Ψηφοφορία

Πως θα αντιδρουσατε αν μαθαινατε απο δικους του/της ανθρωπους οτι σας απατησε;

ΘΑ ΕΞΑΦΑΝΙΖΟΣΑΣΤΑΝ
ΘΑ ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΓΑΤΕ
ΘΑ ΤΣΑΚΩΝΟΣΑΣΤΑΝ
ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΑΤΕ
ΘΑ ΑΠΟΣΥΡΟΣΑΣΤΑΝ ΩΣ ΝΑ ΔΕΙ ΤΙ ΘΕΛΕΙ

Αποστολέας Θέμα: Α Π Ι Σ Τ Ι Α  (Αναγνώστηκε 8445 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Aganippi

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 665
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Ποιος ζωντανός προικισμένος μ' αισθήσεις δεν ποθει
    • Προφίλ
    • http://aganipi.blogspot.com
Α Π Ι Σ Τ Ι Α
« στις: 15/09/08, 16:04 »
Ο Κάθε άνθρωπος αντιδρά διαφορετικά σ' αυτά. Γιατί όμως θα αντιδρούσατε έτσι όπως επιλέγεται στην απάντηση;
Τρελά νερά αντιμέτωπα με ερμηνευτες της λογικής. Είναι να μην τρελαίνεσαι;
(Maybe dear, oh maybe, maybe, maybe,
Let me help you show me how.
Honey, maybe, maybe, maybe, maybe)

Αποσυνδεδεμένος GreekDudeCovers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1677
  • Φύλο: Άντρας
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • GreekDudeCovers on YouTube
Απ: Α Π Ι Σ Τ Ι Α
« Απάντηση #1 στις: 15/09/08, 17:20 »
Δεν έβαλες την επιλογή "Θα τους σφάξω και τους δύο".

Αποσυνδεδεμένος Aganippi

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 665
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Ποιος ζωντανός προικισμένος μ' αισθήσεις δεν ποθει
    • Προφίλ
    • http://aganipi.blogspot.com
Απ: Α Π Ι Σ Τ Ι Α
« Απάντηση #2 στις: 15/09/08, 17:25 »
Gothic χαχαχα  :D προτίμησα πιο πολιτισμένες λύσεις!
Τρελά νερά αντιμέτωπα με ερμηνευτες της λογικής. Είναι να μην τρελαίνεσαι;
(Maybe dear, oh maybe, maybe, maybe,
Let me help you show me how.
Honey, maybe, maybe, maybe, maybe)

Αποσυνδεδεμένος Amylo

  • Και αν δεν σας αρέσει...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1129
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΑΡΑΝΟΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΦΑΣΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ
    • Προφίλ
Απ: Α Π Ι Σ Τ Ι Α
« Απάντηση #3 στις: 15/09/08, 18:36 »
δεν με συμφερει να απαντησω εδω :P
ασπουμε οτι αν με συμβουλευτει καποιος για το να απατησει θα του ελεγα βουρ στον πατσα :P
οταν καποιο βραδυ ξυπνησεις απο την αποτομη κραυγη σου...κ τρεξεις στην μαμα σου να το πεις...κ εκεινη τρομαγμενη κλεισει την φωνη σου στο ψυγειο...τοτε θα ναι αργα,μεσανυχτα..και θα χεις κουραστει.....

Αποσυνδεδεμένος Jezus

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3522
  • Φύλο: Άντρας
  • Got G.A.S. ???
    • Προφίλ
    • www.High-Gain.com
Απ: Α Π Ι Σ Τ Ι Α
« Απάντηση #4 στις: 15/09/08, 18:47 »
Λειπει η επιλογη "θα της επεβαλα να φερει μια φιλη της την επομενη φορα"  ;)
Got G.A.S. ?
http://old.high-gain.com/myequip.htm

My equipment

http://myspace.com/cerberarec

Join me on Myspace

Αποσυνδεδεμένος Stergios Kourou

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1526
  • Φύλο: Άντρας
  • Άλλο κουτουρού, άλλο του Κουρού
    • Προφίλ
    • Wardrum Official Website
Απ: Α Π Ι Σ Τ Ι Α
« Απάντηση #5 στις: 15/09/08, 19:21 »
Σε κάθε αντρα αντιστοιχούν 7 γυναίκες. Αυτή τη στιγμή, οι 6 με απατούν...

...νταξ.... ψύχραιμος είμαι...

Αποσυνδεδεμένος annezoo

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 110
  • Φύλο: Γυναίκα
  • CH3CH(NH2)COOH
    • Προφίλ
Απ: Α Π Ι Σ Τ Ι Α
« Απάντηση #6 στις: 15/09/08, 20:28 »
κοιτα απαντησα θα το συζητουσα.....διοτι απλα θα το ελυνα πολιτισμενα.οταν ο αλλος σε απατα δεν εισαι πλεον αυτο που θελει.σου λειπει κατι που το ψαχνει αλλου και ειτε δε στο ζητησε ειτε το ζητησε και δε το εδωσες ειτε παραμεηλσες οπως και να εχει για μια απιστια φταινε και οι δυο.θα χωριζα εννοειτε αλλα δε θα κρατουσα κακιες και μισος.δηλαδη ενταξει ως εκει ηταν ουτε προδομενη θα ενιωθα ουτε τιποτα απλα δε θα εμπιστευομουν πλεον για σοβαρα πραγματα τον ιδιο ανθρωπο.κανενας δεν ειναι κτημα μας και εφοσον δε καταφερα ας πουμε να τον κατακτησω δικο του προβλημα....το ξενο παντα ειναι προκληση και οταν περνας την γραμμη και προτιμας το ξενο γινεται ξενο τοτε και αυτο που ηδη εχεις.αλλα γινεται με την κακη εννοια ξενο.περισσοτερο θα με ενοχλουσε αν μου ελεγε ψεματα οτι δε με απατησε παρα να μου το λεγε ξεκαθαρα.προτιμω την αληθεια και μισω το ψεμα αλλα αμα χασω την εμπιστοσυνη τελος!ΤΕΛΟΣ ΛΕΜΕ!(να του το στειλω να το διαβασει μη βρεθει προ εκπληξεων? :P)
υπαρχουν και αλλοι που λενε οτι δε μπορει μια φορα θα με απατησει.αρκει να μη το μαθω....δε ξερω παιδες μη σχολιασω πραγματα που μπορει να λουστω μετα...
ΑΚΟΜΑ ΚΑΤΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ανακαληψαν οτι το φαινομενο της απιστιας ειναι γενετικο.με λιγα λογια υπαρχει μια αλληλουχια στο dna που εκφραζεται σε μια ορμονη που σε ωθει να απατησεις!ΤΡΟΜΕΡΟ????
how i wish you were here

Αποσυνδεδεμένος bassman(4 String Suicide!)

  • O Πολεμιστής του Φωτός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1255
  • Φύλο: Άντρας
  • Το μπασο ΔΕΝ ειναι μονο συνοδευτικο οργανο...
    • Προφίλ
    • Ο Πολεμιστης του Φωτος
Απ: Α Π Ι Σ Τ Ι Α
« Απάντηση #7 στις: 15/09/08, 20:45 »
Λοιπον..εγω απαντησα οτι θα τσακωνομουν..γιατι πιστευω οτι αρχικα αυτο θα εκανα.Μετα θα το συζητουσα ηρεμα.Τωρα οσον αφορα το οτι στην απιστια φταινε και οι 2..αν και γενικα πιστευω οτι ισχυει και αυτο..δεν το θεωρω και κανονα.Υπαρχουν ανθρωποι που οσο καλα και να περνανε..θελουν παντα και αυτη...την αλλη.."γευση"..να το πω ετσι.
It's all about the Groove!

Αποσυνδεδεμένος zeromancer

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Α Π Ι Σ Τ Ι Α
« Απάντηση #8 στις: 15/09/08, 21:00 »
κοιτα απαντησα θα το συζητουσα.....διοτι απλα θα το ελυνα πολιτισμενα.οταν ο αλλος σε απατα δεν εισαι πλεον αυτο που θελει.
οταν η αλλη σε απατα παυει να ειναι αυτη πολιτισμενη...αρα ΜΠΟΥΝΙΑ....ΣΑΜΟΥΡΑΙ...ΝΙΝΤΖΑ...ΤΑΕΚ ΒΟ ΝΤΟ...χουλιγκανικο ξυλο...πλακα κανω οκ...εγω θα το συζητουσα...αφου εγω θα την ειχα απατησει δεν μου λεει να με δειρει...χαχαχαχαχαχαχα
GARFIELD FOR PRESIDENT

εκατομμυρια μυγες δεν μπορει να κανουν λαθος...φαε κ εσυ σκατα!!!

People should not be afraid of their governments,governments should be afraid of their people

Αποσυνδεδεμένος Ibanezακιας

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 779
  • Φύλο: Άντρας
  • Do you see me?
    • Προφίλ
Απ: Α Π Ι Σ Τ Ι Α
« Απάντηση #9 στις: 15/09/08, 21:17 »
Χαχαχα!Ας δοκιμάσει να με βάλει στη ζώνη του Λυκόφωτος.Μια δοκιμή πάντα πείθει!

Αποσυνδεδεμένος Stoyo

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 110
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Α Π Ι Σ Τ Ι Α
« Απάντηση #10 στις: 15/09/08, 21:25 »
ΑΚΟΜΑ ΚΑΤΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ανακαληψαν οτι το φαινομενο της απιστιας ειναι γενετικο.με λιγα λογια υπαρχει μια αλληλουχια στο dna που εκφραζεται σε μια ορμονη που σε ωθει να απατησεις!ΤΡΟΜΕΡΟ????
Τρομερο.. αλλος ενας λογος να δικαιολογησουμε τα σφαλματα μας και να αποφυγουμε τις ενοχες... πραγματι τρομερο...
Η ταλαιπωρία είναι προσωρινή, τα έργα όμως μόνιμα.
Ευχαριστούμε για την κατανόησή σας!

Αποσυνδεδεμένος Spell@lchemist!

  • Ο Γιόκας του Σατανούλη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1224
  • Φύλο: Άντρας
  • ουτε καν..
    • Προφίλ
Απ: Α Π Ι Σ Τ Ι Α
« Απάντηση #11 στις: 15/09/08, 21:40 »
Επειδη το εχω κανει σε καποια κοπελα...
οταν εμαθα οτι το εκανε και αυτη,εξαφανιστηκα..δεν ειχα τη δυναμη να μιλησω για το πιθανο λαθος που ειχα κανει,αλλα δεν αντεχα να μαθω απο κοντα και απ την ιδια..ειναι μπερδεμα το ολο θεμα...αν και σιγουρα θα ηθελα να το μαθω πρωτα απ αυτη,και μετα να μην νιωσω χειροτερα μαλακας,που μου το ειπαν οι αλλοι...
Το Πέπλο του Χθες, Σου Φέρνει Το Σήμερα, Μέσα Απ'τις Στάχτες του Πουθενά...Μήπως Σου Περισσεύει λίγο Ψωμί??

Αποσυνδεδεμένος Amylo

  • Και αν δεν σας αρέσει...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1129
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΑΡΑΝΟΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΦΑΣΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ
    • Προφίλ
Απ: Α Π Ι Σ Τ Ι Α
« Απάντηση #12 στις: 15/09/08, 22:43 »
ενας τροπος για να μην σου συμβει αυτο ειναι να αφησεις περιθωρια ;D :D :P
οταν καποιο βραδυ ξυπνησεις απο την αποτομη κραυγη σου...κ τρεξεις στην μαμα σου να το πεις...κ εκεινη τρομαγμενη κλεισει την φωνη σου στο ψυγειο...τοτε θα ναι αργα,μεσανυχτα..και θα χεις κουραστει.....

Αποσυνδεδεμένος morpheas

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 312
    • Προφίλ
Απ: Α Π Ι Σ Τ Ι Α
« Απάντηση #13 στις: 15/09/08, 22:53 »
Για αρχή ένα τζόνυ.. στη συνέχεια βλέπουμε.. μπορεί να ταν και για καλό!
Το μόνο που ξέρω.. είναι ότι θα ήταν λάθος ούτος ή άλλος.. αν δεν με ήθελε.. ας το έλεγε πρίν με κάνει τάρανδο!
Κατα τα άλλα απλά δεν θα της ξαναμιλούσα...

Αποσυνδεδεμένος MakisSRV

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 296
  • Φύλο: Άντρας
  • Thor the mighty...Other bands play MANOWAR kill
    • Προφίλ
Απ: Α Π Ι Σ Τ Ι Α
« Απάντηση #14 στις: 15/09/08, 23:28 »
Είναι αδικαιολόγητο,αν δεν με ήθελε άλλο μπορούσε απλά να το πεί και να μην γίνει το σκηνικό.Τωρα από
απάντηση,έβαλα το θα τσακονώμουν,τουλαχιστον αρχικά.Τώρα ,βέβαια, η επιλογή που είπε ο gothic κατα τα άλλα είναι σωστή ;D
Ηλεκτρικής κιθάρας μαθήματα παραδίδονται. Ανάλυση Rock/Blues/Metal/Funky τεχνοτροπίας, σύμφωνα με σύγχρονες τεχνικές.Ear training,soloing,αυτοσχεδιασμός.Εκμάθηση θεωρίας.Περιοχές:Aιγάλεω,Νίκαια,Κορυδαλλός,Περιστέρι,Χαιδάρι.

Αποσυνδεδεμένος MACMISIAS

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΚΑΤΑ...
    • Προφίλ
    • www.myspace.com/meresmakis
Απ: Α Π Ι Σ Τ Ι Α
« Απάντηση #15 στις: 16/09/08, 02:25 »
Μια βασική ερώτηση είναι...Είναι ο άνθρωπος μονογ**ικό ον;Εγώ πιστεύω πως ...δεν είναι.Οι άντρες λίγο περισσότερο από τις γυναίκες και αυτό γιατί είναι κάπως πιο "εύφλεκτοι",θεωρώ ότι είναι σχεδόν αδύνατον το να μην σκεφτούν ή να μην φαντασιωθούν μιά άλλη γυναίκα ,ακόμα και μέσα στη καλύτερη σχέση.Βέβαια εδώ δεν συζητάμε για τη σκέψη,αλλά για τις πράξεις ,αλλά τέλος πάντων, δίνω πάρα πολλές πιθανότητες να υπάρξουν μερικά "κέρατα" μέσα σε μιά μακροχρόνια σχέση.Το θέμα για μένα είναι ,ότι η μονογ**ία είναι κάτι που μας το επιβάλλει η ίδια η κοινωνία και είναι κάπως κόντρα στη φύση μας.Παλιότερα οι δομές μάλιστα της κοινωνίας ήταν τέτοιες που διευκόλυναν περισσότερο τη μονογ**ία.Ο άντρας στη δουλειά ,η γυναίκα στο σπίτι,οι φιλικές σχέσεις ήταν ξεκάθαρα ανάμεσα στα ιδια φύλα και ένα σωρό άλλες λεπτομέρειες που διευκόλυναν το να αποφύγεις τον πειρασμό...Σήμερα η "τράπουλα" είναι εντελώς ανακατεμένη.Από το 70 και μετά μάλιστα ,με την σεξουαλική επανάσταση και τη διεκδίκηση από μέρους των γυναικών "ίσων δικαιωμάτων" σε όλους τους τομείς,τα πράγματα έγιναν εξαιρετικά δύσκολα για κάθε μορφής σταθερών σχέσεων.
Οπότε,σαν συμπέρασμα θα έλεγα ότι, επειδή είναι πολύ πιθανή η "κακιά η ώρα",το καλύτερο είναι να μην το μάθει ο άλλος γιατί δεν έχει κανένα νόημα να τον πληγώσουμε.Αν όμως το μάθει ,θα πρέπει να σκεφτεί κατά πόσο είναι σημαντική η σχέση του και εάν αξίζει μια "δεύτερη" ευκαιρία.Η πιο πιθανή απάντηση στη ψηφοφορία και πιο ρεαλιστική για μένα είναι το "θα τσακωνόμουνα",αλλά τελικά δεν είναι και η πιο λογική η δίκαιη.
"Θέλω ν' αλλάξω το κόσμο Μάνα- Παιδί μου δεν υπάρχει τόσο μεγάλη πάνα..."
www.myspace.com/meresmakis
www.myspace.com/meresmeres
http://mikriellinikiistoria.blogspot.com/

Αποσυνδεδεμένος sof1a

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 155
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
    • https://www.facebook.com/SummerCampTheBand/
Απ: Α Π Ι Σ Τ Ι Α
« Απάντηση #16 στις: 16/09/08, 09:14 »
Ένα ακόμα δυνατό όσο και περίπλοκο θέμα... Κι εγώ έριξα την ψήφο μου στο "ΘΑ ΤΣΑΚΩΝΟΣΑΣΤΑΝ" και ο λόγος είναι ακριβώς αυτό που λέει και ο MACMISIAS:
Παράθεση
Η πιο πιθανή απάντηση στη ψηφοφορία και πιο ρεαλιστική για μένα είναι το "θα τσακωνόμουνα",αλλά τελικά δεν είναι και η πιο λογική η δίκαιη.

Είναι βέβαια κάτι το οποίο δεν μου έχει συμβεί(είναι σαφές φαντάζομαι οτι αυτό που δεν μου έχει συμβεί είναι ΝΑ ΤΟ ΜΑΘΩ)... %( Όλο και κάποιος καλοθελητής θα με φρόντισε κι εμένα... :wall:

Πολλές φορές έχω προσπαθήσει να φανταστώ πως θα αντιδρούσα με τον κάθε άνθρωπο ΑΝ μου συνέβαινε κάτι τέτοιο και (για να πρωτοτυπήσω..) το μάθαινα... είναι όμως τόσο δύσκολο να το προβλέψεις, να το βάλεις σε κάποιο καλούπι και όταν έρθει η ώρα, απλά να το εφαρμόσεις που .... τελικά χάνει το νόημα του... Οι περιστάσεις είναι πάντα διαφορετικές ακόμα και με τους ίδιους ανθρώπους.. Αυτό που έχω τώρα στο μυαλό μου όσον αφορά το συγκεκριμένο θέμα είναι οτι όταν ενα ζευγάρι φροντίζει να διατηρήσει την ειλικρίνεια αλλά και τον σεβασμό που αρμόζει σε δυο ανθρώπους που επιλέγουν να είναι μαζί τότε το πιθανότερο που μπορεί να συμβεί είναι , πριν συμβει το απροχωρητο , να χωρίσουν. Αυτά τα πράγματα δεν έρχονται ξαφνικά, τρέφονται για πολύ καιρό και καλό είναι πριν ισοπεδώνουμε τα πάντα.... απλά να τα τελειώνουμε..


Αποσυνδεδεμένος papous

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2467
  • Φύλο: Άντρας
  • Έτσι να συμβιώνουμε, σαν τον σκύλο με τη γάτα...
    • Προφίλ
Απ: Α Π Ι Σ Τ Ι Α
« Απάντηση #17 στις: 16/09/08, 09:41 »
Παρέμβαση επί του ερωτηματολογίου, επί της ουσίας δηλ. ;)

Εξαρτάται από το ποιός δικός της θα με πληροφορήσει. Εάν είναι η κολητή της, θα ξέρω ότι επιδιώκει να χωρίσουμε για να καπαρώσει η ίδια το ξερολούκουμο, εφόσον το έχει γευτεί όταν είχαμε απατήσει μαζί την καλύτερή της φίλη. Εάν είναι η μάνα της, θα ξέρω ότι επίσης επιδιώκει να χωρίσουμε, διότι δεν της κάθεται καλά η κόρη της να συμβιώνει με ένα φρικιό σαν κι εμένα.

Για να μην μακρυγορώ, είναι απαραίτητο να δωθούν πιο συγκεκριμένα στοιχεία περί της πηγής της πληροφόρησης.
Δεν στενοχωριέμαι για ότι έχασα αλλά για ότι θα μπορούσα να είχα κερδίσει. Αυτό που είχαμε το κουβαλάμε πάντα, αυτό που δεν κερδίσαμε το ονειρευόμαστε.

Αποσυνδεδεμένος sof1a

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 155
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
    • https://www.facebook.com/SummerCampTheBand/
Απ: Α Π Ι Σ Τ Ι Α
« Απάντηση #18 στις: 16/09/08, 09:59 »
Παράθεση
Εξαρτάται από το ποιός δικός της θα με πληροφορήσει. Εάν είναι η κολητή της, θα ξέρω ότι επιδιώκει να χωρίσουμε για να καπαρώσει η ίδια το ξερολούκουμο, εφόσον το έχει γευτεί όταν είχαμε απατήσει μαζί την καλύτερή της φίλη.

 :roll: :roll: Απλά ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ!!!

Αποσυνδεδεμένος Jezus

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3522
  • Φύλο: Άντρας
  • Got G.A.S. ???
    • Προφίλ
    • www.High-Gain.com
Απ: Α Π Ι Σ Τ Ι Α
« Απάντηση #19 στις: 16/09/08, 21:22 »
....οταν ο αλλος σε απατα δεν εισαι πλεον αυτο που θελει....
...το ξενο παντα ειναι προκληση και οταν περνας την γραμμη και προτιμας το ξενο γινεται ξενο τοτε και αυτο που ηδη εχεις...

Το πρωτο δεν ειναι απολυτο, υπαρχει πολυ κοσμος που ξερει οτι αυτο που εχει ειναι το 90% απο αυτο που θελει, και το οτι δεν γινεται καλυτερα, το κανει αυτοματα αυτο που θελει, αλλα πειραματιζεται για το υπολοιπο 10% με αλλα ατομα.
Οσον αφορα το δευτερο ειναι πολυ σωστο.
Το προβλημα ειναι πως θα αντιδρουσε αυτη  ;D  αν μαθαινε οτι την απατησα, αν καποτε γινοταν αυτο.
papous, σε βρισκω πολυ μελετημενο  ;D
Got G.A.S. ?
http://old.high-gain.com/myequip.htm

My equipment

http://myspace.com/cerberarec

Join me on Myspace

Αποσυνδεδεμένος e.t.

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 63
  • Φύλο: Γυναίκα
  • First we'll take Manhattan, then we'll take Berlin
    • Προφίλ
    • trafficjam
Απ: Α Π Ι Σ Τ Ι Α
« Απάντηση #20 στις: 17/09/08, 10:47 »
αν ισχυει..το καλυτερο ειναι να φυγεις....
γιατι απλα αυτο δεν φευγει ποτε....
 >:D >:D 0:) >:D 0:) >:D >:D

Αποσυνδεδεμένος sof1a

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 155
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
    • https://www.facebook.com/SummerCampTheBand/
Απ: Α Π Ι Σ Τ Ι Α
« Απάντηση #21 στις: 17/09/08, 10:54 »
αν ισχυει..το καλυτερο ειναι να φυγεις....
γιατι απλα αυτο δεν φευγει ποτε....
 >:D >:D 0:) >:D 0:) >:D >:D

sorry αλλά το'χασα.... Ποιό δεν φεύγει ??? ??? ??? ???

Αποσυνδεδεμένος zeromancer

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Α Π Ι Σ Τ Ι Α
« Απάντηση #22 στις: 17/09/08, 11:00 »
ΔΕΝ υπαρχει περιπτωση να απατουσα ποτε μια κοπελα...δεν ειμαι τετοιος ανθρωπος..σεβομαι παρα πολυ την κοπελα με την οποια ειμαι(οταν ειμαι) και της δινω ολο το ειναι μου....

εεεε μη βριζεται επιτηδες τα εχω γραψει μηπως και βρω καμια πολυ ομορφη και πολυ λιγο εξυπνη :P >:D 0:)
GARFIELD FOR PRESIDENT

εκατομμυρια μυγες δεν μπορει να κανουν λαθος...φαε κ εσυ σκατα!!!

People should not be afraid of their governments,governments should be afraid of their people

Αποσυνδεδεμένος Υπνοβάτης...

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1369
  • Φύλο: Άντρας
  • I love it when it rains potatoes
    • Προφίλ
    • Ypnovatis
Απ: Α Π Ι Σ Τ Ι Α
« Απάντηση #23 στις: 17/09/08, 11:40 »
αν ισχυει..το καλυτερο ειναι να φυγεις....
γιατι απλα αυτο δεν φευγει ποτε....
 >:D >:D 0:) >:D 0:) >:D >:D

sorry αλλά το'χασα.... Ποιό δεν φεύγει ??? ??? ??? ???
Το κέρατο... >:D >:D >:D
 ;D

Αποσυνδεδεμένος e.t.

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 63
  • Φύλο: Γυναίκα
  • First we'll take Manhattan, then we'll take Berlin
    • Προφίλ
    • trafficjam
Απ: Α Π Ι Σ Τ Ι Α
« Απάντηση #24 στις: 17/09/08, 12:38 »
" Το κέρατο... >:D >:D >:D "


ΑΥΤΟ...
« Τελευταία τροποποίηση: 17/09/08, 12:42 από e.t. »