Αποστολέας Θέμα: ΠΡΟΣΟΧΗ-ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ(ΔΑΓΚΩΝΕΙ)  (Αναγνώστηκε 64896 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Jose

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 262
  • Φύλο: Άντρας
  • ..you'll reap the harvest you have sown...
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ-ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ(ΔΑΓΚΩΝΕΙ)
« Απάντηση #200 στις: 19/09/07, 22:07 »
Ελα ρε Nero, συναδελφος;
:> 4  8  15  16  23  42

Αποσυνδεδεμένος FSL

  • Αδιόρθωτη Xιονάτη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2327
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Όλα είναι στο μυαλό,πόνος και γιατρειά...
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ-ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ(ΔΑΓΚΩΝΕΙ)
« Απάντηση #201 στις: 19/09/07, 22:28 »
Οικονομικη και περιφερειακη αναπτυξη Παντειο..Μου ειπαν οτι ακτινογραφιες θωρακος δεν χρειαζονται για την εγγραφη αλλα μπορω να τις παω και πιο μετα..Ελπιζω δλδ...Θα παρω τηλ να δουμε τι θα γινει..
Ελπιζω να εχει χρηματικο επαθλο(οχι δεν μπηκα στη σχολη για αυτο :P) απλα τωρα λαπτοπ και αηδιες ;D


Eκεί πέρασε και η ξαδέρφη μου....τις ακτινογραφίες πήγαινέ τις όποτε θες όσο θα σαι φοιτητής μην τρελαίνεσαι...επίσης έχω και ένα λινκ που θα σου φανεί ενδιαφέρον....
www.ektakta.gr
μάθε άμεσα ό,τι επηρεάζει την καθημερινότητά σου...απεργίες, εφημερίες νοσοκομείων, τηλέφωνα δημοσίων υπηρεσιών, έκτακτη επικαιρότητα...

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ-ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ(ΔΑΓΚΩΝΕΙ)
« Απάντηση #202 στις: 19/09/07, 22:41 »
Οικονομικη και περιφερειακη αναπτυξη Παντειο..Μου ειπαν οτι ακτινογραφιες θωρακος δεν χρειαζονται για την εγγραφη αλλα μπορω να τις παω και πιο μετα..Ελπιζω δλδ...Θα παρω τηλ να δουμε τι θα γινει..
Ελπιζω να εχει χρηματικο επαθλο(οχι δεν μπηκα στη σχολη για αυτο :P) απλα τωρα λαπτοπ και αηδιες ;D


Eκεί πέρασε και η ξαδέρφη μου....τις ακτινογραφίες πήγαινέ τις όποτε θες όσο θα σαι φοιτητής μην τρελαίνεσαι...επίσης έχω και ένα λινκ που θα σου φανεί ενδιαφέρον....
Χμμμ θα μου το δωσεις? ;)ΕΕΕ καλη θεια??? ;D
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ-ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ(ΔΑΓΚΩΝΕΙ)
« Απάντηση #203 στις: 08/10/07, 23:47 »
Πωπω τι ενοχλητικοι αυτοι οι ΔΑΠιτες(εκτος απο αλλα πραγματα που δεν λεγονται γιατι θα φαω μπαν)..Θα μου πεις γιατι εδωσα το τηλ..Ε στιγμη αδυναμιας του πρωτοετη που παει πρωτη μερα και βλεπει το μπαχαλο.. :P
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος pNd

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 91
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ-ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ(ΔΑΓΚΩΝΕΙ)
« Απάντηση #204 στις: 09/10/07, 00:29 »
Πωπω τι ενοχλητικοι αυτοι οι ΔΑΠιτες(εκτος απο αλλα πραγματα που δεν λεγονται γιατι θα φαω μπαν)..Θα μου πεις γιατι εδωσα το τηλ..Ε στιγμη αδυναμιας του πρωτοετη που παει πρωτη μερα και βλεπει το μπαχαλο.. :P

Ετοιμασου για αλλαγη τηλ.. ;)

Αποσυνδεδεμένος Spell@lchemist!

  • Ο Γιόκας του Σατανούλη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1224
  • Φύλο: Άντρας
  • ουτε καν..
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ-ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ(ΔΑΓΚΩΝΕΙ)
« Απάντηση #205 στις: 09/10/07, 01:17 »
Πωπω τι ενοχλητικοι αυτοι οι ΔΑΠιτες(εκτος απο αλλα πραγματα που δεν λεγονται γιατι θα φαω μπαν)..Θα μου πεις γιατι εδωσα το τηλ..Ε στιγμη αδυναμιας του πρωτοετη που παει πρωτη μερα και βλεπει το μπαχαλο.. :P
θα φας πολυ πρηξιμο,μεχρι να τους γραψεις αρκετα ωστε να βαρεθουν να ασχολουνται με σενα,και να αφιερωθουν σε αλλους πρωτοετεις..
Το Πέπλο του Χθες, Σου Φέρνει Το Σήμερα, Μέσα Απ'τις Στάχτες του Πουθενά...Μήπως Σου Περισσεύει λίγο Ψωμί??

Αποσυνδεδεμένος eleos* (Βάλια πια....)

  • Το ξανθό emoticon
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1325
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μακρια, πολυ μακρια να ταξιδευουμε....
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ-ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ(ΔΑΓΚΩΝΕΙ)
« Απάντηση #206 στις: 09/10/07, 01:38 »
μονο εμενα εχουν στο κλασιμο ακομα;;  ;D
φτου φτου μη με ματιαξω...
Screw prince charming!! Give me the guy ..with tattoos and a bad boy attitude!.....

Αποσυνδεδεμένος Χάρης(DJ Ha)

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 436
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ-ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ(ΔΑΓΚΩΝΕΙ)
« Απάντηση #207 στις: 09/10/07, 03:18 »
Πωπω τι ενοχλητικοι αυτοι οι ΔΑΠιτες(εκτος απο αλλα πραγματα που δεν λεγονται γιατι θα φαω μπαν)..Θα μου πεις γιατι εδωσα το τηλ..Ε στιγμη αδυναμιας του πρωτοετη που παει πρωτη μερα και βλεπει το μπαχαλο.. :P

Γιαννάκη κάνε το εξής: Οταν σε παιρνουν τηλεφωνο, φωναζε κ πες τους πως:
 για πολλοστη φορά παιρνετε λάθος (και καλα) νουμερο , μην με ξανακαλέστε,σβήστε το επιτέλους
απ' την λίστα,δεν εχω καμια σχεση με φοιτητιλίκια
. Κανε κ τον άγριο κ δεν θα ξαναμπουν στον κόπο... ;)
http://www.myspace.com/operationmix
MUSIC IS MY WIFE! (Harris Copyright 2001)

Αποσυνδεδεμένος LuNaFrEaK

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 554
  • Φύλο: Άντρας
  • Spiral Out...
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ-ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ(ΔΑΓΚΩΝΕΙ)
« Απάντηση #208 στις: 09/10/07, 04:18 »
Μπα απλα γραψτους αρκετα η πες τους ενα θα σας ψηφιζω στις εκλογες αλλα μην μου τα κανετε κ τσουρεκια κιολας(ασχετο το τι κανεις..)ε θα σκασουν αλλοι πρωτοετεις του χρονου κ θα σε αφησουν ησυχο...
We were all born screaming....

Αποσυνδεδεμένος Mίκα

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1036
  • Φύλο: Γυναίκα
  • We are the facilitators of our own creative evolut
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ-ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ(ΔΑΓΚΩΝΕΙ)
« Απάντηση #209 στις: 09/10/07, 14:52 »
Πωπω τι ενοχλητικοι αυτοι οι ΔΑΠιτες(εκτος απο αλλα πραγματα που δεν λεγονται γιατι θα φαω μπαν)..Θα μου πεις γιατι εδωσα το τηλ..Ε στιγμη αδυναμιας του πρωτοετη που παει πρωτη μερα και βλεπει το μπαχαλο.. :P

Καλα ρε Γιαννη και εσύ...!!Προσέχουμε που δίνουμε το τηλέφωνο μας! :P :P ;D

Πάντως όντως πολύ πρήξιμο....Πέρισυ η ξαδέρφη μου βρεθηκε γραμμένη στην ΔΑΠ χωρίς να το καταλάβει...!Την είχε πάθει σαν και σ'ενα... ;D ;D :P :P

Αποσυνδεδεμένος s.s.

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1026
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ-ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ(ΔΑΓΚΩΝΕΙ)
« Απάντηση #210 στις: 09/10/07, 15:03 »
αυτη τη συνηθεια πραγματικα δεν μπορω να την καταλαβω.ενταξει να υποστηριζεις ενα κομμα αλλα γιατι πρεπει να γλυψεις κατουρημενες ποδιες για ενα δυο υπογραφες.και στο πανεπιστημιο μπαινουν ανθρωποι 18 χρονων με προσωπικοτητα οχι παιδακια δημοτικου για να τα μεταπεισεις...

Αποσυνδεδεμένος Mίκα

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1036
  • Φύλο: Γυναίκα
  • We are the facilitators of our own creative evolut
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ-ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ(ΔΑΓΚΩΝΕΙ)
« Απάντηση #211 στις: 09/10/07, 15:06 »
αυτη τη συνηθεια πραγματικα δεν μπορω να την καταλαβω.ενταξει να υποστηριζεις ενα κομμα αλλα γιατι πρεπει να γλυψεις κατουρημενες ποδιες για ενα δυο υπογραφες.και στο πανεπιστημιο μπαινουν ανθρωποι 18 χρονων με προσωπικοτητα οχι παιδακια δημοτικου για να τα μεταπεισεις...

Ε πέστα ντε...!!Λες και άντε άμα πλησιάσεις κάποιους και αρχίζεις να κλαίγεσαι , εκείνοι θα αλλάξουν στο πιτς φιτίλι τις ιδέες τους και τα πιστέυω τους και θα σε ακολουθήσουν....Γενικά δεν μπορώ να καταλάβω γιατ'ί το κάνουν αυτά όλα τα κόμματα στους πρωτοετείς.... ::) ::)

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ-ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ(ΔΑΓΚΩΝΕΙ)
« Απάντηση #212 στις: 09/10/07, 16:54 »
και στο πανεπιστημιο μπαινουν ανθρωποι 18 χρονων με προσωπικοτητα οχι παιδακια δημοτικου για να τα μεταπεισεις...
Απο ολα που μου ειπατε κραταω αυτο!Γιατι ειναι το μονο λαθος!!!Θα το δεις οταν περασεις ;)
Να αλλαξω αριθμο δεν παιζει(πως θα το ξαναδωσω σε τοσο κοσμο ;D ;D 8)) αλλα κλασιμο τρωει προς το παρον..Μ χει πει για παραλιακη(ναι ειδικα εγω πρωτος :P) ψειρη(επισης πρωτος :P) και για καφε εκει..τρεις απορρηψεις :P ;D..Παντως η πλακα ειναι οτι αυοι πυ ασχολουνται ειναι οι δευτεροετεις και οχι οι πιο υΨηλοβαθμοι..Αυτοι κανουν τα βρωμικα..αντως αηδιαστικη η ολη ιστορια..ρε τι κανουν για μια θεσουλα(βεβεαια αργοτερα μπορει να γινει θεσαρα..) στο δημοσιο μερικοι :-\
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος FAIRY-The return!

  • Νεραϊδοπαρμένη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 862
  • Φύλο: Γυναίκα
  • que serra serra.
    • Προφίλ
    • 90ίλες
Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ-ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ(ΔΑΓΚΩΝΕΙ)
« Απάντηση #213 στις: 09/10/07, 22:17 »
εμενα ρε παιδια γιατι δεν μου μίλησε ούτε ένας δαπίτης?? ??  (όχι ότι έχω παραπονο δηλαδη)  ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος Amylo

  • Και αν δεν σας αρέσει...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1129
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΑΡΑΝΟΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΦΑΣΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ-ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ(ΔΑΓΚΩΝΕΙ)
« Απάντηση #214 στις: 09/10/07, 22:22 »
εμενα ρε παιδια γιατι δεν μου μίλησε ούτε ένας δαπίτης?? ??  (όχι ότι έχω παραπονο δηλαδη)  ;D ;D
χμμμ..μπας και οταν μπηκες στην σχολη ειθχε το βλεμα "καντε πισω ρε και σας εφαγα!"; ::) ;D :P
οταν καποιο βραδυ ξυπνησεις απο την αποτομη κραυγη σου...κ τρεξεις στην μαμα σου να το πεις...κ εκεινη τρομαγμενη κλεισει την φωνη σου στο ψυγειο...τοτε θα ναι αργα,μεσανυχτα..και θα χεις κουραστει.....

Αποσυνδεδεμένος Apollon18

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 381
  • Φύλο: Άντρας
  • Watch the weather change.....
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ-ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ(ΔΑΓΚΩΝΕΙ)
« Απάντηση #215 στις: 09/10/07, 22:38 »
εμενα ρε παιδια γιατι δεν μου μίλησε ούτε ένας δαπίτης?? ??  (όχι ότι έχω παραπονο δηλαδη)  ;D ;D

εμενα δεν μου μιλησε γενικα κανεις κομματικος κτλ κτλ.Εχει περασει ενας χρονος και ακομα τπτ.Οχι για να ξερουν μερικοι οτι αμα δεν τα θελει και ο ποπος σου δεν τα παθαινεις-Κιρατζο τωρα ειναι αργα δλδ τι σκεφτοσουν οταν εδινες το νουμερο σου??Τραβατε με και ας κλαιω :P :P
All you know about me is what I've sold you
I sold out long before you ever heard my name
I sold my soul to make a record....And you bought one!!!

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ-ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ(ΔΑΓΚΩΝΕΙ)
« Απάντηση #216 στις: 09/10/07, 23:51 »
εμενα ρε παιδια γιατι δεν μου μίλησε ούτε ένας δαπίτης?? ??  (όχι ότι έχω παραπονο δηλαδη)  ;D ;D

εμενα δεν μου μιλησε γενικα κανεις κομματικος κτλ κτλ.Εχει περασει ενας χρονος και ακομα τπτ.Οχι για να ξερουν μερικοι οτι αμα δεν τα θελει και ο ποπος σου δεν τα παθαινεις-Κιρατζο τωρα ειναι αργα δλδ τι σκεφτοσουν οταν εδινες το νουμερο σου??Τραβατε με και ας κλαιω :P :P
Ναι εγω ας πουμε θα εδινα σε ΔΑΠιτη το νουμερο μου αν ηθελα να μπλεχτω...τεσπα το θεμα θεωρειται ληξαν..θα τον εκμταλευτω οσον αφορα το ποτε αρχιζουμε κλπ και μετα θα τον πεταξω σαν λεμονοκουπα..
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος Amylo

  • Και αν δεν σας αρέσει...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1129
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΑΡΑΝΟΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΦΑΣΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ-ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ(ΔΑΓΚΩΝΕΙ)
« Απάντηση #217 στις: 09/10/07, 23:56 »
θα τον εκμταλευτω οσον αφορα το ποτε αρχιζουμε κλπ και μετα θα τον πεταξω σαν λεμονοκουπα..
αχχχ..ετσι μαρεσεις..σκληρο αντρακι... :P ;D :-*
οταν καποιο βραδυ ξυπνησεις απο την αποτομη κραυγη σου...κ τρεξεις στην μαμα σου να το πεις...κ εκεινη τρομαγμενη κλεισει την φωνη σου στο ψυγειο...τοτε θα ναι αργα,μεσανυχτα..και θα χεις κουραστει.....

Αποσυνδεδεμένος Mίκα

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1036
  • Φύλο: Γυναίκα
  • We are the facilitators of our own creative evolut
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ-ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ(ΔΑΓΚΩΝΕΙ)
« Απάντηση #218 στις: 10/10/07, 00:06 »
θα τον εκμταλευτω οσον αφορα το ποτε αρχιζουμε κλπ και μετα θα τον πεταξω σαν λεμονοκουπα..
αχχχ..ετσι μαρεσεις..σκληρο αντρακι... :P ;D :-*
χαχαχαχαχαχα...Το ψιλόχε...και αυτό το θέμα...

Παιδιά εσείς τί λετε ότι θα πέσουν φέτος???Δύσκολα ή εύκολα???
Το ξέρω πως δεν κατέχετε μαντικές ικανότητες,. αλλά ας αρχίσουμε να μελετάμε πια τις εξετάσεις του 2008...
Ενα από τα φλέγοντα (μάλλον το πιο φλέγον), για μενα αυτή την στιγμή.... ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ-ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ(ΔΑΓΚΩΝΕΙ)
« Απάντηση #219 στις: 10/10/07, 00:12 »
Oτι θα ναι πιο δυσκολα το εχω ως σιγουρο.Φετος τα θεματα σε ορισμενα μαθηματα οπως Φυσικη ΑΟΘ ηταν γελεια..Οποτε θα πεσουν και οι βασεις..Βασικα το να σε νοιαζει αυτο ειναι κατανοητο αλλα και χαζο.Αν διαβασεις θα περασεις..
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος Mίκα

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1036
  • Φύλο: Γυναίκα
  • We are the facilitators of our own creative evolut
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ-ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ(ΔΑΓΚΩΝΕΙ)
« Απάντηση #220 στις: 31/03/08, 15:39 »
Λοιπόν μιας που πλέον πάνω κάτω το πολύ εναμίση μήνας μας εμεινε για τις επίμαχες εξετασεις, νομίζω ότι ήρθε η ώρα να ξανανοίξω το επίσης επίμαχο θεματάκι..!!

Λοιπόν η σχολή μου, το ιστορικό-αρχαιολόγικό Αθηνων πρώτα κατα προτίμηση και μετα της Θεσσαλονίκης, εχει 15.300 νομίζω

Εγω προσωπικα αν και δεν ξεσκίστηκα με την όλη έννοια του ορου την φετινή χρονιά (καλά ούτε και ις προηγούμενες ξεσκιζόμουν στο διάβασμα ;D) , ευελπιστώ ότι θα γράψω αυτά τα ρημάδια τα 16.500 μόρια για να περάσω, μιας που έχω και καλούς βαθμούς στο σχολείο που λογικά θα με βοηθήσουν σε περιπτώσεις όχι καλής επίδοσης στα αρχαία, στην έκθεση και στα κείμενα...
 Το δυστυχές είναι ότι φέτος για να πέσουν οι βάσεις είνα πολύ πιθανό να μας τσακίσουν στα θέματα καθώς επίσης και το ότι μειώθηκαν οι θέσεις στις σχολές των μεγάλων αστικών κέντρων.. :-\

Λοιπόν ήρθε η ώρα της φετινής τρίτης να κλαφτεί με φαίνεται... ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος Amylo

  • Και αν δεν σας αρέσει...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1129
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΑΡΑΝΟΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΦΑΣΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ-ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ(ΔΑΓΚΩΝΕΙ)
« Απάντηση #221 στις: 31/03/08, 20:58 »
Μικα παιδι μου δεν θελω να σε γειωσω αλλα εκτος του οτι 16.500 δεν σημαινε οτι τα βγαζεις στο σχολειο θα τα βγαλεις και στις πανεληνιες
και επισης τα προφορικα δεν εχουν καμια μα καμια σημασια..αμα γραψεις 5 στην εκθεση πχ...και 20 να χεις παρει 7 θα σου γινει..τα ξες αυτα :P
οταν καποιο βραδυ ξυπνησεις απο την αποτομη κραυγη σου...κ τρεξεις στην μαμα σου να το πεις...κ εκεινη τρομαγμενη κλεισει την φωνη σου στο ψυγειο...τοτε θα ναι αργα,μεσανυχτα..και θα χεις κουραστει.....

Αποσυνδεδεμένος m@ster k@frer

  • and also a tele-k@frer...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1969
  • Φύλο: Άντρας
  • Το κιθαριζειν εστι φιλοσοφειν......
    • Προφίλ
    • ΧΑΡΤΙΝΑ ΟΝΕΙΡΑ
Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ-ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ(ΔΑΓΚΩΝΕΙ)
« Απάντηση #222 στις: 31/03/08, 21:01 »
Και επισης εκτος της διαφορας 2 μοναδων που πρεπει να εχουν οι 2βαθμοι(προφορικος-γραπτος) επισης ο προφορικος μετραει 30%
Αρα στο παραπανω παραδειγμα ο τελικος θα ειναι 5,6...

Αποσυνδεδεμένος Amylo

  • Και αν δεν σας αρέσει...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1129
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΑΡΑΝΟΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΦΑΣΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ-ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ(ΔΑΓΚΩΝΕΙ)
« Απάντηση #223 στις: 31/03/08, 21:13 »
Και επισης εκτος της διαφορας 2 μοναδων που πρεπει να εχουν οι 2βαθμοι(προφορικος-γραπτος) επισης ο προφορικος μετραει 30%
Αρα στο παραπανω παραδειγμα ο τελικος θα ειναι 5,6...
ε τεσπα φιλε μου δεν βοηθαει καθολου ο προφορικος...και εγω αυτην την εντυπωση ειχα περσυ..αλλα τι να μου κανει το 17 εκθεση πυ εγραψα 10;!
οταν καποιο βραδυ ξυπνησεις απο την αποτομη κραυγη σου...κ τρεξεις στην μαμα σου να το πεις...κ εκεινη τρομαγμενη κλεισει την φωνη σου στο ψυγειο...τοτε θα ναι αργα,μεσανυχτα..και θα χεις κουραστει.....

Αποσυνδεδεμένος m@ster k@frer

  • and also a tele-k@frer...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1969
  • Φύλο: Άντρας
  • Το κιθαριζειν εστι φιλοσοφειν......
    • Προφίλ
    • ΧΑΡΤΙΝΑ ΟΝΕΙΡΑ
Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ-ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ(ΔΑΓΚΩΝΕΙ)
« Απάντηση #224 στις: 31/03/08, 21:20 »
Κοιτα η εκθεση ειναιι το μοναδικο μαθημα που κατα την αποψη εχει υποκειμενικο τροπο βαθμολογησης....

Παιζουν ρολο πολλοι παραγοντες οπως το σε τι μερα ειναι ο βαθμολογητης, προσωπικη κριση.....κτλ,κτλ..

Εγω παντως αν γραψω ενα 15 εκθεση ειμαι μια χαρα...

αντε και τωρα παω να κανω ενα 2 ωρο εκθεση στο φροντ.

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
4 Απαντήσεις
3548 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 09/02/08, 07:15
από .:°:. Apollon .:°:.
48 Απαντήσεις
13279 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 13/03/08, 14:45
από GermanRock
294 Απαντήσεις
88578 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 03/10/08, 12:43
από Mithrandir
2 Απαντήσεις
2543 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 08/11/08, 15:48
από Αυτάρεσκο Καθίκι Isnogood
33 Απαντήσεις
13969 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 29/09/09, 02:17
από themos
4 Απαντήσεις
4571 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 19/09/09, 09:27
από Ο Νέος Κιθαρωδός
7 Απαντήσεις
3864 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 03/02/10, 21:52
από MiXoLydian
44 Απαντήσεις
11797 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 08/10/10, 15:53
από blackmorefan
0 Απαντήσεις
47761 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 06/04/11, 21:29
από Korgy
3 Απαντήσεις
2810 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 20/04/11, 17:06
από hot_sauce (φλουτσ)