Σελίδες:
  • #26 από Arg0 στις 17 Apr 2006
  • με πληκτρα επιτρεπεται να συμμετάσχουμε ;D ;D ;D ;D ;D ;D???


    δεν ειναι μονο ο σερινιαν ποζερι :P

    Εννοειται πως ναι!!!

    Τι λες κανουμε μια version που να ειναι keyboard vs. guitar synth ?  ;D
  • #27 από Korgy στις 17 Apr 2006
  • μεσα με τα 1000! απαιτώ κ video clip ... ;D ;D  γιατί τα μεγάλα πνεύματα πρεπει να δείχνουν κ τα φώτα τους ??(οχι μονο τον ηχο τους 8) 8))
  • #28 από Symeon στις 18 Apr 2006
  • παιδια....ενταξει...αλλα αυτο που λετε είναι μεγαλη αδικια...εγω είμαι μεν μεγαλο πνευμα ( δεν θέλω σχολια!!!) αλλα...δεν γραφω καλα...με δειχνει σαν δολοφονο ο φακος...ετσι δεν παει...θα το κανουμε fame story εδω...ας κερδισει ο ομορφοτερος...δεν παιζω!! ( καλα οχι οτι με το ταλεντο μου *το ποιο;;;* στην κιθαρα θα κερδιζα τπτ..αλλα ενταξει..λεμε τωρα)
  • #29 από Arg0 στις 26 Apr 2006
  • Symeon και Μαρμελακι, η απαιτηση του Korgy οσο αφορα videoclip αφορουσε κυριως την δικια μας (εμου και του Korgy) συνεργασια... ;)

    Ευπροσδεκτοι βεβαια και ολοι οι υπολοιποι να υποβαλετε video μαζι με την δικια σας ερμηνεια αλλα οσο να 'ναι τα 2 mega-ποζερια του forum λιγο δυσκολο να τα φτασετε...  :P
  • #30 από Σιδηρόπουλος στις 01 May 2006
  • η συνεργασία Σιδ - Tasoulis κοντεύει :P
  • #31 από YmiRLinG στις 01 May 2006
  • Δεν φανταζομαι να σας πειραξει αν σας βαλω τα γυαλια με το μπασσο εσας τους κιθαριστες ε?
  • #32 από Symeon στις 02 May 2006
  • μπραβο..και ελεγα να αγοράσω... ;D ;D ;D αλλά πρόσεξε...θα μου τα βαλεις που θα μου τα βαλεις ( για τους υπολοιπους διατηρω καποιες επιφυλάξεις οτι θα τα καταφερεις..) φροντισε να ειναι καλα ε; μην σκασω μυτη και γελάνε ολοι.. ;D ;D :P
  • #33 από master of puppets στις 02 May 2006
  • Κάτι θα κάνουμε κι εγώ με τον αποπάνω...πάλι θα πέσει γέλιο...  ;D ;D ;D:P
  • #34 από Symeon στις 02 May 2006
  • οντως πολύ γελιο...να δω αμα το ακουσουν θα γελανε; θα τους φαμε ρε!!! ;D ;D ;D
  • #35 από Boogieman (του Kithara.gr!!!) στις 03 May 2006
  • Arge λέω να το πειράξουμε λίγο το κομματάκι, τι λές? 8)

    Θα κανονίσω και με τον Clapton μπάς και ανεβάσουμε τίποτα...πλάκα θα έχει...
Σελίδες: