Αποστολέας Θέμα: EPIPHONE LES PAUL TRIBUTE PLUS  (Αναγνώστηκε 13137 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος milemaster

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 53
    • Facebook profile
    • Προφίλ
EPIPHONE LES PAUL TRIBUTE PLUS
« στις: 01/02/15, 21:59 »
Η επιστροφη μου στα μουσικα δρωμενα επρεπε να συνοδευτει και με την αγορα μιας καινουριας κιθαρας...χρονια με fender και παντα ονειρευομουν μια gibson les paul.....κυριακη πρωι εορταστικο ωραριο (φετος τα χριστουγεννα) και πηρα σβαρνα  τα μαγαζια μαζι με την κοπελα μου ( λεφτα στο ταγαρι που λεμε και εμεις οι βλαχοι) και βγηκαμε για ψωνια.... τι μοναστηρακι πηγα γυρισα ολα τα μαγαζια του νακa μην σας τα πολυλογω εβρισκα gibson απο 700 εως 2500 χιλιαρικα δεν κολλαγα στα λεφτα  μεχρι 2500 χιλιαρικα μπορουσα να δωσω για ενα αξιολογο οργανο....καμια ομως δεν μου αρεσε στα χερια μου.....καταληγω το απογευμα  στον κ Καγμακη....εμφανιζεται ο Ηρακλης(που ειναι και γ**ω τα παιδια και πολυ εξυπηρετικος)  του λεω φιλε ψαχνω για μια gibson studio μου δειξε καποιες κιθαρες ο ανθρωπος δεν μου αρεσε καμια απο φατσα .... εγω να σκασω απο την στεναχωρια μου γιατι ηθελα οπωσδηποτε εκεινη την μερα να γυρισω στο σπιτι με κιθαρα τελος....Ο Ηρακλης πολυ φιλοτιμα μου λεει να μου δειξει μια epiphone με gibson μαγνητες  στενο μανικι οπως εψαχνα  ετσι απλα για να δω και κατι αλλο.....μετα απο 5 λεπτα φερνει την κιθαρα μες στο χαρτοκουτι της την ανοιγει για πρωτη φορα μπροστα μου ξετρελαθηκα απο την ομορφια της και μολις την πιανω γινομαι ενα με την κιθαρα.τελος αυτο ηταν...


Η κιθαρα ηταν η EPIPHONE LES PAUL TRIBUTE PLUS  VERSION VINTAGE SUNBURST.......Παιδια μου πεσανε τα σαλια..... κουμπωνω σε ενα vox που ειχε  ετοιμοπολεμο και χανομαι .... τους λεω χαμηλωστε το υψος των χορδων οσο παει βαλτε ενα φιογκο και ποσο κανει..... ο κ Καγμακης σεταρισε φανταστικα την κιθαρα στο εργαστηριο του και πραγματικα παιδια ειχα πολυ καιρο να δωσω λεφτα για τον εαυτο μου και να τα χαρω τοσο... θα μου πεις εγω πηγαινα για gibson μεχρι 2500 euro  και αγορασα epiphone koreatisa......ηταν κεραυνοβολος ερωτας γεματος χημεια..... η κοπελα μου ξετρελαθηκε εγω ξετρελαθηκα ολα ηταν τελεια..... το εργαλειο φοραει 2 Gibson USA '57 Classic humbucker pickups with series/parallel pickup switching via two push/pull tone pots with 4-conductor pickup wiring


και παιδια ο ηχος της ειναι ολα τα λεφτα....... το μανικι της λεπτο και γρηγορο ακριβως στα γουστα μου .... την συνιστω ανεπιφυλαχτα σε ολα τα παιδια που θελουν να παρουν ενα ποιοτικο οργανο καλο και τιμιοτατο για τα λεφτα του........τα υπολοιπα διαβαστε τα απο τους ειδικους..... εγω θεωρω τον εαυτο μου πολυ τυχερο που εγινα κατοχος αυτου του εξαιρετικου οργανου


http://www.epiphone.com/News/Features/2013/The-Epiphone-Les-Paul-Tribute-Plus-GW.aspx




σας ευχαριστω πολυ ολους σας
« Τελευταία τροποποίηση: 03/02/15, 08:39 από milemaster »

Αποσυνδεδεμένος milemaster

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 53
    • Facebook profile
    • Προφίλ
Απ: EPIPHONE LES PAUL TRIBUTE PLUS
« Απάντηση #1 στις: 01/02/15, 22:30 »
και ενα πολυ αναλυτικο review για την κιθαρα




https://www.youtube.com/watch?v=JUNTO8kmX-M

Αποσυνδεδεμένος JP.M

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 481
  • Φύλο: Άντρας
  • R'n'R DAMNATION
    • Προφίλ
Απ: EPIPHONE LES PAUL TRIBUTE PLUS
« Απάντηση #2 στις: 02/02/15, 11:05 »
καλόπαιχτη....εξαιρετική επιλογή....
 

Αποσυνδεδεμένος adr1anos

  • Συναλλαγές: (2)
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 4476
  • Φύλο: Άντρας
  • Πάρα πολλές ιδέες, πολύ λίγος χρόνος..
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • My LinkedIN Profile
Απ: EPIPHONE LES PAUL TRIBUTE PLUS
« Απάντηση #3 στις: 02/02/15, 11:29 »
..εγω πηγαινα για gibson μεχρι 2500 euro  και αγορασα epiphone koreatisa......
Μεγιεά, καλόπαιχτη και συγχαρητήρια που κοίταξες την ουσία και όχι τα ονόματα και τις μάρκες. Μπράβο σου!.
Απλά άνοιξε τα φτερά σου!.. Τα υπόλοιπα θα έρθουν μόνα τους.



→ ΕΥΡΕΤΗΡΙΟ DIY Άρθρων μου στο Kithara.gr 

Αποσυνδεδεμένος theonirvana

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 82
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: EPIPHONE LES PAUL TRIBUTE PLUS
« Απάντηση #4 στις: 02/02/15, 13:21 »
καλοπαιχτη φιλε  ;)

Αποσυνδεδεμένος modfori

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1866
  • less gain .. more grain!
    • Προφίλ
Απ: EPIPHONE LES PAUL TRIBUTE PLUS
« Απάντηση #5 στις: 02/02/15, 14:35 »
μεγειές
μεγάλη τύχη να σου αρέσει απο εμφάνιση , ήχο και να σε βολεύει ταυτόχρονα.

ρίξε και καμιά φωτογραφία
Life is a lot like Blues,
it's Best when you Improvise!

Αποσυνδεδεμένος Kosthrash

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1589
  • Φύλο: Άντρας
  • Guitarholic
    • Προφίλ
Απ: EPIPHONE LES PAUL TRIBUTE PLUS
« Απάντηση #6 στις: 02/02/15, 15:11 »
Καλορίζικη και καλόπαιχτη Νικο, λιώσε την (πολύ καλή επιλογη btw)!
Συγχαρητήρια και από εμένα για την επιλογή σου να κρατηθεις και να μη δώσεις ολα σου τα λεφτα για μια καλή κιθάρα (αν και απ'οτι κατάλαβα η εκβαση αυτη ηταν τυχαία, εφόσον βρήκες την κιθάρα που σε κάλυψε 100%), οπότε σου εμειναν και για εναν καλο λαμπάτο ενισχυτη ;)  ή για κανένα state-of-art modeling μηχανημα, οπως πχ το kemper >:D :


http://www.thomann.de/gr/kemper_profiling_amplifier_bk_rack.htm
Life is too short for bad tone

Αποσυνδεδεμένος milemaster

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 53
    • Facebook profile
    • Προφίλ
Απ: EPIPHONE LES PAUL TRIBUTE PLUS
« Απάντηση #7 στις: 02/02/15, 16:09 »
σας ευχαριστω φιλαρακια μου να ειστε καλα ....  η κιθαρα εχει κλεισει  ενα μηνα τουλαχιστον παιξιματος ..... προσπαθω να παιζω τουλαχιστο 1-1,5 ωρα  την μερα οι εντυπωσεις μου ειναι πραγματικα μονο θετικες ....... οπως θα δειτε η συγκεκριμενη εκδοση εχει χαρακτηριστικα απο gibson κιθαρες αρκετων χιλιαδων ευρω....  σιγουρα δεν ειναι gibson ....  και τι εγινε ? συμφωνω  με αυτο που λες ανδριανε 100%!!! 


Οταν πληρωνα στο ταμειο  ενα πραγμα σκεφτηκα .... ποσο τυχερος ημουν και με λυπηθηκε ο θεος μες στην ασχετοσυνη μου.....και  οτι με σχετικα λιγα λεφτα θα παρω και ενα πολυ εφε και ενα ενισχυτακο για σπιτι  και θα ειμαι σουπεργουαοοοο.... θα κανω και το κεφι μου και ολα καλα.... και μου εκατσε πολυ ωραια ολη η φαση παιδια .... και gt 10 βρηκα και εχει ταιριαξει πολυ ωραια με την κιθαρα μου και το  ενισχυτακο μου τον crate εφτιαξα τουμπανακι μια χαρα....ολα μελι... 


Ενα σχολιο θα κανω για τα ελληνικα μαγαζια  εκεινη την μερα πρεπει να πηγα σε  10  μαγαζια  τουλαχιστον ....ολα τα παιδια - πωλητες σκιστηκαν να με εξυπηρετησουν και πρεπει να το αναγνωρισω... και ενα μεγαλο ευχαριστω στο κ.Καγμακη για  το setup και τον Ηρακλη που με βοηθησε να βρω αυτη την κουκλα...

Αποσυνδεδεμένος zeoy

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1344
    • Προφίλ
Απ: EPIPHONE LES PAUL TRIBUTE PLUS
« Απάντηση #8 στις: 02/02/15, 17:12 »
Καλόπαιχτη φίλε. Πολύ ωραία επιλογή.
Σκαφάκια είχε καθόλου η αγορά; Ακούω πολύ καλά λόγια για την 339 της Epi.

Αποσυνδεδεμένος milemaster

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 53
    • Facebook profile
    • Προφίλ
Απ: EPIPHONE LES PAUL TRIBUTE PLUS
« Απάντηση #9 στις: 02/02/15, 17:32 »
φιλε επαιξα σε ενα μαγαζι αν θελεις να σου στειλω πμ  το ονομα του μαγαζιου .... καλος ηχος σχετικα με τα χρηματα καμια σχεση με tribute .... αν ηθελα σκαφακι θα εψαχνα σε ibanez παλια κιθαρα και μεταχειρισμενη ψαχτο λιγο ή για καινουρια


 http://www.ibanez.co.jp/products/hb_series15.php?year=2015&area_id=3&cat_id=7&series_id=112




για φθηνοτερες η 339 και η 335 καλες  ειναι  απλα εμενα προσωπικα δεν βολευουν και δεν μου αρεσει το μανικι καθολου..


Αποσυνδεδεμένος kkmspm (φλουτσ)

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1322
    • Προφίλ
    • Black Body Radiation
Απ: EPIPHONE LES PAUL TRIBUTE PLUS
« Απάντηση #10 στις: 02/02/15, 19:35 »
Η κιθαρα που με συντροφεύει απο 1998 μεχρι σημερα ειναι μια epiphone snakepit (korea). Δεν ξερω τι ομοιοτητες εχει με τη δικια σου αλλα θα πω το εξης. Δεν εχω βρει κιθαρα να την αντικαταστησω. Εμενα βεβαια δεν ειχε καλους μαγνητες αλλα αυτο λυθηκε ευκολα με ενα σετ jb/jazz και το series/parallel mod που εχει και η δικια σου. Δεν εχω ζηλεψει καμια gibson (περα απο custom μοντελα με τρελα χρωματα για το ματι και μονο). Η δικη σου φοραει και πολυ ωραιους paf μαγνητες! Καλοφαγωτη!!! 

Αποσυνδεδεμένος milemaster

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 53
    • Facebook profile
    • Προφίλ
Απ: EPIPHONE LES PAUL TRIBUTE PLUS
« Απάντηση #11 στις: 02/02/15, 20:11 »
Η κιθαρα που με συντροφεύει απο 1998 μεχρι σημερα ειναι μια epiphone snakepit (korea). Δεν ξερω τι ομοιοτητες εχει με τη δικια σου αλλα θα πω το εξης. Δεν εχω βρει κιθαρα να την αντικαταστησω. Εμενα βεβαια δεν ειχε καλους μαγνητες αλλα αυτο λυθηκε ευκολα με ενα σετ jb/jazz και το series/parallel mod που εχει και η δικια σου. Δεν εχω ζηλεψει καμια gibson (περα απο custom μοντελα με τρελα χρωματα για το ματι και μονο). Η δικη σου φοραει και πολυ ωραιους paf μαγνητες! Καλοφαγωτη!!!
σε ευχαριστω φιλε  να εισαι καλα

Αποσυνδεδεμένος zeoy

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1344
    • Προφίλ
Απ: EPIPHONE LES PAUL TRIBUTE PLUS
« Απάντηση #12 στις: 02/02/15, 20:45 »

φιλε επαιξα σε ενα μαγαζι αν θελεις να σου στειλω πμ  το ονομα του μαγαζιου .... καλος ηχος σχετικα με τα χρηματα καμια σχεση με tribute .... αν ηθελα σκαφακι θα εψαχνα σε ibanez παλια κιθαρα και μεταχειρισμενη ψαχτο λιγο ή για καινουρια


 http://www.ibanez.co.jp/products/hb_series15.php?year=2015&area_id=3&cat_id=7&series_id=112




για φθηνοτερες η 339 και η 335 καλες  ειναι  απλα εμενα προσωπικα δεν βολευουν και δεν μου αρεσει το μανικι καθολου..


Φιλολογική είναι φίλε προς το παρόν η κουβέντα λόγω δημοσιοοικονομικού ελείματος αλλά και χώρου (5 στο stand και μία δανεισμένη σε ανηψιό μου ;D )
Το μπράτσο στις 339/335 σου φάνηκε χοντρό; Τι δε σου άρεσε; Για ήχο δεν το συζητάμε ότι οι classic 57 της δικιάς σου είναι σε άλλη κλάση.
Ευχαριστώ και για το pm με τις πληροφορίες.

Αποσυνδεδεμένος milemaster

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 53
    • Facebook profile
    • Προφίλ
Απ: EPIPHONE LES PAUL TRIBUTE PLUS
« Απάντηση #13 στις: 02/02/15, 20:54 »
φιλε μην αγχωνεσαι και κανε χωρο στο σταντ ερχεται η αναπτυξη χαχαχαχαχαχα  ...... μου φανηκε χοντρο σκληρο και δεν μου αρεσουν  οι τελειες στα ταστα  μου θυμιζουν fender γενικα απο το συνολο λειπει ενα καλο μανικι κατα την γνωμη μου παντα....

Αποσυνδεδεμένος Απόλλων

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 5861
  • Φύλο: Άντρας
  • Μονίμως προβληματικός...
    • Προφίλ
Απ: EPIPHONE LES PAUL TRIBUTE PLUS
« Απάντηση #14 στις: 02/02/15, 21:23 »
Καλόπαιχτη φίλε. Όπως έχουμε πει και σε άλλο σχετικό thread, τα ακριβά μοντέλα της Epiphone φαίνονται σε γενικές γραμμές καλύτερα από τα φτηνά μοντέλα της Gibson σε θέμα ποιότητας και ήχου.

Καλόπαιχτη φίλε. Πολύ ωραία επιλογή. Σκαφάκια είχε καθόλου η αγορά; Ακούω πολύ καλά λόγια για την 339 της Epi.

Φίλε Νίκο, εμείς οι δυό κινούμαστε στο ίδιο μήκος κύματος σε ύποπτο βαθμό...

Πράγματι διαβάζω πολύ θετικές κριτικές για τις 339. Δοκίμασα μία σε ένα κατάστημα στο Λονδίνο λίγο πριν τα Χριστούγεννα και, χωρίς να μπορώ να πω ότι είναι κάτι το εξαιρετικό, είναι σίγουρα μια πολύ καλή κιθάρα για τα λεφτά της. Βέβαια εμένα μού είχε καρφωθεί η ιδέα για το μοντέλο με P90, το οποίο δυστυχώς δεν υπήρχε για να το δοκιμάσω. Στην πορεία μου έκατσε και μια Ιbanez SZ520 και η αγορά της 339 αναβλήθηκε επ' αόριστον ή έστω μέχρι να μειωθεί ξανά ο αριθμός των κιθάρων σε λογικά επίπεδα...
Διψάς και δεν το ξέρεις...

Αποσυνδεδεμένος milemaster

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 53
    • Facebook profile
    • Προφίλ
Απ: EPIPHONE LES PAUL TRIBUTE PLUS
« Απάντηση #15 στις: 03/02/15, 09:19 »


Φίλε Νίκο, εμείς οι δυό κινούμαστε στο ίδιο μήκος κύματος σε ύποπτο βαθμό...


>:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D  ή  0:) 0:) 0:) 0:) 0:) 0:) 0:)  γιατι εγω ειμαι σιγουρα  :) ;) :D ;D 8) :P :) ;) :D ;D  χχααχχαχχααχαχαχχαχααχχα




να σαι καλα απολλων σε ευχαριστω πολυ

Αποσυνδεδεμένος harrisxr650

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 251
  • Φύλο: Άντρας
  • The souls of heaven...Are stars at night..
    • Προφίλ
Απ: EPIPHONE LES PAUL TRIBUTE PLUS
« Απάντηση #16 στις: 10/02/15, 10:10 »
καλοπαιχτη..αξαιρετικη επιλογη.
Στην ιδια φαση με εσενα ημουν και δεν βρηκα κανενα λογο να δωσω τα παραπανω χρηματα για Gibson,
 Εχω δυο Τ+ και μην σου πω οτι θα παω και για τριτη,,, :D
επισης σαν ποιοτητα κατασκευης και τις δυο της βρηκα πολυ ανωτερες απο την made in Korea epi les paul  που ειχα.
the souls of heaven...Are stars at night...

Αποσυνδεδεμένος milemaster

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 53
    • Facebook profile
    • Προφίλ
Απ: EPIPHONE LES PAUL TRIBUTE PLUS
« Απάντηση #17 στις: 10/02/15, 10:16 »
εγω παω για δευτερη φιλε οπωσδηποτε .... γιατι με βολευει παρα πολυ και ποιοτικα ειναι οπως  ακριβως τα ειπες....για τα λεφτα της καινουρια ειναι ευκαιριαρα!!!!!!! καλοφαγωτες συναδελφε....

Αποσυνδεδεμένος harrisxr650

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 251
  • Φύλο: Άντρας
  • The souls of heaven...Are stars at night..
    • Προφίλ
Απ: EPIPHONE LES PAUL TRIBUTE PLUS
« Απάντηση #18 στις: 10/02/15, 11:15 »
επισης περαν του hardware που ειναι εξαιρετικο, η κιθαρα σαν κατασκευη ειναι πολυ προσεγμενη και ποιοτικη ,solid mahogany body, carved maple cap 3/4" switchcraft επιλογεα και jack κλπ  vfm απο τα καλα
« Τελευταία τροποποίηση: 10/02/15, 12:33 από harrisxr650 »
the souls of heaven...Are stars at night...

Αποσυνδεδεμένος kkmspm (φλουτσ)

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1322
    • Προφίλ
    • Black Body Radiation
Απ: EPIPHONE LES PAUL TRIBUTE PLUS
« Απάντηση #19 στις: 10/02/15, 15:49 »
καλοπαιχτη..αξαιρετικη επιλογη.
Στην ιδια φαση με εσενα ημουν και δεν βρηκα κανενα λογο να δωσω τα παραπανω χρηματα για Gibson,
 Εχω δυο Τ+ και μην σου πω οτι θα παω και για τριτη,,, :D
επισης σαν ποιοτητα κατασκευης και τις δυο της βρηκα πολυ ανωτερες απο την made in Korea epi les paul  που ειχα.
Πολυ ομορφα τα οργανακια σου! Στη φωτο φαινεται και πολυ ποιοτικο το veneer!!!
« Τελευταία τροποποίηση: 12/02/15, 01:51 από kkmspm (φλουτσ) »

Αποσυνδεδεμένος sfanfan

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 640
  • Φύλο: Άντρας
    • Facebook profile
    • Προφίλ
Απ: EPIPHONE LES PAUL TRIBUTE PLUS
« Απάντηση #20 στις: 10/02/15, 18:16 »
Καλορίζικη και καλόπαιχτη! Τα ακριβά μοντέλα της epiphone, δεν έχουν όχι να ζηλέψουν τπτ αλλά πολλές φορές κλείνουν και στόματα με τον ήχο, την ομορφιά και το φινίρισμα τους!
White noise

Αποσυνδεδεμένος harrisxr650

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 251
  • Φύλο: Άντρας
  • The souls of heaven...Are stars at night..
    • Προφίλ
Απ: EPIPHONE LES PAUL TRIBUTE PLUS
« Απάντηση #21 στις: 11/02/15, 11:53 »

Πολυ ομορφα τα οργανακια σου! Στη φωτο δαινεται και πολυ ποιοτικο το veneer!!!
[/quote]
την black cherry την αδικη ο φακος..ειναι πολυ πιο ομορφη..
the souls of heaven...Are stars at night...

Αποσυνδεδεμένος freeloader

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 44
  • Φύλο: Άντρας
    • Facebook profile
    • Προφίλ
Απ: EPIPHONE LES PAUL TRIBUTE PLUS
« Απάντηση #22 στις: 11/02/15, 23:36 »
με γεια η κιθαρα και καλοπαιχτη!! Βλεπω εχουμε ιδια γουστα περιπου... μπανιζω εδω και κανα μηνα την ιδια κιθαρα, με το ιδιο χρωμα που πηρες!! ;D 
 Επειδη ψαχνω και εγω το τελευταιο διαστημα για αγορα κιθαρας και το ματι εχει πεσει στη συγκεκριμενη που πηρες, θα ηθελα να σε ρωτησω σε ποια μαγαζια την βρηκες, σε τι τιμες την βρηκες πανω-κατω και αν ειχε καποια θηκη Epiphone δωρο..
Get your head out of the clouds
You're back down on the ground
And don't walk so proud...

Αποσυνδεδεμένος bozosd

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 65
  • Φύλο: Άντρας
  • Δημήτρης
    • Προφίλ
Απ: EPIPHONE LES PAUL TRIBUTE PLUS
« Απάντηση #23 στις: 13/02/15, 00:47 »
Καλορίζικη και καλόπαιχτη φίλος!
Πραγματικά αξιόλογο όργανο!
Όσο ζεις,μαθαίνεις...

Αποσυνδεδεμένος milemaster

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 53
    • Facebook profile
    • Προφίλ
Απ: EPIPHONE LES PAUL TRIBUTE PLUS
« Απάντηση #24 στις: 13/02/15, 09:08 »
σας ευχαριστω πολυ φιλοι μου να ειστε καλα   :) :)

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
5 Απαντήσεις
6072 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 13/02/06, 16:59
από pureanalog
67 Απαντήσεις
20722 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 21/05/08, 16:17
από thanasis93
7 Απαντήσεις
4061 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 06/07/10, 14:06
από Giannis1995
0 Απαντήσεις
1507 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 08/12/10, 19:57
από Mike Moss
7 Απαντήσεις
3950 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 01/04/11, 13:17
από Μητσάκος
13 Απαντήσεις
5835 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 05/08/12, 23:47
από vaig3
0 Απαντήσεις
3143 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 12/06/13, 18:30
από Antony2198
21 Απαντήσεις
7449 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 29/09/13, 11:04
από Μπιφτέκι
14 Απαντήσεις
7456 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 15/02/15, 01:50
από harrisxr650
18 Απαντήσεις
6180 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 11/04/21, 17:16
από Απόλλων