Αποστολέας Θέμα: Τι δεν θα συγχορούσατε ποτέ στον σύντροφό σας?  (Αναγνώστηκε 64139 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

mydyingbride

  • Επισκέπτης
Ρε παιδια οταν λεω 'ολα' εννοω 'ολα' σε λογικα πλαισια...Δεν μιλαω για ξυλο και τετοια θα τον ειχα γ****ει ,αλλα και ψεματα θα συνχωρουσα και απιστια...Και μια ερωτηση προσωπικου επιπεδου...Αν τα χαλαγατε με μια κοπελα μετα απο πολυ καιρο,και αυτη εστελνε ερωτικα μηνυματα με τν κολλητο σας...Θα την συνχωρουσατε???? ???
Υ.Γ.Ε...να σας εχει απατησει και μια φορα που ειχε πιει καταλαθος... :-\

Αποσυνδεδεμένος fugue

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 196
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Ρε παιδια οταν λεω 'ολα' εννοω 'ολα' σε λογικα πλαισια...Δεν μιλαω για ξυλο και τετοια θα τον ειχα γ****ει ,αλλα και ψεματα θα συνχωρουσα και απιστια...Και μια ερωτηση προσωπικου επιπεδου...Αν τα χαλαγατε με μια κοπελα μετα απο πολυ καιρο,και αυτη εστελνε ερωτικα μηνυματα με τν κολλητο σας...Θα την συνχωρουσατε???? ???
Υ.Γ.Ε...να σας εχει απατησει και μια φορα που ειχε πιει καταλαθος... :-\

Να σου απαντήσω εγω αλλά ως κοριτσάκι...δηλαδή αν η κολλητή μου έστελνε μηνύματα στον πρώην μου θα γινόμουν έξαλη...για το αντίθετο βέβαια καθόλου..αν της έστελνε αυτός δεν θα με ενδιέφερε καθόλου με την προϋπόθεση βέβαια ότι δεν του απαντάει

Επίσης αυτή η δικαιολογία είχα πιεί και δεν το κατάλαβα είναι τουλάχιστον αστεία..δεν μπορώ να την ακούω..και ξέρω τώρα θα αρχίσετε όλοι τα γνωστά fugue μην είσαι απόλυτη και τέτοια...αλλά...έτσι σκέφτομαι

mydyingbride

  • Επισκέπτης
Κοιτα συμφωνω στο οτι δεν ειναι δικαιολογια απλα στην προκειμενη περιπτωση αν δεν ειχα κατεβασει τοσες μπυρες και μαλαματινες δεν θα γινοταν πιστευω...Ελα το θεμα ειναι οτι για το θεμα με τν κολλητο του εγινε η ολη μ**ια κ με παρεξηγηση κ παρερμηνευση... :(
Τελοσπαντων...

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Το ψεμα..Οχι ομως το σοβαρο ψεμα.Αλλα το ηλιθιο..Αυτο που χρησιμοποιειται για να βουλωσει τρυπες..Σε τετοια θεματα καλη ειναι και η ειλικρινεια..
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος porky

  • Η κακιά γουρουνίτσα
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 582
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ήθελα να μαι η αφή στην άκρη των δακτύλων σου
    • Προφίλ
δε ξερω...εαν δεν αντιμετωπισεις κατι , θεωρητικα οτι και να λες ειναι φςςς αερας...
Καλύτερα να μη μιλάς αν δε πολυκατέχεις..μα αν ξέρεις,μη κρατας κρυφό τον θησαυρό που έχεις....
καλύτερα να μη μιλάς κακές αν κάνεις σκέψεις..μα αν συλλογάσαι όμορφα ειναι χρυσές οι λέξεις....
να συλλογάσαι όμορφα....

Αποσυνδεδεμένος sun

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 86
  • Φύλο: Άντρας
  • Κοίταξε τον ήλιο και νοιώσε αυτό που νοιώθω
    • Προφίλ
Τον εαυτό μου αν συνεχίζει να είναι όπως είναι
Ελευθερία είναι να είσαι αέρας και οι άλλοι να μην σε αναπνέουν

Αποσυνδεδεμένος Iroukos

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1220
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ...όπου γης & πατρής...!!! ΤΑΞΙΔΙΑΡΑ ΨΥΧΗ!!!!!
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • ALOE VERA (FLP)
Το ψέμα...! ;)

Αποσυνδεδεμένος teri

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 68
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
 -1-  Δεν θα μπορούσα να του συγχωρέσω να με απατά, (εδω πιστεύω συμφωνούμε όλοι!), σημαίνει πως δεν του φτάνω δεν τον ολοκληρώνω, δεν είμαι εγω το άλλο του μισό ό,τι και αν πιστεύω εγω και ό,τι και αν ήθελα να ισχύει αυτό δεν θα αλλάξει την πραγματικότητα!  Μπορεί οι μικρότεροι τις παρέας να μην το καταλαβαίνουν απόλυτα αυτό, αλλα οταν το συναντήσεις στον δρόμο της ζωής σου του αφιερώνεσαι ολοκληροτικά, και αρχίζει να λές και συ με την σειρά σου περί χημείας, ολοκλήρωσης, το άλλο μου μισό, γίναμε πλέον ένα ....κτλ, κτλ ....όλα αυτά που μέχρι πρίν δλδ τα κορόιδευες.
  Τα της έξ'απάτησης λοιπόν, είναι όλα τους βαρύτατα αδικήματα, γιατί δεν κοροιδεύεις μόνο τον άλλο πρώτα και πάνω απ'όλα κοροιδεύεις εαυτόν, προσπαθείς να πίσεις τον εαυτό σου οτι είναι ευτιχισμένος, οτι δεν ήταν τίποτε σοβαρό, οτι δεν θα το πάρει γραμμή ο άλλος, δεν τον αγαπάς και σαφώς τον πληγώνεις και τον προσβάλεις και τον κακομεταχειρίζεσαι, κατα την γνώμη μου το ίδιο όσο πληγώνεις, προσβάλεις και κακομεταχιρίζεσαι τον εαυτό σου!!!!
 -2-  Δεν θα μου άρεσε να μην σημμετέχει στην σχέση, γιατι όταν δεν είναι σύντροφος και δεν σημμετέχει, τότε τι τον θέλω? μπεμπελό για το σκρίνιο μου? (όπως πιστεύω πολύ ορθά προαναφέρθηκε, "να μην είναι σύντροφος") Να με συγχωρεί η χάρη του αλλα έχω αρκετή δουλειά και στο γραφείο και στο σπίτι απο μόνη μου! και ξέρω να περνάω καλα και μόνη μου (ίσως καλύτερα απ'το να εστερνιστώ ξένους βραχνάδες και να βγάζω το φίδι απ'την τρύπα μόνη μου για λογαριασμό του), μόνη μου περνάω καλύτερα. ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΣΥΜΜΕΤΕΧΕΙ ΣΤΟ "ΕΜΕΙΣ" ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΤΟ "ΕΓΩ".
 -3-  Δεν θα συγχωρούσα την βία υπο οποιανδήποτε μορφή της και αν εμφανιστεί!
 -4-  Δεν αντέχω γενικότερα τους αδύναμους ανθρώπους, χαρτοπαιξία, τζόγο, στοιχίματα, αλκοολισμό, ναρκωτικά, πουτάνες, ψέματα, εκμετάλλευση, αεργία, πεσιμισμός, μανία, κατάθλιψη, υπεροψία, επιδηκτηκότητα, κόμπλεξ, ζήλεια, ανευθυνότητα, ακαταστασία και βρωμιά.
  Αυτά πιστεύω πως είναι αρρώστιες που ο κάθε άνθρωπος έχει το δικαίωμα να έχει και θα δεχόμουν να βοηθήσω πολύ κόσμο να τις ξεπεράσει, απο τον ανθρωπό μου όμως θέλω και περιμένω το καλύτερο, τον έχω στα μάτια μου πολύ πιο ψηλά, και δεν νομίζω οτι θα το άντεχα να τον βλέπω να κατρακυλάει, να τρέχω να τον συμμαζεύω, να προσπαθώ να σώσω την ζωή του ενω αυτός θέλει να πεθάνει, να χαλιέται η σχέση μας και η ζωή μας γιατί αυτός εχει βάλει ανάξια πράγματα πιο πάνω απο μάς, απο κείνον πρώτα απ'όλα και στην συνέχεια και απο μένα.
 -5-  Δεν θα του συγχωρούσα με τίποτα την αδιαφορία. Ακόμα και ένας άγνωστος στην μέση του δρόμου αν σου συμβεί κάτι θα ενδειαφερθεί για σένα και ίσως σε βοηθήσει κιώλας, (δόξα τω Θεό, στην Ελλάδα είμαστε!!!) Να αδιαφορεί ο ανθρωπος που είστε μαζί? Που μοιράζεστε την ζωή, την χαρά, την λύπη, τον θυμό, τις δυσκολίες, τις διακοπές, τα ατυχήματα? που ψήνεστε μαζί στο ίδιο καζάνι μέχρι που να ενσωματωθήτε σε μία κοινή μάζα? που βάλατε μαζί πλυντήριο και τα κάνατε ροζ, εμπριμέ, με καρώ και βούλες?
   

        .......Και τέλος δεν του συγχωρώ που με γκρινιάζει με ζήλιες αδικαιολόγητες ενω ξέρει πώς τον λατρεύω, μου γυρνάει την πλάτη στο κρεβάτι, μόνο και μόνον για να τραβήξει σαν μωρό την προσοχή μου , και να πέσει ατελείωτο γαργάλιμα...... :D
Nick the best.- Κάθε βράδυ με νανουρίζει ο ρυθμός των αναπνοών σου.

Αποσυνδεδεμένος Iroukos

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1220
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ...όπου γης & πατρής...!!! ΤΑΞΙΔΙΑΡΑ ΨΥΧΗ!!!!!
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • ALOE VERA (FLP)
τερι με εχεις καλυψει απόλυτα!
και πρεπει να πω πως τα εχω παθει όλα αυτα !!!
 :-\

Αποσυνδεδεμένος juliad

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 390
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μωρά μου είστε τα θαύματα που μου χουνε προσφέρει
    • Προφίλ
Να μην με έχει πια φίλη...
Απο περιέργεια υπάρχω
και απο καραγκιοζλίκι

Αποσυνδεδεμένος AnGeL_F

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 66
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Τα πιο σοβαρά πράγματα λέγονται στη πλάκα...
    • Προφίλ
Τη πρώτη φορά θα του συγχωρούσα σχεδόν τα πάντα.Τη δεύτερη φορά όμως που θα ξαναέκανε το ίδιο για το οποίο τον συγχώρεσα δε θα τον συγχωρούσα ξανά γιατί αφού δεν εκτίμησε τη δεύτερη ευκαιρία σημαίνει πως όσες φορές και να του το συγχωρέσεις θα το ξανακάνει.Το μόνο πράγμα που δεν θα του συγχωρούσα με τίποτα και δεν θα του έδινα δεύτερη ευκαιρία είναι η απιστία.Και ΑΝ υπήρχε έστω και μια ελάχιστη πιθανότητα να του συγχωρήσω την απίστία αυτό θα συνέβαινε μετά από 3-4 χρόνια και βάλε... >:( 
Τα λάθη είναι για τους ανθρώπους
και η καρδιά για να συγχωρεί
μα και αυτή ματώνει και όταν γίνει πέτρα
αυτούς που αγάπησε αυτούς μισεί.

lora_pap

  • Επισκέπτης
Δε θα συγχωρούσα υποκρισία, ψέμα, αχαριστία, καταπίεση και ζήλια.
Την απιστία θα την συγχωρούσα γιατί άμα συνέβαινε λογικά θα έφταιγα εγώ.

Αποσυνδεδεμένος nefelh

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 407
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
την έλλειψη σεβασμού πρώτα στον εαυτό του και έπειτα και σε μένα
κι άμα σταθείς στα ίδια μέρη κι αν αγαπήσεις τις ίδιες μουσικές θα πει ότι τυχαία δε βρεθήκαμε θα πει ότι δε φύσηξε τυχαία ο άνεμος που σμίγει των ανθρώπων τις ζωές...

stavros75

  • Επισκέπτης
Να εχει να πλυθει μια βδομαδα  ;D

Αποσυνδεδεμένος Joe Santriani

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 131
  • Φύλο: Άντρας
  • ''Here i am on the road again''
    • Προφίλ
Δεν θα συγχορουσα ποτε το ψεμα ακομα και αν με απατησει προτημω να μου το πει και να το αντιμετοπεισω
παρα να μην ξερω τι μου γινετε  :(
Metallica

Αποσυνδεδεμένος Joef - Über Alles

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 501
  • Φύλο: Άντρας
  • Φυλακισμενος στην πραγματικοτητα των ξενων κοσμων
    • Προφίλ
-1-  Δεν θα μπορούσα να του συγχωρέσω να με απατά, (εδω πιστεύω συμφωνούμε όλοι!), σημαίνει πως δεν του φτάνω δεν τον ολοκληρώνω, δεν είμαι εγω το άλλο του μισό ό,τι και αν πιστεύω εγω και ό,τι και αν ήθελα να ισχύει αυτό δεν θα αλλάξει την πραγματικότητα!  Μπορεί οι μικρότεροι τις παρέας να μην το καταλαβαίνουν απόλυτα αυτό, αλλα οταν το συναντήσεις στον δρόμο της ζωής σου του αφιερώνεσαι ολοκληροτικά, και αρχίζει να λές και συ με την σειρά σου περί χημείας, ολοκλήρωσης, το άλλο μου μισό, γίναμε πλέον ένα ....κτλ, κτλ ....όλα αυτά που μέχρι πρίν δλδ τα κορόιδευες.
  Τα της έξ'απάτησης λοιπόν, είναι όλα τους βαρύτατα αδικήματα, γιατί δεν κοροιδεύεις μόνο τον άλλο πρώτα και πάνω απ'όλα κοροιδεύεις εαυτόν, προσπαθείς να πίσεις τον εαυτό σου οτι είναι ευτιχισμένος, οτι δεν ήταν τίποτε σοβαρό, οτι δεν θα το πάρει γραμμή ο άλλος, δεν τον αγαπάς και σαφώς τον πληγώνεις και τον προσβάλεις και τον κακομεταχειρίζεσαι, κατα την γνώμη μου το ίδιο όσο πληγώνεις, προσβάλεις και κακομεταχιρίζεσαι τον εαυτό σου!!!!
 -2-  Δεν θα μου άρεσε να μην σημμετέχει στην σχέση, γιατι όταν δεν είναι σύντροφος και δεν σημμετέχει, τότε τι τον θέλω? μπεμπελό για το σκρίνιο μου? (όπως πιστεύω πολύ ορθά προαναφέρθηκε, "να μην είναι σύντροφος") Να με συγχωρεί η χάρη του αλλα έχω αρκετή δουλειά και στο γραφείο και στο σπίτι απο μόνη μου! και ξέρω να περνάω καλα και μόνη μου (ίσως καλύτερα απ'το να εστερνιστώ ξένους βραχνάδες και να βγάζω το φίδι απ'την τρύπα μόνη μου για λογαριασμό του), μόνη μου περνάω καλύτερα. ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΣΥΜΜΕΤΕΧΕΙ ΣΤΟ "ΕΜΕΙΣ" ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΤΟ "ΕΓΩ".
 -3-  Δεν θα συγχωρούσα την βία υπο οποιανδήποτε μορφή της και αν εμφανιστεί!
 -4-  Δεν αντέχω γενικότερα τους αδύναμους ανθρώπους, χαρτοπαιξία, τζόγο, στοιχίματα, αλκοολισμό, ναρκωτικά, πουτάνες, ψέματα, εκμετάλλευση, αεργία, πεσιμισμός, μανία, κατάθλιψη, υπεροψία, επιδηκτηκότητα, κόμπλεξ, ζήλεια, ανευθυνότητα, ακαταστασία και βρωμιά.
  Αυτά πιστεύω πως είναι αρρώστιες που ο κάθε άνθρωπος έχει το δικαίωμα να έχει και θα δεχόμουν να βοηθήσω πολύ κόσμο να τις ξεπεράσει, απο τον ανθρωπό μου όμως θέλω και περιμένω το καλύτερο, τον έχω στα μάτια μου πολύ πιο ψηλά, και δεν νομίζω οτι θα το άντεχα να τον βλέπω να κατρακυλάει, να τρέχω να τον συμμαζεύω, να προσπαθώ να σώσω την ζωή του ενω αυτός θέλει να πεθάνει, να χαλιέται η σχέση μας και η ζωή μας γιατί αυτός εχει βάλει ανάξια πράγματα πιο πάνω απο μάς, απο κείνον πρώτα απ'όλα και στην συνέχεια και απο μένα.
 -5-  Δεν θα του συγχωρούσα με τίποτα την αδιαφορία. Ακόμα και ένας άγνωστος στην μέση του δρόμου αν σου συμβεί κάτι θα ενδειαφερθεί για σένα και ίσως σε βοηθήσει κιώλας, (δόξα τω Θεό, στην Ελλάδα είμαστε!!!) Να αδιαφορεί ο ανθρωπος που είστε μαζί? Που μοιράζεστε την ζωή, την χαρά, την λύπη, τον θυμό, τις δυσκολίες, τις διακοπές, τα ατυχήματα? που ψήνεστε μαζί στο ίδιο καζάνι μέχρι που να ενσωματωθήτε σε μία κοινή μάζα? που βάλατε μαζί πλυντήριο και τα κάνατε ροζ, εμπριμέ, με καρώ και βούλες?
   

        .......Και τέλος δεν του συγχωρώ που με γκρινιάζει με ζήλιες αδικαιολόγητες ενω ξέρει πώς τον λατρεύω, μου γυρνάει την πλάτη στο κρεβάτι, μόνο και μόνον για να τραβήξει σαν μωρό την προσοχή μου , και να πέσει ατελείωτο γαργάλιμα...... :D

δηλαδη πως μπορει καποιος να συμμετεχει σε μια σχεση?
δηλαδη οταν τα εχεις με καποιον πλεον δεν ειναι ζωη σου ειναι ζωη μας??
εγω πιστευω πρεπει να μενεις και λιγο μονος για να καθαριζει και το μυαλο σου!
τωρα αν δεν μιλας για μια απλη σχεση και μιλας για γαμο η αρραβωνα και λοιπα τοτε αλλαζει το θεμα!
αλλα πως το εννωεις συμμετοχη?
κανω εκπομπη στο activeradio.gr καθε τεταρτη 12-2"fragile dreams" θα την ακουσετε χοντρα :D
ΟΤΙ ΑΞΙΖΕΙ...ΠΟΝΑΕΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ!!!!
Life's a B!tch 'till You Die, So Fuck The World and Let's Get High!

stavros75

  • Επισκέπτης
teri, συγγνωμη κιολας, εσυ εισαι τελεια?

Αποσυνδεδεμένος parlats

  • Μουσικοπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3353
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν Μασάω τίποτα εκτός από φαγητό!!!
    • Προφίλ
    • Myspace
-1- Δεν θα μπορούσα να του συγχωρέσω να με απατά, (εδω πιστεύω συμφωνούμε όλοι!), σημαίνει πως δεν του φτάνω δεν τον ολοκληρώνω, δεν είμαι εγω το άλλο του μισό ό,τι και αν πιστεύω εγω και ό,τι και αν ήθελα να ισχύει αυτό δεν θα αλλάξει την πραγματικότητα! Μπορεί οι μικρότεροι τις παρέας να μην το καταλαβαίνουν απόλυτα αυτό, αλλα οταν το συναντήσεις στον δρόμο της ζωής σου του αφιερώνεσαι ολοκληροτικά, και αρχίζει να λές και συ με την σειρά σου περί χημείας, ολοκλήρωσης, το άλλο μου μισό, γίναμε πλέον ένα ....κτλ, κτλ ....όλα αυτά που μέχρι πρίν δλδ τα κορόιδευες.
 Τα της έξ'απάτησης λοιπόν, είναι όλα τους βαρύτατα αδικήματα, γιατί δεν κοροιδεύεις μόνο τον άλλο πρώτα και πάνω απ'όλα κοροιδεύεις εαυτόν, προσπαθείς να πίσεις τον εαυτό σου οτι είναι ευτιχισμένος, οτι δεν ήταν τίποτε σοβαρό, οτι δεν θα το πάρει γραμμή ο άλλος, δεν τον αγαπάς και σαφώς τον πληγώνεις και τον προσβάλεις και τον κακομεταχειρίζεσαι, κατα την γνώμη μου το ίδιο όσο πληγώνεις, προσβάλεις και κακομεταχιρίζεσαι τον εαυτό σου!!!!
 -2- Δεν θα μου άρεσε να μην σημμετέχει στην σχέση, γιατι όταν δεν είναι σύντροφος και δεν σημμετέχει, τότε τι τον θέλω? μπεμπελό για το σκρίνιο μου? (όπως πιστεύω πολύ ορθά προαναφέρθηκε, "να μην είναι σύντροφος") Να με συγχωρεί η χάρη του αλλα έχω αρκετή δουλειά και στο γραφείο και στο σπίτι απο μόνη μου! και ξέρω να περνάω καλα και μόνη μου (ίσως καλύτερα απ'το να εστερνιστώ ξένους βραχνάδες και να βγάζω το φίδι απ'την τρύπα μόνη μου για λογαριασμό του), μόνη μου περνάω καλύτερα. ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΣΥΜΜΕΤΕΧΕΙ ΣΤΟ "ΕΜΕΙΣ" ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΤΟ "ΕΓΩ".
 -3- Δεν θα συγχωρούσα την βία υπο οποιανδήποτε μορφή της και αν εμφανιστεί!
 -4- Δεν αντέχω γενικότερα τους αδύναμους ανθρώπους, χαρτοπαιξία, τζόγο, στοιχίματα, αλκοολισμό, ναρκωτικά, πουτάνες, ψέματα, εκμετάλλευση, αεργία, πεσιμισμός, μανία, κατάθλιψη, υπεροψία, επιδηκτηκότητα, κόμπλεξ, ζήλεια, ανευθυνότητα, ακαταστασία και βρωμιά.
 Αυτά πιστεύω πως είναι αρρώστιες που ο κάθε άνθρωπος έχει το δικαίωμα να έχει και θα δεχόμουν να βοηθήσω πολύ κόσμο να τις ξεπεράσει, απο τον ανθρωπό μου όμως θέλω και περιμένω το καλύτερο, τον έχω στα μάτια μου πολύ πιο ψηλά, και δεν νομίζω οτι θα το άντεχα να τον βλέπω να κατρακυλάει, να τρέχω να τον συμμαζεύω, να προσπαθώ να σώσω την ζωή του ενω αυτός θέλει να πεθάνει, να χαλιέται η σχέση μας και η ζωή μας γιατί αυτός εχει βάλει ανάξια πράγματα πιο πάνω απο μάς, απο κείνον πρώτα απ'όλα και στην συνέχεια και απο μένα.
 -5- Δεν θα του συγχωρούσα με τίποτα την αδιαφορία. Ακόμα και ένας άγνωστος στην μέση του δρόμου αν σου συμβεί κάτι θα ενδειαφερθεί για σένα και ίσως σε βοηθήσει κιώλας, (δόξα τω Θεό, στην Ελλάδα είμαστε!!!) Να αδιαφορεί ο ανθρωπος που είστε μαζί? Που μοιράζεστε την ζωή, την χαρά, την λύπη, τον θυμό, τις δυσκολίες, τις διακοπές, τα ατυχήματα? που ψήνεστε μαζί στο ίδιο καζάνι μέχρι που να ενσωματωθήτε σε μία κοινή μάζα? που βάλατε μαζί πλυντήριο και τα κάνατε ροζ, εμπριμέ, με καρώ και βούλες?
 

 .......Και τέλος δεν του συγχωρώ που με γκρινιάζει με ζήλιες αδικαιολόγητες ενω ξέρει πώς τον λατρεύω, μου γυρνάει την πλάτη στο κρεβάτι, μόνο και μόνον για να τραβήξει σαν μωρό την προσοχή μου , και να πέσει ατελείωτο γαργάλιμα...... :D

Προτείνω να αγοράσεις ένα σκυλάκι και να τον φωνάζεις "το αγόρι μου" ;D

Αποσυνδεδεμένος pascal.

  • Δεν Είμαι Δικηγόρος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 699
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Αυτό είναι η ζωή; Ε τότε, άλλη μια φορά!
    • Προφίλ
Τέρη, εγώ μαζί σου είμαι. Να ψάξεις. Καλά η χαρτοπαιξία και το ξύλο, αλλά το να σου κάνει ο άλλος νάζια στο κρεβάτι είναι απαράδεκτο.  :P (αστειάκι)

Έχω βρει έναν τέτοιο τέλειο που περιγράφεις, αλλά ρε γμτ δεν έχει αδερφό! Και νομίζω ότι μετά το σπάσανε το καλούπι, γιατί με τα ίδια υλικά φτιάχνανε δύο και δε σύμφερε. 
Όσα ξέρει η γυναίκα του κιθαρίστα δεν τα ξέρει ο κόσμος όλος!

Αποσυνδεδεμένος SPATH

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 97
  • Φύλο: Άντρας
  • A PUBLIC PIECE OF DNA.
    • Προφίλ
Τι; λαμακιες και την απιστια.Λεγοντας μαλακιες εννοω οχι μονο το ψεμα αλλα και την ανοητη συμπεριφορα.
IF THE FACTS DON'T FIT THE THEORY,CHANGE THE FACTS.

Αποσυνδεδεμένος Air

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 10
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Αν απιστήσει θα μαρτυρήσει  >:( ;D

Αποσυνδεδεμένος acola

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 27
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
    • Διαβαστε με !!!
1) Απιστια (δεν υπαρχει γυρισμος)
2) να μην μου εχει σεβασμο (χαμενα λογια)
3) Ναρκωτικα (χαμενα λογια + δεν υπαρχει γυρισμος)
4) Ποτο και παινιδια τυχης (οταν πια δεν μπορει να μην κανει χωρις αυτα)

 >:( >:( >:( >:( :'(
Η αλήθεια να λέγεται όσο και αν πονάει!!!!

Αποσυνδεδεμένος Air

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 10
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Πραγματικά έχω μία απορία.Ο ρομαντισμός αυτή την εποχή ξενερώνει;

Αποσυνδεδεμένος acola

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 27
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
    • Διαβαστε με !!!
προσωπικα για εμενα ..αν εχει ολα αυτα που ανεφερα ποιο πανω..οχι απλα ξενερωνει!!!
εξαφανιζετε!
Η αλήθεια να λέγεται όσο και αν πονάει!!!!

Αποσυνδεδεμένος Air

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 10
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Ρωτω γενικα για τον ρομαντισμο.Αν ηταν ο τελειος αλλα ηταν απλα τρομερα ρομαντικος, τι θα εκανες;

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
15 Απαντήσεις
4719 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 28/01/06, 16:57
από eleos* (Βάλια πια....)
2 Απαντήσεις
2288 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 19/01/07, 17:15
από potis21
4 Απαντήσεις
2687 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 18/06/07, 14:44
από pimami
0 Απαντήσεις
1484 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 15/06/07, 11:55
από Ariel_1
0 Απαντήσεις
2195 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 31/10/07, 09:18
από zappas
12 Απαντήσεις
8178 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 18/02/08, 13:50
από Kli Klis
1 Απαντήσεις
3166 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 19/01/08, 04:58
από ARGIRIS25
8 Απαντήσεις
4065 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 12/01/10, 13:01
από mace
0 Απαντήσεις
1677 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 13/06/14, 00:09
από ισκιος
0 Απαντήσεις
1776 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 04/06/15, 18:07
από ΠΟΙΟΣ