λούπα με το Memory man την γυρίζει ανάποδα και την λουπάρει με το Jamman.  :P Πολύ φασαρία για να το κάνεις αυτό ζωντανά, εκτός και αν την έχεις έτοιμη από πριν, αλλά δε λέει να παίζεις με σκονάκια!

Πωπω μπερδευομαι μονο στην σκεψη :Pφανταζομαι ομως οτι γινεται!!
O Sephiroth ειναι καλος..

Αποσυνδεδεμένος zeromancer

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Πεταλι για Loop και ηχογραφησουλες!!!
« Απάντηση #22 στις: 28/11/09, 02:19 »
αυτο που λεει ο Fteo εννοω..ειναι σκονακι απλα για την χρηση που το θελω,δλδ καμια ψυχεδελικη  αρχη σε κομματι πιστευω οτι ειναι οκ...οταν το παρω θα δω...αλλα φανταζομαι πως γινεται
για μενα το καλυτερο κομματι στημενο μονο με loop ειναι ακομα
αυτο
« Τελευταία τροποποίηση: 28/11/09, 02:22 από zeromancer »
GARFIELD FOR PRESIDENT

εκατομμυρια μυγες δεν μπορει να κανουν λαθος...φαε κ εσυ σκατα!!!

People should not be afraid of their governments,governments should be afraid of their people

Αποσυνδεδεμένος O_Menelaos

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 165
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρευω τις ασπρες κιθαρες..!!
    • Προφίλ
Απ: Πεταλι για Loop και ηχογραφησουλες!!!
« Απάντηση #23 στις: 28/11/09, 08:34 »
Τι ομορφο κομματι ρε συ zeromancer!!
Μ'αρεσει πολυ που χτιζουν απο το πουθενα ολοκληρο κομματι!!Μακαρι με εξασκηση να μπορεσω να το κανω και γω!! :'(
O Sephiroth ειναι καλος..

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
FX loop

Ξεκίνησε από profsokin Εφέ

17 Απαντήσεις
6603 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 23/01/08, 19:34
από Jezus
loop station

Ξεκίνησε από V.P. Εφέ

10 Απαντήσεις
4558 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 08/02/08, 23:06
από V.P.
22 Απαντήσεις
6305 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 25/01/09, 02:05
από Stel Andre
4 Απαντήσεις
2610 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 16/07/08, 20:36
από Ibanezακιας
7 Απαντήσεις
3527 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 12/11/08, 22:23
από Bekos®
pod II σε fx loop

Ξεκίνησε από Koursaros Εφέ

1 Απαντήσεις
2288 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 01/05/09, 18:58
από let me know 796
7 Απαντήσεις
3107 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 30/06/09, 15:59
από gers
2 Απαντήσεις
2543 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 23/11/09, 19:17
από valex_van_halen
25 Απαντήσεις
8698 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 01/02/10, 21:28
από fouskas
6 Απαντήσεις
4525 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 22/01/14, 15:46
από silvestromp