Αποστολέας Θέμα: jackson vs cort  (Αναγνώστηκε 12065 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Mpougatsas

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 42
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
jackson vs cort
« στις: 04/01/13, 16:27 »
Θελω την συμβουλη σας. Ειμαι καινουριος στην ηλεκτρικη κιθαρα και θελω να αγορασω μια κιθαρα για heavy metal! Ειμαι αναμεσα στην jackson js32t και στην  cort kx5! Θα παρω τον peavey vypyr 30!
Ξερω η διαφορα στα χρηματα ειναι μεγαλη, αλλα παντα ηθελα μια rhoads-v κιθαρα κι επισης το coil split που εχει η cort δεν θα μου χρησιμευει σε τιποτα... Η μονη διαφορα στις 2 επιλογες ειναι οτι αν παρω την jackson θα παρω πιο αργα 2η κιθαρα μιας και αυτη ειναι αρκετα καλη κι επισης θα εχω λιγοτερο "αποθεμα" απο πλευρας χρηματων μεχρι να μαζεψω για την 2η! Ακουω συμβουλες
« Τελευταία τροποποίηση: 04/01/13, 19:16 από Mpougatsas »
Αυταααα.....
Κι αλλα πολλα στα νεα του ΑΝΤ1!

Αποσυνδεδεμένος Απόλλων

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 5861
  • Φύλο: Άντρας
  • Μονίμως προβληματικός...
    • Προφίλ
Απ: jackson vs cort
« Απάντηση #1 στις: 04/01/13, 20:26 »
Σού είπα τη γνώμη μου σχετικά με κάποιες κιθάρες στο άλλο thread που είχες ανοίξει. Εδώ δεν νομίζω ότι μπορώ να συνεισφέρω κάτι ουσιαστικό, πέρα από το ότι η δική μου ψήφος θα πήγαινε χωρίς δεύτερη σκέψη στην Cort. Θα μού επιτρέψεις όμως να κάνω κάποια σχόλια πάνω σε ότι αναφέρεις.

Κατ΄αρχήν μoύ φαίνεται όμως περίεργο που λες ότι το coil split δεν θα σού χρησιμεύσει σε τίποτα. Είσαι ακόμα μικρός και κάποια στιγμή να είσαι σίγουρος ότι θα θελήσεις να εξερευνήσεις και άλλα είδη μουσικής πέρα από το metal. Από αυτή την άποψη, μια κιθάρα που σού προσφέρει αυτή τη δυνατότητα θα είναι πλεονέκτημα σε σχέση με μια κιθάρα όπως η Jackson. Και όταν αυτό το πλεονέκτημα σού το προσφέρει η φτηνότερη από τις δύο κιθάρες, γιατί να μην το έχεις;

Λες ότι η Jackson είναι "αρκετά καλή". Πώς έβγαλες αυτό το συμπέρασμα; Με βάση την τιμή; Και καλή σε σχέση με τι; Με την Cort; H προσωπική μου άποψη είναι ότι αυτό δεν ισχύει για πολλούς λόγους, αλλά το σημαντικό είναι ότι ένα τέτοιο συμπέρασμα είναι ακριβώς θέμα προσωπικού γούστου. Παίξε και με τις δύο κιθάρες (αν μπορείς) και θα δεις μόνος σου ποιά είναι καλύτερη για σένα, ανεξαρτήτως τι λένε οι τιμές, οι κριτικές και οι απόψεις τρίτων.

Τέλος, σκέφτεσαι την δεύτερη κιθάρα σου πριν ακόμα αγοράσεις την πρώτη. Και λες ότι η μόνη διαφορά ανάμεσα στις δύο επιλογές είναι πότε θα μπορέσεις να αγοράσεις δεύτερη κιθάρα... (:o ???), τη στιγμή που υπάρχουν τεράστιες και ολοφάνερες διαφορές ανάμεσα στα δύο μοντέλα που σε παραθέτεις.  Μήπως θα ήταν πιο χρήσιμο να επικεντρωθείς στο παρόν και να σκεφτείς περισσότερο τα κριτήρια με τα οποία θα κάνεις αυτή την πρώτη αγορά, ώστε να έχεις μια κιθάρα που σού ταιριάζει και σε καλύπτει;
Διψάς και δεν το ξέρεις...

Αποσυνδεδεμένος Mpougatsas

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 42
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: jackson vs cort
« Απάντηση #2 στις: 04/01/13, 20:38 »
Απο οτι εχω διαβασει σε αλλα sites την jackson την προτινουν για 2η κιθαρα κι οχι για πρωτη, για αυτο το αναφερα. Τωρα για το θεμα "δοκιμη"... Εχω μια παλια fender ενος φιλου μαζι με εναν ενισχυτη των 60 ευρω (κυριολετικα σκουπιδι, αλλα αλλο το θεμα) κι εχω δοκιμασει και την cort... την jackson λιγο δυσκολο να βρω καπου να την δοκιμασω... τεσπα θα δω
Αυταααα.....
Κι αλλα πολλα στα νεα του ΑΝΤ1!

Αποσυνδεδεμένος modfori

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1866
  • less gain .. more grain!
    • Προφίλ
Απ: jackson vs cort
« Απάντηση #3 στις: 04/01/13, 22:36 »
Απο οτι εχω διαβασει σε αλλα sites την jackson την προτινουν για 2η κιθαρα κι οχι για πρωτη, για αυτο το αναφερα.

τι σημαίνει αυτό?
Life is a lot like Blues,
it's Best when you Improvise!

Αποσυνδεδεμένος Μπιφτέκι

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 116
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: jackson vs cort
« Απάντηση #4 στις: 05/01/13, 00:27 »
Ίσως να εννοεί πως είναι δύσκολο ν κιθάρα να είναι η βασική σου λόγο του ότι δε μπορείς να παίξεις καθιστός και την έχεις για πιο γούστα;

Αποσυνδεδεμένος hot_sauce (φλουτσ)

  • Συντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6357
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: jackson vs cort
« Απάντηση #5 στις: 05/01/13, 02:23 »
Απο οτι εχω διαβασει σε αλλα sites την jackson την προτινουν για 2η κιθαρα κι οχι για πρωτη
σταμάτα να διαβάζεις sites....πάρε μια κιθάρα που σε "τραβάει"....και ξεκίνα να παίζεις!! :P

Αποσυνδεδεμένος Απόλλων

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 5861
  • Φύλο: Άντρας
  • Μονίμως προβληματικός...
    • Προφίλ
Απ: jackson vs cort
« Απάντηση #6 στις: 05/01/13, 02:32 »
Απο οτι εχω διαβασει σε αλλα sites την jackson την προτινουν για 2η κιθαρα κι οχι για πρωτη

σταμάτα να διαβάζεις sites....πάρε μια κιθάρα που σε "τραβάει"....και ξεκίνα να παίζεις!! :P

Kαι ειδικότερα sites που λένε τέτοιου είδους ανοησίες...
Διψάς και δεν το ξέρεις...

Αποσυνδεδεμένος Mpougatsas

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 42
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: jackson vs cort
« Απάντηση #7 στις: 05/01/13, 12:39 »
Μπιφτεκι: Οχι, με αυτην τη κιθαρα... τουλαχιστον στην θεωρια. Αν την κρατας στην κλασσικη θεση (το μικρο "φτερο" αναμεσα στα ποδια και το μεγαλο δεξια του δεξιου) δεν ειναι δυσκολο.
hot_sauce και Απολλων: Αν τους ακουγα δεν θα ηθελα να παρω την jackson ( :P )!!! Την θελω επειδη στην κατασταση που ειμαι (χωρις δασκαλο να με σπρωχνει να προσπαθω οταν κατι δεν μπορω να το καταφερω) χρειαζομαι μια κιθαρα που να μου αρεσει και να μου φωναζει μεσα απο την θηκη με το που ξυπναω "Ασε τα ονειρα κι ελα να με παιξεις" γιατι αλλιως... θα τα παρατησω πολυ ευκολα!
Απο την αλλη ομως.... Αν παρω την cort θα μπορω να εχω λεφτα και για καμια αναβαθμιση, αλλα οπως ειπε και ο φιλος μας Απολων να σκεφτομαι το τωρα κι οχι το μελλον ;) ... ωωω ρε μπλεξιμο!
Αυταααα.....
Κι αλλα πολλα στα νεα του ΑΝΤ1!

Αποσυνδεδεμένος hot_sauce (φλουτσ)

  • Συντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6357
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: jackson vs cort
« Απάντηση #8 στις: 05/01/13, 12:59 »
επειδή όλοι έχουμε περάσει αυτό τον πονοκέφαλο στις αρχές....και για να κάνεις την "τέλεια" επιλογή χρειάζεται εμπειρία (κοινώς να ξες τι σου κολλαει στο χέρι και στο αυτί)....πάρε όποια σου αρέσει τώρα και άσε το μέλλον.....!



(προσπαθώντας να σε γλιτώσω από πολύ πονοκεφάλιασμα και διάβασμα reviews! ;) )


όσο για τις V,star και λοιπών παρόμοιων σχημάτων κιθάρες....εγώ ΔΕ βολεύομαι να παίζω καθιστός με τέτοιες....υπάρχουν άλλοι που τα καταφέρνουν....εννοείται πως πριν προβείς σε αγορά θα δοκιμάσεις!

Αποσυνδεδεμένος Mpougatsas

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 42
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: jackson vs cort
« Απάντηση #9 στις: 05/01/13, 13:03 »
Το προβλημα ειναι που θα βρω καμια rhoads να την δοκιμασω καθιστος.....θα ψαξω σε κανα μαγαζι στην θεσσαλονικη μπας κι εχει....


edit1: Εχω βρει καποιες αλλα ειναι οι ακριβες κι εχουν διαφορα και στα ξυλα και στον ηχο....


edit2: Στον Τσελιο εχει 1 παρομια (αυτη εχει alder body) θα παω να την δοκιμασω μπας και με βολευει....
« Τελευταία τροποποίηση: 05/01/13, 13:21 από Mpougatsas »
Αυταααα.....
Κι αλλα πολλα στα νεα του ΑΝΤ1!

Αποσυνδεδεμένος Μητσάκος

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1818
  • Φύλο: Άντρας
  • Κιθαρίστας της κακιάς ώρας...
    • Προφίλ
Απ: jackson vs cort
« Απάντηση #10 στις: 05/01/13, 15:24 »
Καμία κιθάρα από μόνη της δε θα σε κάνει να ασχοληθείς, αν δε θέλεις εσύ πραγματικά να μάθεις. Αυτό θα το διαπιστώσεις στην πορεία.
If music be the food of love, play on,
Give me excess of it; that surfeiting,
The appetite may sicken, and so die...

Αποσυνδεδεμένος Mpougatsas

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 42
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: jackson vs cort
« Απάντηση #11 στις: 05/01/13, 16:32 »
mits@kos: συμφωνω απολυτως αλλα το να σου αρεσει η κιθαρα σου ειναι ενα + στο να θες να παιξεις  ;)
Αυταααα.....
Κι αλλα πολλα στα νεα του ΑΝΤ1!

Αποσυνδεδεμένος Mpougatsas

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 42
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: jackson vs cort
« Απάντηση #12 στις: 06/01/13, 12:47 »
Τελικα ειχε ενας γνωστος μου μια.... Δυστυχως η ευτυχως δε με βολεψε.... αλλα επισης ειχε και μια ltd ec-256 και μου πε να την δοκιμασω αμα μου κανει. Ηταν πολυ βολικη, την δοκιμασα και ορθιος δεν ηταν τοσο βαρια, εχει και coil-split και ειναι στα 325 ευρα! Αμα την αγορασω και σε bundle θα βγει πιο φθηνη και λεω να παρω αυτην. Θα μου βγει 100 ευρω παραπανω αλλα οπως ειπα και στο πρωτο thread διαθετω μεχρι 550 ευρω κ μου βγαινουν ισα-ισα με ολα τα ψιλολογια (καλωδια, πενες, κουρδιστηρι/μετρονομο, dvd). Εσεις τι λετε? (καλα Απολλων το καταλαβαμε οτι η ψηφος σου παει στην cort, αλλα κανε μια 2η σκεψη  :P ;D )
Αυταααα.....
Κι αλλα πολλα στα νεα του ΑΝΤ1!

Αποσυνδεδεμένος Απόλλων

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 5861
  • Φύλο: Άντρας
  • Μονίμως προβληματικός...
    • Προφίλ
Απ: jackson vs cort
« Απάντηση #13 στις: 06/01/13, 18:22 »
H δεύτερη σκέψη μου θα ήταν η εξής... αφού σού άρεσε η EC-256, γιατί δεν κοιτάς και την EC-330; Έχει τις ίδιες περίπου προδιαγραφές (ξύλα, διαστάσεις κλπ) με την εξαίρεση των τάστων που είναι μεγαλύτερα και τους μαγνήτες που μάλλον είναι καλύτεροι. Επιπλέον δεν έχει το τεχνητό ageing το οποίο εγώ τουλάχιστον δεν συμπαθώ καθόλου. Επίσης θα έκανες καλά να κοιτάξεις και τις Schecter που είναι πολύ παρόμοιες με τις ESP, ειδικά ως προς τις διαστάσεις του μπράτσου, αλλά κατά τη γνώμη μου είναι ανώτερες ποιοτικά (τηρουμένων των αναλογιών).

Και μια τελευταία σκέψη. Όπως είδες η δοκιμή μιας εντελώς άσχετης κιθάρας οδήγησε σε ολική αλλαγή πορείας σε σχέση με τις κιθάρες που σκεφτόσουν μέχρι τώρα. Ίσως θα ήταν καλή ιδέα να πας σε ένα-δυό (η και περισσότερα αν μπορείς) καταστήματα και να δοκιμάσεις κιθάρες μέχρι τελικής πτώσεως. Διαβάζοντας μόνο τα χαρακτηριστικά στο Internet δεν σε βγάζει πουθενά...
« Τελευταία τροποποίηση: 06/01/13, 18:34 από Απόλλων »
Διψάς και δεν το ξέρεις...

Αποσυνδεδεμένος Mpougatsas

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 42
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: jackson vs cort
« Απάντηση #14 στις: 07/01/13, 11:53 »
Επειδη η ec-330 δεν μου πολυαρεσε στα ιδια λεφτα θα μπορουσα να παρω την http://www.thomann.de/gr/schecter_omen_6_extreme_bch.htm αν και δεν την εχω δοκιμασει ακομα!
Τωρα το να παω σε κανα καταστημα ειναι δυσκολο επειδη εχουμε ολο κι ολο 1 καταστημα μουσικων ειδων κι αυτο εχει μονο λιγες fender απο ηλεκτρικες κιθαρες... Η πιο κοντινη πολη ειναι η θεσσαλονικη αλλα για να παω θα πρεπει εκεινη την ημερα να ειναι αργια, για να μην δουλευει ο πατερας μου γιατι αλλιως δεν μπορω να παω, και να μπορω να ειμαι εκει απο ο πρωι. Σε συνδυασμο ολα αυτα μονο κυριακη και κυριακη τα μαγαζια ειναι κλειστα..... αρα τωρα ξανα το σαββατοκυριακο πριν την καθαρα δευτερα η το Πασχα. Αρα η δοκιμη αλλων μοντελων δυσκολη... Επισης εχω και την καταρα αν δοκιμασω πολλα να ειμαι αναποφασιστος και το χω παθει με οτιδηποτε ειναι να αγορασω κι εχω δοκιμασει/δει πολλα! Αρα κι αυτα που εχω δοκιμασει πολλα ειναι (πιστεψε με). Αν ειναι θα βρω να δοκιμασω και την schecter αν κι αυτη παει αρκετα πιο ακριβα απ' οτι υπολογιζα αλλα με βολεψε περισσοτερο απ' ολες η ec-256... βεβαια ετσι θα ηταν προτιμοτερο να παρω την ec-330. Πωωω μπλεχτηκα μονος μου.... τι σου λεγα πριν? Αυτα γινονται!!! :faint
Αυταααα.....
Κι αλλα πολλα στα νεα του ΑΝΤ1!

Αποσυνδεδεμένος atav (φλουτσ)

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 557
  • Φύλο: Άντρας
  • Κουλάδι ολκής!
    • Προφίλ
Απ: jackson vs cort
« Απάντηση #15 στις: 07/01/13, 12:16 »
Τι λές καλό μου παιδί;... ;D Έχεις μπλέξει τα μπούτια σου με τα μοντέλα ε;  Σε ποιά πόλη μένεις; Δεν είναι εφικτό να μεταβείς στη Θεσσαλονίκη με κάποιο κτελ; Να σηκωθείς ένα πρωί να πάς τη βόλτα σου με κάποιον φίλο και να δοκιμάσεις. Πάντως έχω την εντύπωση ότι το κουράζεις το θέμα... Αν είναι η πρώτη σου, δε νομίζω ότι θα μείνεις δυσαρεστημένος με όποια και αν αποφασίσεις να...σώσεις απο την αποθήκη ενός μαγαζιού! Πάρε μια κιθάρα που σου αρέσει και ΠΑΙΞΕ! ;)
Οὔτε τάματα οὔτε οἱ ἅγιοι ὠφελοῦν στὴν ἀρρώστια μου. Ἐγὼ εἶμαι παιδὶ τῆς θάλασσας. Μὲ κράζει καὶ θὰ πάω.
http://www.andor-sailing.gr

Αποσυνδεδεμένος kkmspm (φλουτσ)

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1322
    • Προφίλ
    • Black Body Radiation
Απ: jackson vs cort
« Απάντηση #16 στις: 07/01/13, 12:17 »
για sechter μπορεις να δοκιμασεις και να αγορασεις απο εδω!
http://www.guitars.gr/guitars/elgtr/schecter/omen-6-omen-extreme#


λενε καλα λογια αν και δεν τις εχω παιξει ο ιδιος για να σου πω οποτε πρεπει να τις δοκιμασεις....αν βεβαια σε βγαζει ο δρομος http://www.guitars.gr/el/contact

Αποσυνδεδεμένος Μητσάκος

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1818
  • Φύλο: Άντρας
  • Κιθαρίστας της κακιάς ώρας...
    • Προφίλ
Απ: jackson vs cort
« Απάντηση #17 στις: 07/01/13, 12:18 »
Προαστιακός δεν παίζει; Τραίνο γενικότερα;

Πας προς το μεσημέρι και γυρνάς προς το κλείσιμο της αγοράς, άπλετος χρόνος για να δοκιμάσει ESP σε Λιόλιο, Schecter σε Μαυρομουστάκη, Ibanez και PRS SE σε Ζάχο, Jackson σε Στόλλα.
If music be the food of love, play on,
Give me excess of it; that surfeiting,
The appetite may sicken, and so die...

Αποσυνδεδεμένος Mpougatsas

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 42
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: jackson vs cort
« Απάντηση #18 στις: 07/01/13, 12:46 »
Πες το αυτο στον πατερα μου (το να παω μονος η με καναν φιλο)! Θα σε κυνηγαει σε ολη την Βεροια (ναι Βεροια μενω)!!! ειμαι 16 χρονων και δεν μ αφηνει να παω μια βολτα στην Θεσσαλονικη με καναν φιλο μου, το πολυ πολυ να πει καναν ξαδερφο μου να παμε μαζι μονο που κανεις ξαδερφος μου δεν εχει ιδεα απο κιθαρες... Πλακα-πλακα σ΄ολο το σοϊ μονο εγω εχω ιδεα απο κιθαρες... Αλλα και παλι και να ελεγε ποιος εχει χρονο για να με πηγαινει μεχρι την Θεσσαλονικη? Ολα τα ξαδερφια μου που, συμφωνα με ον πατερα μου, μπορουν να με παν σπουδαζουν η γενικως εχουν δουλεια.... Τωρα να μπω με την μανα μου σε κανα μαγαζι ν΄αρχιζει να ρωταει οπως κανουν οι σχετικα σε μεγαλη ηλικια μαναδεςπου πρωτοι φορα ανοιγουν το interntet δεν λεει  :P
Αυταααα.....
Κι αλλα πολλα στα νεα του ΑΝΤ1!

Αποσυνδεδεμένος adr1anos

  • Συναλλαγές: (2)
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 4476
  • Φύλο: Άντρας
  • Πάρα πολλές ιδέες, πολύ λίγος χρόνος..
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • My LinkedIN Profile
Απ: jackson vs cort
« Απάντηση #19 στις: 07/01/13, 13:19 »
Αφού είναι έτσι τα πράγματα, κάνε μία λογική και ασφαλή αγορά προς το παρόν μέχρι να μεγαλώσεις λίγο και να αυτονομηθείς, και μετά βλέπεις για περισσότερα. Έχεις καιρό μπροστά σου.
Απλά άνοιξε τα φτερά σου!.. Τα υπόλοιπα θα έρθουν μόνα τους.



→ ΕΥΡΕΤΗΡΙΟ DIY Άρθρων μου στο Kithara.gr 

Αποσυνδεδεμένος Mpougatsas

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 42
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: jackson vs cort
« Απάντηση #20 στις: 07/01/13, 13:43 »
Γι' αυτο λεω να παρω την ec-256 (αν και θα θελα την 330 που εχει καλυτερους μαγνητες αλλα βγαινω κατα πολυ απο to budget μου) και αν ειναι αλλαζω μαγνητες... τι πιο απλο?
Αυταααα.....
Κι αλλα πολλα στα νεα του ΑΝΤ1!

Αποσυνδεδεμένος noe13

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1055
  • Φύλο: Άντρας
  • Slow must go on....!!!!
    • Skype - miflitaXD
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • Super Сasual Dating - Actual Girls
Απ: jackson vs cort
« Απάντηση #21 στις: 07/01/13, 13:46 »
Γι' αυτο λεω να παρω την ec-256 (αν και θα θελα την 330 που εχει καλυτερους μαγνητες αλλα βγαινω κατα πολυ απο to budget μου) και αν ειναι αλλαζω μαγνητες... τι πιο απλο?
Το εχεις ξανακανει χιλιαδες φορες φανταζομαι!!!

Αποσυνδεδεμένος Mpougatsas

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 42
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: jackson vs cort
« Απάντηση #22 στις: 07/01/13, 13:49 »
Ποιος ειπε πως θα το κανω εγω? Σε τεχνικο-μαστορα-δεν ξερω πως λεγεται θα το παω  :P Απλως θα αγορασω τους μαγνητες και θα τον πληρωσω
Αυταααα.....
Κι αλλα πολλα στα νεα του ΑΝΤ1!

Αποσυνδεδεμένος noe13

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1055
  • Φύλο: Άντρας
  • Slow must go on....!!!!
    • Skype - miflitaXD
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • Super Сasual Dating - Actual Girls
Απ: jackson vs cort
« Απάντηση #23 στις: 07/01/13, 13:59 »
+200 γλυκα και ζεστα ευρουλινια δηλαδη!!!

Αποσυνδεδεμένος Mpougatsas

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 42
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: jackson vs cort
« Απάντηση #24 στις: 07/01/13, 14:11 »
Παει τοσο ε? Ας ελπισουμε αυτος ο φιλος του πατερα μου που μου δωσε την fender να ξερει να αλλαζει μαγνητες! (εχουμε ξεφυγει απο το θεμα παλι η μου φενεται? :P )
Αυταααα.....
Κι αλλα πολλα στα νεα του ΑΝΤ1!

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
10 Απαντήσεις
6255 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 08/04/08, 23:18
από m@ster k@frer
5 Απαντήσεις
3620 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 12/07/08, 11:01
από Rosstrobon
5 Απαντήσεις
2758 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 05/03/09, 01:35
από Pandemonium
8 Απαντήσεις
3371 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 11/12/10, 01:05
από kirk (IBANEZ RG370) hammet
4 Απαντήσεις
2527 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 05/01/11, 13:28
από Edward The Great
4 Απαντήσεις
2382 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 04/02/11, 12:35
από Απόλλων
3 Απαντήσεις
1757 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 19/04/12, 22:38
από noe13
7 Απαντήσεις
2721 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 02/08/12, 00:29
από geopaok
16 Απαντήσεις
5213 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 16/08/12, 16:24
από Archangel
18 Απαντήσεις
12996 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 28/05/18, 18:44
από Alex_Under