Σελίδες:
  • #1 από bono u2 στις 16 Sep 2009
  • Φετος ειναι η χρονια μας ........... :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
  • #2 από MACMISIAS στις 16 Sep 2009
  • Επιτέλους! Καλώς  ορίζουμε στην αθλητική μεριά του κιθάρα και ένα θέμα για τον Άρη... ;)
  • #3 από Ιππέας στις 17 Sep 2009
  • Τα πρώτα δείγματα είναι ενθαρρυντικά , αλλά είναι ακόμη νωρίς για συμπεράσματα . Να δούμε πώς θα σταθεί την
    Κυριακή στο ΟΑΚΑ κόντρα στον ΠΑΟ και τα λέμε . Vamos Areianara !!!
  • #4 από spider3 στις 25 Mar 2010
  • ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑ ΑΓAΠΗ ΜΟΥ ΓΛΥΚΙΑΑΑΑ Κ ΣΤΑ 100 ΘΑ ΜΑΙ ΠΑΛΙ ΕΔΩ ΝΑ ΣΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΩΩΩ..VAMOS!
  • #5 από Joevaicci στις 25 Mar 2010
  • Μάλλον φέτος είναι η χρονιά μας! Κύπελλο και τα δίνουμε όλα για καλή θέση στα play-off με χαλαρή ψυχολογία. Άμα το χάσουμε πάλι, 5οι θα βγούμε, αλλά έστω κι έτσι uefa βγαίνουμε. Άντε να δούμε
  • #6 από gers στις 25 Mar 2010
  • Η πιο συμπαθητική ομάδα του Βορρά κατά τη γνώμη μου.. Ελπίζω να περάσετε την Καβάλα και στον τελικό ας το πάρει όποιος να 'ναι..
  • #7 από Σιδηρόπουλος στις 25 Mar 2010
  • αν και ΠΑΟ, απολυτο respect στους bubas band. ΑΠΟΛΥΤΟ respect
  • #8 από Ιππέας στις 25 Mar 2010
  • Γενέθλια του Άρη σήμερα  ( να τα εκατοστήσει ) και πρόκριση στον τελικό . Η  μόνη ομάδα που συνδυάζει τέχνη , δύναμη και θέαμα .
    Τελευταία αποδίδει ποδόσφαιρο υψηλού επιπέδου και δε μένει παρά η προσπάθεια αυτή να ολοκληρωθεί με τον τίτλο του κυπελλούχου Ελλάδος 2010 .
    Έπονται βέβαια και τα play of , όπου όλα παίζονται και εξαρτάται σε τι κατασταση θα βρίσκονται τότε οι ομάδες . Απ'  ότι φαίνεται ο κ. Κούπερ θα έχει την ομάδα σε πλήρη φόρμα  Απρίλιο - Μάιο . Ίδωμεν . 
  • #9 από gers στις 26 Mar 2010
  • Η  μόνη ομάδα που συνδυάζει τέχνη , δύναμη και θέαμα .
    Ας μην τα παραλέμε! :)
  • #10 από EPALLE στις 26 Mar 2010
  • ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑ ΑΓAΠΗ ΜΟΥ ΓΛΥΚΙΑΑΑΑ Κ ΣΤΑ 100 ΘΑ ΜΑΙ ΠΑΛΙ ΕΔΩ ΝΑ ΣΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΩΩΩ..VAMOS!

    κλεμμενο...γκουχ γκουχ  :-X
  • #11 από blackie στις 26 Mar 2010
  • O Αρης εχει παρα πολυ καλη ενδεκαδα...
    Αλλα απο πισω εχετε δει τι υπαρχει?
    Στα χαφ δεν υπαρχει κανενας
    Στην αμυνα δεν υπαρχει κανενας
    Στο τερμα δεν υπαρχει κανενας
    Αν δε χρειαστει να κανει πολλες αλλαγες στα πλευ-οφ εχει ελπιδες να παρει το εισητηριο του Τσου-Λου...
  • #12 από Ιππέας στις 26 Mar 2010
  •  " Ας μην τα παραλέμε! " 
    ΟΚ ! Μπορεί ο ενθουσιασμός να με παρέσυρε λίγο , ως προς το " η μόνη ομάδα" , παρ'  όλα αυτά όμως , τη δεδομένη στιγμή ο Άρης παίζει ελκυστικό ποδόσφαιρο και τον παρακολουθούν τηλεοπτικά πολλοί φίλαθλοι των άλλων ομάδων . Η έλευση του Κούπερ και η προσαρμογή του στα ελληνικά ποδοσφαιρικά δρώμενα , έδωσε σταθερότητα στην  ομάδα που μπορεί πλέον να κοιτάζει από άλλη σκοπιά το μέλλον . 
  • #13 από spider3 στις 27 Mar 2010
  • φίλε ipeas μια χαρά τα λες!!!  :) το κακό στην Ελλάδα είναι ότι, αν το σπίτι μου γκρεμιστεί
    θα πρέπει να γκρεμίσω και εγώ του δίπλα >:D.
  • #14 από spider3 στις 27 Aug 2010
  • VAMOS ΑΡΕΙΑΝΑΡΑ!!!!!!! :P :) :D
  • #15 από Rosstrobon στις 27 Aug 2010
  • Mπραβο για την προκριση ;)
  • #16 από Ιππέας στις 31 Aug 2010
  • Πολύ καλός ο Άρης , προκρίθηκε δίκαια και βέβαια θα ανασάνει οικονομικά με τη συμμετοχή  του στους ομίλους του Γιουρόπα Λίγκ .
    Εννοείται ότι πολύ καλό και  το 3χ3 για τις ελληνικές ομάδες . Άρα συγχαρητήρια και στους δύο δικέφαλους .
  • #17 από Joevaicci στις 04 Sep 2010
  • Αλλά τι όμιλος κι αυτός ρε αδερφέ? Πάντως η 2η θέση δεν είναι τόσο μακρινό όνειρο όσο φαίνεται. Απλά με τέτοιο δύσκολο όμιλο θα επηρεαστούμε αρκετά και στο πρωτάθλημα...
  • #18 από Joevaicci στις 17 Sep 2010
  • Δεχόμαστε συχγαρητήρια... ;D
  • #19 από parantox στις 17 Sep 2010
  • Συγχαρητήτια λοιπόν!

    Μεγάλη νίκη με σπουδαία εμφάνιση. Πραγματικά ο Άρης ήταν το αφεντικό στην αναμέτρηση.

    Η Ατλέτικο φάνηκε πολύ λίγη. Σε καμιά περίπτωση δεν ήταν η ομάδα που φάνηκε πέρυσι, αν και έχει ξεκινήσει καλά το πρωτάθλημα.

    Για τη γκολάρα του Χαβίτο τί να πω...Καλύτερα να σουτάρει πιο συχνά έξω απ'την περιοχή γιατί όταν πατάει μέσα μπλοκάρει  :P
  • #20 από kostas_23! στις 17 Sep 2010
  • πρωτη φορα μετα απο παρα πολυ καιρο δεν εχω να πω αρνητικο για καποιον παικτη...
    Εδωσαν ολοι και την ψυχη τους..
    μπραβο στα παλικαρια...
    Μακαρι να επαιζαν ετσι και στο πρωταθλημα αλλα ...αβυσσος η ψυχη του Κοντη.. εεεε...του Αρη ηθελα να πω...

    Υ.Γ Ιδεα μου η χωρις καλβο και νετο η ομαδα "τραβαει" παραπανω?
    Δεν ειχα προσεξει τον Μενδρινο και εμεινα αφωνος...
    Μεχρι κι ο Βαγκελι αγνωριστος ηταν χθες!!!
    Πολλα μπραβο, ευχομαι αναλογη συνεχεια!!!
  • #21 από spider3 στις 17 Sep 2010
  • ΑΡΗ ΕΙΜΑΙ ΓΚΟΛ!!!
    Φανταστικά όλα εχθές στο απόρθητο επι 42χρόνια Κλεάνθης Βικελίδης!
    Βγάλαμε τρελά γούστα!!!

    ΟΣΟ ΘΑ ΖΩ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΘΑ ΓΡΑΦΩ ΚΑΙ ΘΑ ΤΡΑΓΟΥΔΩ... VAMOS ΑΡΕΙΑΝΑΡΑ!!!!!
  • #22 από Eagle Of Kamelot στις 17 Sep 2010
  • ΑΡΗ ΕΙΜΑΙ ΓΚΟΛ!!!
    Φανταστικά όλα εχθές στο απόρθητο επι 42χρόνια Κλεάνθης Βικελίδης!
    Βγάλαμε τρελά γούστα!!!

    ΟΣΟ ΘΑ ΖΩ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΘΑ ΓΡΑΦΩ ΚΑΙ ΘΑ ΤΡΑΓΟΥΔΩ... VAMOS ΑΡΕΙΑΝΑΡΑ!!!!!

    42 χρονια απορθητο, αλλα δν παιζουμε και καθε χρονο Ευρωπη...μη τα παραλεμε!!! Ασχετα απο αυτο, πολλα μπραβο στον Αρη, δν ηταν καθολου ευκολο το αποτελεσμα που πηρε...πολυ σημαντικη νικη, αναγκαζει την Ατλετικο να χτυπησει τα υπολοιπα εκτος εδρας ματς της, οποτε η προκριση ειναι πιο εφικτη, αρκει βεβαια να δειξει σοβαροτητα ο Αρης...
  • #23 από Joevaicci στις 17 Sep 2010
  • Ναι αλλα είναι 22 ολόκληρα ματς και κάποια με ομαδάρες (Μπενφίκα, Σαραγόσα, Τσέλσι, Ατλέτικο) 8)
  • #24 από spider3 στις 17 Sep 2010
  • 42 χρόνια απόρθητο, 23 αγώνες, 12νίκες, 11χ, 38 - 18 τα γκολ.
  • #25 από Eagle Of Kamelot στις 17 Sep 2010
  • E, μισο ματς το χρονο ειναι....δε λεω, ειναι επιτευγμα, αλλα δν ειναι κ το ακατορθωτο...
Σελίδες: